Office 2021 Ev ve İş Mac İçin Satın Al | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Office 2021 Home & Business Mac İçin Bireysel Dijital Lisans

Office 2021 Home & Business Mac İçin Bireysel Dijital Lisans

Anında Teslimat | Orijinal | Süresiz | Office 2021 Home & Business Key

Microsoft
(3)
1.999,99₺


  • Microsoft Office 2021 Home&Business Lisans Anahtarı
  • Microsoft Office 2021 Ev ve İş Lisans Anahtarı

Not: Ürün sadece son sürüm Mac sistemlere uyumludur.

Bu Lisans, Global ve Tam sürümdür.  Tüm sistem mimareilerinde (32-64 Bit) ve tüm dillere uyumludur. Tarafınıza 1 PC MAC için Office 2021 Home&Business lisans gönderilecektir. İndirme talimatlarıda sipariş verdikten sonra Gittigidiyor mesaj kutunuza ve mail adresinize gönderilecektir. Ürün Anahtarı Online Etkinleştirmedir. Kurulum adımları ile birlikte gönderilmektedir.

Ev ve Mac kullanıcıları için tasarlanmış olan Office 2021 Home & Business Mac İçin global tam sürümü içeriyor. 32 ve 64 bit Windows işletim sistemine sahip cihazlar için uyumlu olan ürün anahtarı süresiz kullanım deneyimi sunuyor. 
Tüm Mac sistemleri ile uyumlu nitelikte olan Office 2021 Home, format sonrası bile kullanım imkânı veriyor. Orijinal Microsoft onayı ile müşterilerin e- posta adresine iletilen ürün kodları 48 saat süre içerisinde aktif edilerek kullanılmalıdır. 

Office 2021 Home & Business Mac İçin Satın Al

Alım işlemlerini sitemiz güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Office 2021 Home, Mac kullanıcılarına yeniliklerle dolu bir içerik sunuyor. Güvenilir web adresi aracılığı ile satın alınan ürün anahtarını birkaç adımda kolayca cihazlara kurmak oldukça kolaydır. Sitemiz üzerinden güvenle satın alacağınız ev ve iş için uyumlu olan ürünü kurulum aşamasında müşteri destek biriminden yararlanarak yapabilirsiniz. Office 2021 Home Business Mac için satın alma işlemlerini hemen sitemiz güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.
MacOS cihazların güncel sürümleri ile uyumlu özellikte olan yazılım, orijinal ve süresiz bir şekilde dijital kanallar aracılığıyla teslim edilir. 

Cihaz: 1 Bilgisayar

Lisans Süresi: 1 Bilgisayar'da Sınırsız Kullanım

Kargo gönderimi yoktur. 

Format sonrası kullanılabilir. 

Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Microsoft Office 2021 Ev ve İş Mac için Lisans ürününü yüklemek için öncelikle redeem.microsoft.com/ sayfasına giriş yapın ve lisansınızı Microsoft hesabınıza tanımlayın.

Daha sonra buradan indirdiğiniz dosyayı açın ve kurulumu başlatın, ardından ekranınıza gelecek kurulum yönergelerini uygulayın.

Microsoft Office 2021 ,Yalnızca MacOS'un güncel sürümler ile uyumludur. MacOS'ta çalışır. Detaylı bilgi için üretici sayfasını ziyaret ediniz.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
  1. Mustafa Özçakır

    Sorunsuz olarak kullanıyorum.

  2. Hasan Kassid

  3. Sohibe Alhabroosh

    çok güzel teşekkür ederim