Hızlı Teslimat
ESET Business Security Lisans

ESET Business Security Lisans

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
ESET
(0)
399,99₺


ESET Business Security Lisans

Hepsini 1 Lisans Anahtarıyla Kapatın

İşinize devam etmek için zaman kaybetmeyin. Kullanıma hazır korumayı tek bir lisans anahtarı kullanarak dağıtın ve kapsamı neredeyse anında tüm uç noktalara genişletin.

Vs.’yi kaydedin. Ayrı Satın Alma

Küçük şirketleri göz önünde bulundurarak Paketleri rekabetçi bir şekilde fiyatlandırdık. Bu, her iki dünyanın da en iyisini elde edeceğiniz anlamına gelir – BT bütçenizi zorlamayan bir fiyata ihtiyaçlarınızı karşılayan koruma.

Güvenlik Seçeneklerinizi Birleştirin

Bilgisayarlarınızdaki veya akıllı telefonlarınızdaki işletim sistemi ne olursa olsun hepsini koruyun. Windows, macOS, Linux veya Android için tek bir lisansı boşa harcamadan Dosya Sunucusu ve Uç Nokta Koruması.

Daima En Son Koruma

Yüklenen ürünlerin daha yeni bir sürümü varsa, ücretsiz olarak yükseltin. Her zaman en son teknolojiye erişebileceksiniz. Ağda yeni bilgisayar mı? Lisansı aktarın ve koruma altında kalın.

Güvenliği Verimli Bir Şekilde Yönetin

Değerli BT kaynaklarını serbest bırakarak, ağ güvenliğini tek konsoldan yönetebilirsiniz. Çözümün küçük sistem ayak izi, eski makinelerin ömrünü uzatır.

Posta Güvenliği

Kanıtlanmış algılama teknolojisi ile şirket posta trafiğini güvence altına alır. İşletim sistemi ne olursa olsun tüm sunucuyu – posta kutularını ve sunucu ortamını korur.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.