Kurumsal Lisans Hızlı Teslimat
Office 365 Pro 5 PC + 1 TB OneDrive Kurumsal Lisans

Office 365 Pro 5 PC + 1 TB OneDrive Kurumsal Lisans

Hemen Teslim | 32&64 Bit | Orijinal | 1 Yıl | Şirketinize Fatura | Office 365 Pro Plus Hesabı

Microsoft
(0)
199,99₺


Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim Ne Zaman Gönderilir? 
PintiPin üzerinden yapacağınız alışverişlerde siparişiniz otomatik olarak PTTAVM'ye kayıt olduğunuz-ürünü satın aldığınz maile teslim edilir. Sizlere tavsiyemiz tüm mail adreslerinizde spam klasörünü kontrol etmenizdir.
Fatura gönderiliyor mu? 
Bizimhesap Entegrasyon ile gün içerisinde otomatik olarak faturanız mail adresinize iletilmektedir.
Ürünü Nasıl Etkinleştireceğim? 
Ürünün iletildiği mailde size kurulum talimatlarını da iletiyoruz.
Dijital Ürünlerde Sorun Yaşarmıyım? 
PintiPin üzerinden aldığınız tüm ürünler garantilidir. Şirketimiz Güvenli Sorunsuz Alışveriş = Mutlu Müşteriler düşüncesinde ilerlemektedir. Sorun yaşamış olup çözüme ulaşmamış müşterimiz bulunmamaktadır.
 

Bu üründe size iletilecek olan lisans hesabının ismini dilediğiniz şekilde biz ayarlıyoruz.

Office 365 Tam Sürüm Hesabı için açıklama

Microsoft Office 365 Tam Sürüm Hesabı 15 Cihaz I 1 Tb Onedrive en çok tercih edilen Office programlarından biri niteliğindedir. Office 365, genellikle üniversite öğrencilerinin ve akademisyenlerin tercih ettiği bir Office programdır. Bu program, öğrenci ve akademisyenlerin not bilgileri, eğitim sistemi hakkındaki verilere kolaylıkla erişebilmelerini sağlayan bir platformdur. İş hayatı için de sıklıkla tercih sebebidir. Her türlü cihazdan kurulumu yapılabilir ve tüm cihazlardan erişim sağlanabilir.

Office 365 uygulaması, Word-Excel-PowerPoint platformlarında bulunan dosyalara rahatlıkla ulaşabilmek, burada bulunan dokümanları Bulut’a taşımak bakımından bakımından önemli rol üstlenir. Öğrenciler için ödev teslimi, notlar konusunda yardımcı bir uygulamadır. Yanı sıra, Office uygulamasını daha kolay kullanılır hale getirir ve ortak çalışmalara olanak tanır. Lync sayesinde çalışanların, çalışma arkadaşlarıyla irtibata geçebilmesine, mesajlaşmaya, sesli konferansların gerçekleşmesine destek olur. Kişisel web siteleri için de kullanıma uygundur. Yapılacak işi online yahut çevrimdışı olarak yapabilme imkanı mevcuttur. İnternet erişimi gerektirmeyen işlemlerde çevrimdışı olarak çalışılabilir. Verilere ulaşmada eksikliğe mahal vermemesi, sorunsuz şekilde ulaşılabilmesi Office 365 programının başarıya ulaşması ve çok tüketiciye hitap etmesinde etkili bir nedendir. Verilerin güvenliliği ve gizliliği ise oldukça gelişmiş olup, Microsoft’un kontrolü altındadır.

Zaman ya da mekân fark etmeksizin istenen her yerde kullanıma uygun olan Office 365 Pro 15 PC + 1 TB OneDrive Kurumsal Lisans, en çok sıkça veri kaydetmekle ilgili işle uğraşanlar tarafından tercih ediliyor. Ödev hazırlamak ve paylaşmak için ideal bir tasarıma sahip olan yazılım, mevcut ofis programlarını daha elverişli hale getirerek ortak çalışma alanları oluşturmaya yardımcı oluyor. 
Lncy modu çalışanlarla online platformlarda diğer çalışanlarla bir araya gelmeye ve verimli bir çalışma alanı sunmayı mümkün hale getirir. Satın alınan kurumsal lisans sayesinde istenen yerden uygulamaya giriş yaparak erişim sağlamak mümkündür.

Office 365 Pro 15 PC + 1 TB Onedrive Kurumsal Lisans Nereden Alınır?

Dosya ve belgeleri mobil cihazlar ya da PC üzerinden düzenlemek ve paylaşmak söz konusudur.  Mutlak internet bağlantısı ile kullanıma uygun hale gelen yazılım klasik birçok ofis uygulamasını içeriğinde barındırıyor. 
Bu denli kullanıcı dostu bir yazılıma en güvenilir şekilde sahip olmak isteyenler sitemiz aracılığıyla güvenli bir satın alım gerçekleştirebilir. 

Office 365’i Nasıl Kullanabilirim?

Microsoft Office 365 uygulamasını bulunduğunuz her yerden kullanabilirsiniz. Evinizde, okulunuzda ya da iş yerinizde kullanılabilmesiyle oldukça avantaj sağlıyor. İstediğiniz her yerden, yalnızca uygulama hesabınıza giriş yaparak programa erişim sağlayabilmeniz mümkün. Bu da sıklıkla tercih edilme sebeplerinden biri. Doküman ve belgelerinizi bilgisayarınız üzerinden, Android, Mac ya da İOS üzerinden rahatlıkla gözden geçirebilir, düzenlemesini yapabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz. Office 365 programı her cihazla uyumludur. Aynı zamanda görüntülü konferans görüşmeleri, mesajlaşma işlemlerini de burdan gerçekleştirebilirsiniz.

Office 365 programını kullanabilmek için öncelikle Microsoft hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesabı oluşturduktan sonra ise tüm hizmetler otomatik olarak aktif oluyor. Microsoft’un Office 365 programı sayesinde, kullanacağınız kişi sayısına göre ödeme yaparak bu hizmetten faydalanmış oluyorsunuz. Bireysel olarak tek kişinin kullanabileceği program, Microsoft Office 365 Aile olarak ise 6 kişinin hesabı kullanabilmesine olanak tanıyor. Bu bağlamda kullanıcılara 5 kişi için daha abonelik bilgileri paylaşma izni veriliyor. Bireysel kısmı ise yalnızca bir kişi için kullanıma açı;

Microsoft Office 365 Tam Sürüm Hesabı 15 Cihaz I 1 Tb Onedrive Office 365 ürünü Lazım Bana güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Ürün birçok kullanıcımız tarafından sevilerek kullanılmakta olup, kolay kurulumu ile beğeni toplamaktadır.

Office 365 İçin İnternet Erişimi Gerekir mi?

Hizmetlerin güncel halinden faydalanmak ve etkin hale getirebilmek için internet erişimi mutlaka gerekir. Aksi takdirde son sürümden faydalanmak mümkün değildir. Aktif halde kullanılıyorsa yeniden yükleme yapmaya ve ekstra satın alım işlemlerine gerek yoktur. Var olan hesabı yönetmek ve depolanmış belgelere ulaşabilmek için internet erişimi gereklidir. Bilgisayarda halihazırda kullanılan Word, PowerPoint, Excel uygulamalarını kullanabilmek için ise internete bağlanmaya gereksinim ;

Yeni verileri yüklemek ve sürümün güncel haline ulaşmasını sağlamak dışında internet erişimine ihtiyacı yoktur. Sıklıkla internete bağlanmaya başvurulmaması, Office 365 uygulamasının avantajlarından ;

Bu Ürünü Satın Aldığınızda Nelere Sahip Olacaksınız?

Bu lisansı satın aldığınızda aşağıdaki programları ;

  • Word
  • Excel
  • PowePoint
  • Outlook
  • OneNote
  • OneDrive
  • Teams

Office 365 Pro Plus Satın Alma Aşamaları

• Ürünü satın aldınız.

• Sipariş onay e-postası gönderilir.

• Satıcı siparişi onaylar ve lisans hesabı size gönderir.

• Lisans hesabı e-posta ile gelir.

• Size gelen e-posta da ürünü indirme linki ve lisans hesabı bulunur.

• E-posta da bulunan yönergelere uyarak ürünü aktif edebilirsiniz.

Office 365 formattan sonra da kullanabileceğiniz 1 yıllık hesaptır. 1 yıl tam garantilidir. Şifrenizi kaybederseniz, sıfırlayabiliriz. Office 365 Pro 15 PC + 1 TB Onedrive Kurumsal Lisans konusunda sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.