eScan Antivirus, V-14.x | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
eScan Antivirus, V-14.x

eScan Antivirus, V-14.x

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 3 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
eScan
(0)
299,99₺


eScan Antivirus, V-14.x

Şık, Kullanıcı Dostu ve Modaya Uygun GUI

Cloud Security ile eScan Anti-Virus, uygulamanın başlatılması ve diğer kullanışlı modüllere erişim dahil olmak üzere performansı ve kullanım kolaylığını artırmak için optimize edilmiştir. Hem acemi hem de uzman kullanıcıların ihtiyaçlarına uyacak şekilde özenle tasarlanmış şık ve modaya uygun bir Grafik Kullanıcı Arayüzü ile birlikte gelir.

eScan Güvenlik Ağı (Bulut Teknolojisi – yeni ve bilinmeyen tehditleri algılar)

eScan’in bulut tabanlı Güvenlik Ağı, dijital dünyanızı en son ve bilinmeyen tehditlerden korumak için, çevrimiçi olduklarında dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca eScan katılımcısının bilgisayarlarından bilgi toplar. Günlük veya geleneksel virüs imza güncellemelerini beklemeden en son virüs tehditlerine hızlı yanıt sağlar.

Gelişmiş Virüs Kontrolü (Akıllı Proaktif Koruma)

Yeni Gelişmiş Virüs Kontrolü teknolojisi ve son derece gelişmiş Sezgisel Algoritmalar ile eScan, kötü amaçlı yazılım yazarları tarafından sürekli olarak yayınlanan bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları etkili bir şekilde tarar ve tespit eder. Ayrıca şüpheli davranış gösteren uygulamalar hakkında kullanıcıları tespit edip uyararak Sıfırıncı Gün tehditlerine karşı koruma sağlar. eScan, dosyalara yerel olarak veya ağ üzerinden erişilmesini engellemenizi sağlar. Bu ayrıca, ağ tabanlı virüslerin tüm bağlı bilgisayarları etkilemesini önler.

Daha Hızlı Talep Üzerine Tarama

eScan’in geliştirilmiş İsteğe Bağlı Tarayıcısı, dosyaların, klasörlerin, belleğin, kayıt defterinin, hizmetlerin ve tüm depolama aygıtlarının daha hızlı taranmasını sağlayan akıllı Beyaz Liste Teknolojisinden oluşur. Sistem kaynaklarına ışık tutması, eScan kapsamlı sistem taramaları yaparken bile bilgisayarınızın performansının etkilenmemesini sağlar. EScan Güvenlik Ağı bulut hizmetleriyle birlikte çalışabilir, dolayısıyla bilinmeyen tehditlere karşı maksimum koruma sağlar.

Gerçek zamanlı koruma

eScan, hem Gelişmiş Virüs Kontrolü teknolojisini hem de Gerçek zamanlı korumayı entegre ederek sizi gelişmiş karma tehditlerden korur ve böylece dijital yaşamınızın tadını çıkarmanıza olanak tanır.

Dosya ve Klasör Koruması

Kullanıcılar belirli dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılım tarafından oluşturulmasını, değiştirilmesini ve hatta silinmesini önleyebilir. Ayrıca belirli dosya ve klasörleri ağ tabanlı saldırılara karşı korur, böylece Sality, Virut ve diğer dosya bulaşıcıları gibi tehditleri azaltır.

Etkili Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme

eScan, sık kullanılan tüm sistem dosyalarının yedeğini almanıza ve bunları şifreli bir biçimde saklamanıza olanak tanıyan bir Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme özelliğine sahiptir. EScan herhangi bir sistem dosyasında bir virüs bulduğunda bu özellik temiz dosyaları otomatik olarak geri yükler.

Gelişmiş Anti-Spam

eScan, NILP *** Teknolojisinden ve belirli anahtar sözcükler ve tümcecikler temelinde çalışan gelişmiş filtrelerden oluşur. Yapay zekası ile NILP teknolojisi, kullanıcının davranış şeklini öğrenir ve buna göre e-postaları Ham (kullanıcı tarafından alınan e-postalar) veya Spam (kullanıcı için karantinaya alınan E-postalar) olarak sınıflandırır.

USB Aşılama

Bu, USB cihazlarının bir enfeksiyon kaynağı haline gelmesini önleyen, çıkarılabilir USB cihazları için sağlanan bir “aşı” dır.

İki Yönlü Güvenlik Duvarı (Geliştirilmiş)

Bilgisayardaki gelen ve giden ağ etkinliklerini filtreler ve onu her türlü ağ tabanlı saldırıdan korur. Ayrıca, kullanıcının ağ trafiğini filtrelemek için özelleştirebileceği bir dizi önceden tanımlanmış erişim kontrol kuralı içerir.

Güvenli Mod Parola Koruması

eScan’in Güvenli Mod Parola Koruması, geçerli bir eScan parolası olmadan Windows Güvenli Mod’a yetkisiz erişimi engeller.

Kritik Windows® İşletim Sistemi Yamalarının Otomatik İndirmeleri

eScan, Microsoft® Web sitesinden Windows® işletim sistemi için kritik yamaları otomatik olarak kontrol eder ve indirir. Bu nedenle, kötü amaçlı yazılımların işletim sistemindeki güvenlik açıklarından yararlanmasını önler.

eScan Kurtarma Modu

Herhangi bir optik ortam kullanmadan sistemin başlatılması sırasında kullanıcının güvenli bir ortamda önyükleme yapmasını sağlayan gelişmiş bir özelliktir. Yalnızca sistemi taramanıza ve temizlemenize yardımcı olmakla kalmayan, aynı zamanda virüsler ve Rootkit’ler tarafından yapılan kayıt defteri değişikliklerini düzeltmenize de olanak tanıyan Windows® tabanlı ortamı kullanır.

Verimli Uzaktan Destek

Uzaktan Destek, eScan Destek Teknisyenlerinin sorun giderme ve ürün yardımı için müşterinin bilgisayarına uzaktan erişmesini sağlar. Bu, dünya çapındaki eScan müşterilerine daha hızlı ve daha iyi destek sağlanmasına yardımcı olur.

Kesintisiz Oyun Deneyimi

eScan’ın gelişmiş Oyun Algılama özelliği, tam ekranda çalıştırıldığında bir oyunun, filmlerin ve sunumların başladığını otomatik olarak algılar ve tüm bildirimlerin ve uyarıların görüntülenmesini engeller, böylece kesintisiz bir oyun deneyimi sağlar.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.