AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans

AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans

 • Bireysel Kullanım için Uygundur. Öğrenci ya da Öğretmen hesabı olarak kullanılabilir.
 • 1 Yıllık Lisans Anahtarıdır.
 • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
 • Lisans tek bilgisayar için geçerlidir başka bilgisayarlarda kullanılamaz.
 • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
AutoCad
(0)
1.399,99₺


AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans

AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans konusunda sitemiz üzerinde en güncel AutoCad yazılımını sunuyoruz. Bu yazılım için karşınıza çıkarılan bütün seçenekleri ve beklentileri tek bir tıklama ile karşınıza çıkarıyoruz. Genellikle teknik çizim üzerine uzmanlaşmak isteyenlerin kullandığı bir yazılım olan AutoCad, sanayilerin ve fabrikaların vazgeçilmez ürünü oluyor. Teknik bir çalışma ile kaşrımıza daha etkin bir üretim sürecinde çıkan bu ürün, çizim ile ilgili grafik konusundaki çalışmaları çok daha etkin ve yenilikçi bir dilde sunacak. Aşama aşama değişen ve yeniliklerin tamamında organize edilen her bir süreç ve beklenti için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinde yer alan bütün çalışmaları ve beklentileri  kullanmaya devam edin. Kaliteli ve yenilikçi bir dil ile birlikte ortaya çıkarılan bütün güzel çözümler ve daha fazlası için tek yapmanız gereken bütün çözümleri organize etmeniz olacaktır.

Yeni Koyu Ara Yüz

Ara yüz konusunda daha sağlıklı çalışabilmek adına gözünüzü yormayacak bir koyu yapı sunan AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans, bu konuda aktif bir çalışma oluşturuyor ve kişisel bir beklentiyi de ön plana çıkarıyor. Daha dengeli ve yenilikçi bir sistem ile birlikte karşımıza çıkarılan her bir çözüm için sitemiz üzerinde bulunan bütün noktaları ve kişisel beklentileri incelemenizi sağlıyoruz. Bu sayede daha rahat ve daha özgün bir dilde bulunan çözümleri kullanmanızı sağlayacağız. İsteklerimiz doğrultusunda organize edilen ve farkındalıklar adına büyüyen ve daha etkin bir dilde ön plana çıkarılan bu çalışmalar için, tek yapmanız gereken hızlı bir çalışma ve seçim sunmak olacak.

Yeni Paletler İle Birlikte Eklemeler Yapıldı!

Eklemeler konusunda oldukça hızlı çalışan ve bu sayede daha etkili bir rol oynayan bu ürünler için, palet eklentisi oluşturuldu. Çalışırken konsantrasyon konusunda daha etkili ve yenilikçi bir dilde hizmet sunan bu ürüne dair kendiniz için en profesyonel çözümleri sunabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve daha fazlası için kişisel beklentilerin tamamı sizleri bekliyor. Geç kalmayın ve aşama aşama yenilenen ve değişen her bir inceleme için sitemiz üzerinde bulunan ayrıntıları takip edin ve kolaylıkla organize ederek ön plana çıkarın. Uygun fiyatlı bir çalışma ile birlikte yazılımların kalitesine ve tamamına tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklar ve fırsatlar için de sizlerin tek yapması gereken şeyleri ihtiyaçları daha yakından takip etmek olacaktır.

Nesnelerin kullanımı, onların 3 boyutlu olarak çizilmesi ve bu sayede keyifli bir içerik sağlamak amaçlı olarak karşınızda yer alacak olan bu yazılım, hem daha etkili bir çizim için hem de büyük projeler için sizler adına güçlü bir çalışma ve fırsat sunuyor. Bireysel bir yenilik ve hızlı bir çözüm üzerinde bulunan bütün bu ihtiyaçların ve tanıtımların tamamını tek bir tıklama ile kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

Zamana dair yenilikler ve fırsatlar için karşınızda olmaya devam ediyoruz. AutoCad 2020 Windows & Mac Lisans indirmek ve satın almak için sitemizdeki kampanyalar sizleri bekliyor.

 • Katı nesneler, yüzeyler ve örgü objeler ile 2B geometri ve 3B modeller oluşturun ve düzenleyin.
 • Çizimleri metinler, boyutlar, açıklama tanımlamaları ve tablolar gibi notasyonlarla tamamlayın.
 • Menü ve araç paletlerini özelleştirin.
 • Uygulama eklentileri ve API’ler ile özelleştirin.
 • Nesne verilerini tablolara çıkarın.
 • PDF dosyalarından veri ekleyin ve içe veri aktarın.

Yeni Özellikler Eklendi!

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.