Otomatik Teslimat
McAfee Total Protection

McAfee Total Protection

McAfee Total Protection 2023 1 PC için geçerlidir. 2 Yıllık.

McAfee
(9)
80,00₺


McAfee total protection arıyorsanız hoş geldiniz. Bilindiğiniz üzere McAfee, antivürüs denildiğinde akla gelen en iyi kuruluşlar arasında yer almaktadır. 16 karakterli orijinal lisanstır. Lisans hesaba değil Cihaza tanımlanır, format sonrası kullanılamaz. Tek kullanımlıktır sadece WİNDOWS PC'de çalışır. Telefonda veya MAC'te çalışmaz.

Ürün bilgileri "McAfee Total Protection 2023 tam sürüm"

McAfee Total Protection 2023

McAfee Total Protection 2023   , PC'leriniz, akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizdeki * verileriniz, kimliğiniz ve gizliliğiniz için birinci sınıf koruma sağlar, böylece güvenli bir şekilde çevrimiçi olarak gezinebilir, alışveriş yapabilir ve bankacılık işlemleri yapabilirsiniz.  Hızlı kurulum ürünü, bağımsız test uzmanları tarafından doğrulanan anti-virüs koruması ile tehditleri engeller.  Ayrıca, parolalarınızı güvenli bir şekilde saklayan ve web sitelerinize ve uygulamalarınıza anında giriş yapmanızı sağlayan True Key uygulamasını ve dosyalarınızın gizli kalması için Dosya Kilidi'ni içerir.  * Lisans, abonelik süresi boyunca desteklenen cihazlarda kişisel kullanım için geçerlidir.  Daha fazla bilgi için lütfen sistem gereksinimlerine bakın.  Bazı işlevler ek yapılandırma ve / veya donanım gerektirir.

Dijital cihazların güvenliği için geliştirilmiş olan McAfee Total Profection, tüm PC ve mobil cihazlar ile uyumlu orijinal lisanslı bir üründür. Çevrimiçi olunan dijital ortamlarda güvenli bir gezinti sağlamak ve online alışverişlerde kişisel verilerin güvenliğini üst düzeye taşır.

İdeal bir anti-virüs yazılımı olarak olası tüm tehditleri ortadan kaldırmaya yardımcı niteliktedir. True Key uygulaması sayesinde tüm parola bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanır ve web sitelerine hızlı bir giriş gerçekleştirebilirsiniz. McAfee tarafından Kişisel kullanım için geliştirilmiş olan anti virüs yazılımı abonelik süresi boyunca ücretsiz destek ayrıcalığını da sunuyor.

Mcafee Total Profection Nereden Alınır?

Farklı cihazlar çerçevesinde şifrelerinizi sürekli hatırlamak zorunda kalmayacağınız bir yazılım ile doğru bir parola yöneticisine sahip olabilirsiniz. Windows işletim sistemleri için internet bağlantısı dahilinde kullanılabilen ürünü sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı sunması ve tek bir web sitesi üzerinden birden çok cihazı ve hesabı güvende tutması ile kişiye özel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Birinci sınıf bir güvenlik duvarı için McAfee Total Profection’u bir tıkla satın alabilirsiniz.

Ödüllü Virüs Koruması

Bilgisayarınızdaki virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, fidye yazılımlarını, casus yazılımları, istenmeyen programları ve daha fazlasını engelleyin

Güvenli Gezinti

Güvenli Tarama için McAfee® WebAdvisor®, riskli web siteleri konusunda uyarır ve tehlikeli indirmeleri ve kimlik avı saldırılarını önlemeye yardımcı olur.

McAfee'den ÜCRETSİZ destek

Aboneliğiniz süresince telefonla, sohbetle veya çevrimiçi olarak destek alın

Bir cihaz için geçerlidir.

Kullanımı kolay tek bir web sitesi aracılığıyla tüm cihazlarınızın korunmasına yardımcı olun

Parola yöneticisi

Artık karmaşık şifreleri hatırlamak zorunda değilsiniz - çok faktörlü oturum açma özelliğine sahip şifre yöneticisi uygulaması sayesinde

Dosya kilidi

Kişisel dosyalarınızı bir parola koruması ve şifreleme kombinasyonu ile PC'de depolayarak gizli tutmanıza yardımcı olur

McAfee Total Protection Özellikleri

McAfee Total Protection, tek bir abonelikte PC'leriniz, akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizdeki verileriniz, kimliğiniz ve gizliliğiniz için birinci sınıf koruma sağlar.

En önemli işletim sistemi için: Windows

Windows PC'ler için dosya şifreleme

İnternet bağlantısı gerekli

Teslimat kapsamı:

McAfee Total Protection 2023 için orijinal lisans anahtarı

Yazılımı hızlı ve güvenli bir şekilde almak için doğrulanmış yüksek hızlı indirme bağlantısı.

Kolay kurulum için talimatlar.

1 Cihaz için geçerlidir tek kullanımdır format sonrası aktive edilemez.

Ürünü bu bağlantıya tıklayarak indirdikten sonra satın aldığınız ürün anahtarını girerek etkinleştirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/1IZ6x1CIRcmOitqjhXE2t_3eyDIgSceHY/view?usp=sharing

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Beyazıt BAHÇIVAN

  10 numara 5 yıldız

 2. kerem bozdağ

  süper bir ürün

 3. Sedat ÇOLAK

  Ürünü sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Destek ihtiyacım oldu hızlıca dönüş yaptılar. Teşekkürler

 4. Gaffar Korkmaz

  Herhangi bir hata çıkmadı, kodu direk programa girerek başlattım. Teşekkürler

 5. Ömer Faruk KAÇKAR

  Bi 10 kişi aynı anda kullanıyor ancak 40 TL ye Mükemmel.

 6. Muhammed Fatih Yılmaz

  Gerçekten güzel bir hizmet ancak ben direk benim e-mailime kayıt edilecek sandım ortak hesabı kullanıyoruz. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama bazı -çok önemli olmayan- özellikleri kullanamıyoruz. Yine de teşekkürler.

 7. Mücahit Kahraman

  Pin hatalı geliyor

 8. Muhlis Ali Fedan

  Çalışmadı.

 9. Kamer Arda Mesropyan

  Çalışmadı