Hızlı Teslimat
Quick Heal MacBook Security

Quick Heal MacBook Security

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Quick Heal
(0)
299,99₺


Quick Heal MacBook Security

Tam Mac Güvenliği

Çok katmanlı ve özelleştirilebilir güvenlik, Mac’inizi yavaşlatmadan solucanlara, Truva atlarına ve diğer kötü amaçlı programlara karşı sürekli olarak güvende tutar.

Mac güvenlik yazılımımız, dosyaları ve klasörleri taramanın dışında bırakmanıza ve kapsamlı tam sistem veya seçici tarama seçenekleri arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Şüpheli dosyaları karantinaya almanıza ve onarmadan önce dosyaların yedeğini almanıza olanak tanır.

Web Güvenliği

Bulut tabanlı İnternet güvenliği, sahte ve kimlik avı web sitelerinin kişisel veya finansal bilgilerinizi çalmasını engeller. Sahte, güvenliği ihlal edilmiş, virüs bulaşmış ve kimlik avı web sitelerini otomatik olarak engeller. Bu şekilde, yanlışlıkla kötü amaçlı veya potansiyel olarak tehlikeli bir bağlantıya tıklasanız bile Mac’iniz güvende kalır.

Nefs-i müdafaa

Quick Heal ürün dosyalarının virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini veya başka uygulamalar tarafından tahrif edilmesini önler.

Ebeveyn Kontrolü

Bu Mac virüsten koruma yazılımı, çocuklarınız için İnternet erişimini kontrol etme, planlama ve yönetme gücü sağlar. Web sitelerini kategorilerine göre engelleyebilirsiniz (ör. Yetişkin, Oyun, Sosyal Ağ, Sohbet, Alışveriş, vb.). Ayrıca, URL’lerini kara listeye alarak bilinen web sitelerine erişimi engelleyebilirsiniz. Ebeveyn Kontrolü aracı, çocuklarınızın İnternete erişmesi için sabit bir zaman çizelgesi planlamanıza olanak tanır. Tüm bu tesisler, çocuklarınızı çeşitli çevrimiçi tehditlerden korumak için birlikte çalışır.

AntiSpam ve E-posta Güvenliği

Antispam, istenmeyen e-postaların gelen kutunuza ulaşmasını engeller. Gerçek zamanlı bulut tabanlı e-posta güvenliği, şüpheli ve potansiyel olarak tehlikeli bağlantılar veya ekler taşıyabilecek e-postaları engeller.

Uzaktan Cihaz Yönetimi (RDM)

Quick Heal özellikli cihazınızı ekleyebileceğiniz, mevcut durumunu görüntüleyebileceğiniz ve güncelleme bildirimleri, virüs koruması vb. Gibi kritik durumlardan haberdar olabileceğiniz ücretsiz bir portal.

Tek Ürün Anahtarı

Mac için Parallels Desktop kullanıyorsanız, bu özellik, sisteminizde yüklü Windows için Quick Heal Total Security kopyanızı etkinleştirmek için mevcut Total Security for Mac ürün anahtarınızı kullanmanıza olanak tanır.

TrackMyLaptop

En iyi Mac virüsten koruma yazılımı, TrackMyLaptop adlı bir dizüstü bilgisayar izleme özelliğiyle birlikte gelir – kayıp veya çalınan dizüstü bilgisayarınızın izlenmesine yardımcı olur. Hizmet, Quick Heal’ın her masaüstü ürünüyle birlikte hiçbir ekstra ücret ödemeden gelen sosyal bir girişimdir.

Quick Heal kullanıcılarının bu kolaylıktan yararlanmak için Quick Heal Ürün Lisans anahtarlarını TrackMyLaptop portalına kaydetmeleri gerektiğini lütfen unutmayın. Quick Heal kullanmayan kullanıcılar, Dizüstü Bilgisayarlarının MAC Kimliğini kaydetmelidir.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.