Hızlı Teslimat
SQL Server 2019 Standard Lisans

SQL Server 2019 Standard Lisans

Hemen Teslim | 1 PC | Süresiz Kullanım | Faturalı

Microsoft
(0)
999,99₺


Windows SQl Server 2019 satın alma işlemleri için hoş geldiniz. Verileri güvenilir bir şekilde depolamak ve kolay bir erişim sağlamak için Windows SQL servera olan talepler günümüzde oldukça fazla. Bu talepler, SQL server 2019 satın alma ihtiyacını doğal olarak ortaya çıkarmaktadır. Pintipin.com güvencesiyle satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows SQl Server 2019 Standard Lisans Nedir?

Normal Windows işletim sistemleri ile birlikte geliştirilen ama genellikle ağlar üzerine kurulan bir sistemdir. Bu sayede ağların kontrollerini yapabilirsiniz ve çok daha önemli bir çalışma mantığına sahiptir. Ağ olarak birbirine bağlı olan bilgisayarlar için kurulan bu sistemler, özellikle sağlıklı bir çalışma için önemli bir yapıda sunulmaktadır.

Kendine has bir dilde değişen ve yenilenen bütün çalışmaların ve beklentilerin tamamını bu aşamalarda kullanmak ve büyütmek için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinden hemen satın alın. Çünkü uygun fiyatlar dahilinde kampanyalar yapıyor ve bu kampanyalara göre sizler için de aktif bir çalışma sunuyoruz.

Bu yüzden de aşama aşama değişen ve yenilikler ile birlikte organize ettiğimiz bir seçim sizleri bekliyor olacak. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir güzellik ve süreç için daha rahat, daha etkin ve yenilikçi bir yapıda ihtiyaçlarınıza çözüm üreten bir dilde hizmetlerin tamamını kullanabilir ve bu sayede de kolay ve etikli bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Aktif bir ağ yönetim yazılımı olan Windows Server 2016 Standard yazılımı, kaliteli kullanımı ve özel kurulumu ile tamamen ağ bilgisayarların çalışması için tasarlanmıştır. Windows tarafından üretilen bu işletim sistemi, normal bilgisayarın kullandığı Windows işletim sistemi ile aynı mantıkta ama farklı bir yapıda çalışır.

Dolayısı ile normal bilgisayarlar kullanamaz. Genellikle ağ bilgisayarların sağlıklı çalışması için ön plana çıkarılır. Bu yüzden de fiyatlarının tamamen farklı şekilde ön plana çıkması sağlanır. Sitemizde yer alan lisanslara bakarsanız bilgisayar sayısına göre sunulan versiyonlarını daha rahat görebilirsiniz.

Etkili bir çalışma mantığı ile ilerleyen bu yazılım, kişisel olarak da geniş ve estetik bir seçenek sunuyor. Sitemiz üzerinde yer alan ve aşama aşama değişen bir dil ile birlikte organize edilen bütün çalışmalar için sizler de zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinde yer alan aşamaları kolaylıkla kullanmaya başlayın. Bildiğiniz gibi her türlü detayı, yeniliği ve fırsatı organize ediyoruz ve sizinle ilgili olarak tamamen değişken ve ayrıcalıklı bir dilde ön plana çıkarıyoruz.

Aşama aşama değişen ve beklentiler adına da büyük bir kolaylık sağlayan bu yazılım, sizler için de kaçırılmayacak bir dil yaratıyor. Bu yüzden de geç kalmayın ve kendinize dair çözümlerin hepsini incelemeye ve ön plana çıkarmaya devam edin. Ayrıntılar ve daha fazlası için kişisel fırsatların ve ön planda yer alan aşamaların tamamını kullanabilirsiniz.

Windows işletim sistemini güncel hali ile kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar SQL Server 2017 Standard Lisans satın alarak beklentilerini karşılıyor. Gelişen teknolojiye kayıtsız kalmayan yazılımı değişken ve yenilikçi bir çalışma mantığınız cihazlarınıza ulaştırıyor. 

Etkin bir sunucu görevi gören SQL Server 2017, data yönetimi konusunda firma ve bireysel kullanıcılara istedikleri performansı veriyor. Kaliteli bir mühendislik ürünü olduğunu her defasında kanıtlayan ürün anahtarı en güncel sürümleri ile üst sıralarda yer almayı başarıyor. Farklı amaçlara hizmet edebilen çeşitli özellikleri sayesinde, her kullanıcı kendine özgü tasarım ve yönetim şekli ortaya çıkarıyor. 

Standart Windows işletim sistemi için geliştirilmiş olan, ancak ağ bağlantılarını yakından ilgilendiren tasarımı ile Windows Server 2019 standard lisans geniş çaplı çalışmalara imza atmayı sağlayan bir sistemden oluşuyor. Birden fazla cihazın ağ teknolojileri ile birbirine bağlı olması konforlu bir çalışma ortamına sahip olmayı mümkün kılıyor.

Sürekli değişen ve gelişen yazılım teknolojilerimi yakından takip etmek ve uygulamak için ideal bir yazılım olan Windows Server 2019, çalışırken zaman kaybetme ihtimalini en aza indiriyor. Kolay ve anlaşılır ara yüzü sayesinde sunulan yeniliklere ve değişimlere cihazları entegre etmek ve bu teknolojilerin bir parçası olmak artık zor değil.

Windows Server 2019 Standard Lisans Satın Al

Sizler de pintipin.com güvencesiyle Windows server 2019 standard lisans satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ağ bilgisayarları için sorunsuz bir çalışma mantığına sahip olan ürün anahtarı, standart Windows işletim sistemlerinin en gelişmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Sıradan bilgisayarlar için uygun olmayan yazılım, sahip olduğu içeriği ve fiyatı ile ağ bilgisayarları için profesyonel sonuçlar almayı sağlar. Sizde sitemiz aracılığıyla bu teknolojiyi bir tıkla satın alabilir ve güvenli bir adresten alışveriş yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

SQL Server 2017 Standard Lisans Nasıl Alınır?

Sitemiz güvencesiyle SQL server 2017 standard lisans alabilirsiniz. E- posta aracılığıyla gönderilecek bir aktivasyon kodu SQL Server 2017 Standard Lisans satın alan kullanıcıların en son teknoloji ürünü olan yazılıma sahip olmalarını mümkün kılıyor. Acil durumlarda kurtarıcı niteliği taşıyan bir hızlı erişim kaynağı arayanlara özel olan bu yazılımı sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Süresiz kullanım lisansı ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan ürün anahtarı güncel ve üst düzey kalite sunuyor. 

İhtiyaçlarınız ve daha faslası için aşağıda yer alan sistem özelliklerine göz atabilirsiniz. Sistemin sağlıklı çalışması için aşağıda yer alan özellikler işinize yarayacaktır.

Windows SQl Server 2019 Kurulum Lisansı Sistem özellikleri:

64 yuvaya kadar cpu, 4TB’a kadar ram destekler.

2 sanal makine için lisans içerir ve Nano Server kurulumunu destekler.

Windows Server 2016 Standart: Windows Server 2016’nın temel yeniliklerini içeren sürümüdür. Sanallaştırma yoğunluğu düşük kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Device Health Attestation, Host Guardian Service, Containers gibi yenilikleri barındırmaktadır.

Windows Server 2016: Eskiden kullandığımız SBS versiyonlar gibidir. 25 kullanıcı ve 50 cihaza kadar kullanım desteği sağlar.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.