Quick Heal Antivirus Pro | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Quick Heal Antivirus Pro

Quick Heal Antivirus Pro

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Quick Heal
(0)
79,99₺


Quick Heal Antivirus Pro

Fidye Yazılım Koruması

Kritik fidye yazılımı saldırılarına karşı önemli verilerinize tam koruma sağlar. Davranış Tespit Teknolojisi ile desteklenen gerçek zamanlı olarak bilinmeyen fidye yazılımı saldırılarını tespit eder ve engeller.

Virüs koruması

Her zaman tetikte olan Virüs Koruması, dosyalarınızı, belgelerinizi ve sistem klasörlerinizi kötü amaçlı yazılım veya virüslere karşı taramaya devam eder. Herhangi bir yeni dosya istisnasız taranır.

Gelişmiş DNAScan

Quick Heal DNAScan teknolojisi bilinmeyen tehditleri algılar ve engeller. Güvenli olmayan programların davranışsal ve karakteristik denetimi ve izlenmesinin bir kombinasyonunu kullanır.

Tarama seçenekleri

Bir dizi tarama seçeneği sunar. Talep üzerine tarayabilir, düzenli taramayı planlayabilir veya belirli dosya ve klasörleri tarayabilirsiniz.

Tarama Koruması

Güvenli olmayan ve potansiyel olarak tehlikeli web sitelerini otomatik olarak algılar ve onları ziyaret etmenizi engeller.

IDS / IPS

Bilgisayar korsanlarının istenmeyen saldırı girişimlerini veya saldırılarını önler.

E-posta Koruması

Virüs bulaşmış ekler veya güvenliği ihlal edilmiş veya sahte ve kimlik avı web sitelerine bağlantılar taşıyabilecek e-postaları etkili bir şekilde engeller.

USB Sürücü Koruması

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza yayılmasını engellemek için USB sürücüsündeki kötü amaçlı yazılımın otomatik olarak çalıştırılmasını durdurur.

Harici Sürücü Koruması

CD’ler, DVD’ler ve USB tabanlı cihazlar dahil olmak üzere harici sürücülerden sızabilecek virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları engeller.

Harici Sürücüleri Tara

Harici sürücüleri, kötü amaçlı yazılım veya virüs için bilgisayarınıza takılır takılmaz otomatik olarak tarar.

Malware koruması

Bilgisayarınızı casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, tuş kaydedicilere, riskli yazılımlara ve diğer kötü amaçlı programlara karşı korur.

Anti-Keylogger

Çevrimiçi bankacılık veya alışveriş yaparken ya da sadece İnternet’te gezinirken, keylogger adı verilen programların klavyenize yazdıklarınızı kaydetmesini etkili bir şekilde engeller.

Akıllı Tarama Motoru

Çok fazla sistem kaynağı kullanmadan dosya ve klasörleri daha kısa sürede tarar.

Güvenli Mod Koruması

Bu tesis, sistem Güvenli Modda çalışırken yetkisiz kullanıcıların Quick Heal güvenlik ayarlarını değiştirmesini engeller.

Otomatik Yedekleme

Fidye Yazılımı Koruması, bir fidye yazılımı saldırısı durumunda sizi önemli verileri kaybetmekten kurtaran otomatik akıllı yedeklemeyi destekleyerek ek bir koruma katmanı sağlar. Bu özellik, tüm önemli dosyalarınızın otomatik olarak bir yedeğini oluşturur ve ayrıca, sisteminizin güvenliği ihlal edilse bile kolay geri yükleme için yedeklemenin harici cihaza kopyalanmasına izin verir.

Kayıt Geri Yükleme

Kritik sistem kayıt defteri girdilerini ve diğer alanları kötü amaçlı programlar tarafından yapılan değişikliklerden geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca sistem kayıt defterini de onarır.

İçe ve Dışa Aktarma Ayarları

Quick Heal güvenlik ayarlarını tek bir bilgisayardan dışa aktarabilir ve diğer bilgisayarlara aktarabilirsiniz. Bu, yeniden yüklemelerin veya birden çok bilgisayar yapılandırmasının söz konusu olduğu durumlarda yararlıdır.

Otomatik Sessiz Modu

Kesintisiz PC kullanımı için Quick Heal’den gelen istemleri ve bildirimleri bastırır. Bu, sisteminizin güvenlik seviyesini etkilemez.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma

Bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklam yazılımları, rogueware, çeviriciler, riskli yazılımlar ve diğer birçok olası tehdidi algılamak ve temizlemek için kayıt defterini, dosyaları ve klasörleri kapsamlı bir şekilde tarar.

Anti Rootkit

Çalışan işlemler, Windows kayıt defteri ve dosyalar ve klasörler gibi nesneleri herhangi bir şüpheli etkinlik için tarar ve herhangi bir imza olmadan rootkit’leri algılar.

Tarayıcı Korumalı Alanı

İnternet tarayıcılarınızı, bilgisayarınızın işletim sistemi ile kötü amaçlı indirmeler arasında bir kalkan görevi gören güvenli, sanal bir ortamda çalıştırır. Bu ortamda herhangi bir kötü amaçlı dosya indirilirse, göz ardı edilir ve gerçek bilgisayarınıza ulaşması engellenir.

Parça Temizleyici

Gizlilik ihlalini önlemek için üzerinde çalıştığınız dosya ve belgelerin izlerini temizleyin.

Hijack Restore

Kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve hatta sizin tarafınızdan değiştirilen Internet Explorer’ın varsayılan ayarlarını geri yüklemenize yardımcı olur.

Sistem Gezgini

Bilgisayar sistemini herhangi bir yeni kötü amaçlı yazılım veya riskli yazılım için teşhis etmenize ve sorunları çözmenize olanak tanır.

Güvenlik duvarı koruması

Güvenlik duvarı, bilgisayarınıza İnternet üzerinden ulaşmaya çalışan harici tehditleri engeller. Ayrıca, sisteminize bağlı ağlarda ortaya çıkabilecek tehditleri de engeller. Gelen ve giden İnternet trafiği için korumayı yapılandırmanıza izin vermenin yanı sıra, gelişmiş Güvenlik Duvarımız ‘Ev’, ‘İş’, ‘Genel’ veya ‘Kısıtlı’ gibi ağ bağlantıları için bir Güvenlik Duvarı profili ayarlamanıza izin verir. Gizli Mod ek bir avantajdır. Bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden gizler.

Hızlı İyileştirme Uzaktan Cihaz Yönetimi (RDM)

Bu, Quick Heal özellikli cihazınızı ekleyebileceğiniz, mevcut durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kötü amaçlı yazılım bulaşmaları gibi kritik durumlardan haberdar olabileceğiniz ücretsiz bir portaldır. Aboneliğinizi portal üzerinden de yenileyebilirsiniz. Quick Heal RDM’yi buradan ziyaret edin

Dizüstü Bilgisayarınızı Takip Edin

Ücretsiz TrackMyLaptop hizmetimize kaydolun ve dizüstü bilgisayarınızın kaybolması veya çalınması durumunda izleyin. Servis, Quick Heal’ın her masaüstü ürünüyle birlikte ücretsiz olarak gelir.

Quick Heal kullanıcılarının bu kolaylıktan yararlanmak için Quick Heal Ürün Lisans anahtarlarını TrackMyLaptop portalına kaydetmeleri gerektiğini lütfen unutmayın. Quick Heal kullanmayan kullanıcılar, Dizüstü Bilgisayarlarının MAC Kimliğini kaydetmelidir.

Gelişmiş Kişisel Koruma

Quick Heal’ın çalışan süreçlerini ve hizmetlerini korur.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.