Hızlı Teslimat
Guardian NetSecure Antivirus

Guardian NetSecure Antivirus

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Guardian
(0)
199,99₺


Guardian NetSecure Antivirus

Fidye Yazılım Koruması

Kritik fidye yazılımı saldırılarına karşı önemli verilerinize tam koruma sağlar. Davranış Tespit Teknolojisi ile desteklenen gerçek zamanlı olarak bilinmeyen fidye yazılımı saldırılarını tespit eder ve engeller.

Virüs koruması

Her zaman tetikte olan Virüs Koruması, dosyalarınızı, belgelerinizi ve sistem klasörlerinizi kötü amaçlı yazılım veya virüslere karşı taramaya devam eder. Herhangi bir yeni dosya istisnasız taranır.

Gelişmiş DNAScan

DNAScan teknolojisi, bilinmeyen tehditleri algılar ve engeller. Güvenli olmayan programların davranışsal ve karakteristik denetimi ve izlenmesinin bir kombinasyonunu kullanır.

Tarama seçenekleri

Bir dizi tarama seçeneği sunar. Talep üzerine tarayabilir, düzenli taramayı planlayabilir veya belirli dosya ve klasörleri tarayabilirsiniz.

Tarama Koruması

Güvenli olmayan ve potansiyel olarak tehlikeli web sitelerini otomatik olarak algılar ve onları ziyaret etmenizi engeller.

Güvenlik duvarı koruması

Güvenlik duvarı, bilgisayarınıza İnternet üzerinden ulaşmaya çalışan harici tehditleri engeller. Ayrıca, sisteminize bağlı ağlarda ortaya çıkabilecek tehditleri de engeller. Gelen ve giden İnternet trafiği için korumayı yapılandırmanıza izin vermenin yanı sıra, gelişmiş Güvenlik Duvarımız ‘Ev’, ‘İş’, ‘Genel’ veya ‘Kısıtlı’ gibi ağ bağlantıları için bir Güvenlik Duvarı profili ayarlamanıza olanak tanır. Gizli Mod ek bir avantajdır. Bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden gizler.

İçe ve Dışa Aktarma Ayarları

Guardian güvenlik ayarlarını tek bir bilgisayardan dışa aktarabilir ve diğer bilgisayarlara aktarabilirsiniz. Bu, yeniden yüklemelerin veya birden çok bilgisayar yapılandırmasının söz konusu olduğu durumlarda yararlıdır.

IDS / IPS

Bilgisayar korsanlarının istenmeyen saldırı girişimlerini veya saldırılarını önler.

E-posta Koruması

Virüs bulaşmış ekler veya güvenliği ihlal edilmiş veya sahte ve kimlik avı web sitelerine bağlantılar taşıyabilecek e-postaları etkili bir şekilde engeller.

USB Sürücü Koruması

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza yayılmasını engellemek için USB sürücüsündeki kötü amaçlı yazılımın otomatik olarak çalıştırılmasını durdurur.

Harici Sürücü Koruması

CD’ler, DVD’ler ve USB tabanlı cihazlar dahil olmak üzere harici sürücülerden sızabilecek virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları engeller.

Harici Sürücüleri Tara

Harici sürücüleri, kötü amaçlı yazılım veya virüs için bilgisayarınıza takılır takılmaz otomatik olarak tarar.

Malware koruması

Bilgisayarınızı casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, tuş kaydedicilere, riskli yazılımlara ve diğer kötü amaçlı programlara karşı korur.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma

Bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklam yazılımları, rogueware, çeviriciler, riskli yazılımlar ve diğer birçok olası tehdidi algılamak ve temizlemek için kayıt defterini, dosyaları ve klasörleri kapsamlı bir şekilde tarar.

Anti Rootkit

Çalışan işlemler, Windows kayıt defteri ve dosyalar ve klasörler gibi nesneleri herhangi bir şüpheli etkinlik için tarar ve herhangi bir imza olmadan rootkit’leri algılar.

Akıllı Tarama Motoru

Çok fazla sistem kaynağı kullanmadan dosya ve klasörleri daha kısa sürede tarar.

Güvenli Mod Koruması

Bu tesis, sistem Güvenli Modda çalışırken yetkisiz kullanıcıların Guardian güvenlik ayarlarını değiştirmesini engeller.

Otomatik Yedekleme

Fidye Yazılımı Koruması, bir fidye yazılımı saldırısı durumunda sizi önemli verileri kaybetmekten kurtaran otomatik akıllı yedeklemeyi destekleyerek ek bir koruma katmanı sağlar. Bu özellik, tüm önemli dosyalarınızın otomatik olarak bir yedeğini oluşturur ve ayrıca, sisteminizin güvenliği ihlal edilse bile kolay geri yükleme için yedeklemenin harici cihaza kopyalanmasına izin verir.

Kayıt Geri Yükleme

Kritik sistem kayıt defteri girdilerini ve diğer alanları kötü amaçlı programlar tarafından yapılan değişikliklerden geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca sistem kayıt defterini de onarır.

Anti-Keylogger

Çevrimiçi bankacılık veya alışveriş yaparken ya da sadece İnternet’te gezinirken, keylogger adı verilen programların klavyenize yazdıklarınızı kaydetmesini etkili bir şekilde engeller.

Gelişmiş Kişisel Koruma

Guardian’ın çalışan süreçlerini ve hizmetlerini korur.

Otomatik Sessiz Modu

Kesintisiz PC kullanımı için Guardian’dan gelen istemleri ve bildirimleri bastırır. Bu, sisteminizin güvenlik seviyesini etkilemez.

Parça Temizleyici

Gizlilik ihlalini önlemek için üzerinde çalıştığınız dosya ve belgelerin izlerini temizleyin.

Hijack Restore

Kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve hatta sizin tarafınızdan değiştirilen Internet Explorer’ın varsayılan ayarlarını geri yüklemenize yardımcı olur.

Sistem Gezgini

Bilgisayar sistemini herhangi bir yeni kötü amaçlı yazılım veya riskli yazılım için teşhis etmenize ve sorunları çözmenize olanak tanır.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.