Hızlı Teslimat
Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate Pre-activated Program

Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate Pre-activated Program

Son Sürüm Program | Anında İndirme | 7/24 Destek

Corel
(0)
174,99₺


Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate Lisans

Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate ile birlikte fotoğraf montajlamak adına karşınıza çıkarılan birbirinden farklı çok ayrı çalışmalar bulunuyor. Kendinizle ilgili seçimleri ve organize edilen bütün yaklaşımları bu şekilde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Daha farkındalık odaklı bir çalışma ve yenilikçi üzerinde durulan bir görsel düzenleme için Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate uygulaması tam size hitap ediyor. Çünkü hem kendine has bir tarzı var hem de bir yerden sonra öğrenmesi daha kolay. Alkınıza gelebilecek her türlü resim ve görsel düzenlemesini yapabileceğiniz bu uygulama ile birlikte sizler de ön plana çıkarılan aşamaları rahatlıkla öğrenin ve karşınızda yer alan bütün seçenekleri incelemeye ve kullanmaya başlayın. Lisans konusunda gayet etkili bir çalışma yapan Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate yazılımı, tek bir tıklama ile satın alınabilecek kadar yakınınızda bulunuyor. Sitemiz resmi yazılımlar sunduğu için hem fiyat konusunda hem de satın alma ve kurulum konusunda aklınıza gelecek pek çok desteği sitemiz üzerinden alabiliyorsunuz.

PaintShop Pro Ultimate Özellikleri Nedir?

Kurulumdan itibaren fotoğrafta yapılabilecek olan bütün düzenlemeleri güncel olarak öğrenin ve ön plana çıkmasını sağlayın. Zaten burada detayların tamamını yazılım bilginize göre organize edeceksiniz. Çünkü uzmanların istediği her türlü detayı organize edebileceği bu yazılım, görsel konuda da sizlere bir fırsat sunuyor. Bu yüzden kişisel olarak değişik ve etkili bir çalışma üretmiş oluyoruz. Aşama aşama yapılacak olan yenilikleri ve farklı fırsatları buradan ortaya çıkarabiliyoruz. Kişisel olarak karşınızda yer alan her bir fırsat ve ayrıntı için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinde yer alan hizmetlere sizler de göz atın.

Profesyonel olarak yapılacak olan her ince detay ve çalışma için sizler de bu güncel hizmetleri ön plana çıkarabilir ve detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir kaliteli süreç için yapılacak olan bütün hizmetler için birkaç tıklama yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinde Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate olarak bulabileceğiniz bu yazılım için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Hem fiyat olarak hem de model olarak en güncel bilgisayar yazılımı şeklinde sunulan bu program, foto montaj konusunda oldukça hızlı ve güçlü bir yazılım şekli sunuyor. Daha etkin, daha yenilikçi ve kullanım konusunda sizlere artı sunacak bir çözüm ile birlikte tek yapmanız gereken aşama aşama değişen ve yenilenen bir süreci ortaya çıkarmak olacaktır. Bireysel hizmetlerin tamamında yer alan ve kalitesine dair de büyük bir fırsat yaratacak olan hizmetler için kendinize dair güncel olan her aşama için tek yapmanız gereken şeyler bunları kullanmanız olacaktır.

Yeni nesil yaratıcı yenilik

PaintShop Pro’nun yeni Pic-to-Painting önayarları, fotoğrafınızı analiz etmek ve bir sanat eserine dönüştürmek için Deep Neural Networks’ü kullanır. 360° fotoğraf düzenleme desteğiyle, 360° kamerayla çekilen bir fotoğrafı kolayca düzenleyebilir, düzleştirebilir ve düzeltebilirsiniz. Ayrıca yeni fırçalar, renk paletleri, degradeler, desenler ve resim tüpleriyle daha yaratıcı olun. Yeni nesil fotoğraf düzenleme deneyimini yaşama zamanı geldi.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.