Hızlı Teslimat
Quick Heal Mobile Security For Android

Quick Heal Mobile Security For Android

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Quick Heal
(0)
189,99₺


Quick Heal Mobile Security For Android

Tarama

Bu esnek özellik aşağıdaki işlevleri sunar:

Hızlı tarama:

Kötü amaçlı yazılımları, tuş kaydedicileri ve sahte uygulamaları tespit etmek ve engellemek için isteğiniz üzerine cihazınızda hızlı bir tarama gerçekleştirir.

Tam tarama:

Tam tarama, cihazınızı ve hafıza kartınızı tarayan eksiksiz bir taramadır.

Taramayı Zamanla:

Bu özellik, sizin için uygun olan bir zamanda bir virüs taraması planlamanıza olanak tanır.

Güvenlik Danışmanı

Güvenlik Danışmanı, Akıllı Telefonu’nuzun genel güvenliğini artırabilecek ayarlar konusunda size yol gösterir. Örneğin, telefonunuzda ‘Ekran Kilidi’ ayarı etkin değilse, Güvenlik Danışmanı bunu etkinleştirmenizi isteyecektir.

Özel danışman

Gizlilik Danışmanı, gizliliğinizi etkileyebilecek uygulamaları bildirir ve hızlı bir şekilde incelemenizi sağlar. Bu tür uygulamalar tarafından kullanılan izinleri gözden geçirmenize yardımcı olur ve bunları tutup tutmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Çağrıları Engelle

Bilinmeyen veya istenmeyen numaralardan gelen aramaları engelleyin. Ayrıca belirli bir serideki numaraları engelleyebilirsiniz.

Uluslararası Çağrı Engelleme

Bilinmeyen uluslararası aramaları engelleyin.

Uygulama kilidi

Telefonunuza fazladan bir güvenlik katmanı ekleyin. WhatsApp, Facebook, Instagram, Galeri ve Kamera dahil tüm uygulamalarınızı güvenli bir PIN ile kilitleyin.

Boost

Cihaz RAM’ini sabit bir programda ve ekran kilitliyken bile optimize ederek cihaz performansını iyileştirin.

Ağ İzleyicisi

Ağ veri kullanımını izleyin ve kontrol edin. Ağ ayarlarınızın özetini grafik olarak görüntüleyin.

Veri koruması

Verilerinizi gerektiği zaman buluttan yedekleyin ve geri yükleyin. Kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde silin.

Batarya koruyucu

Güç tüketen uygulamaları öldürür ve pil ömrünü uzatır. Uygun parlaklık ve ekran zaman aşımı seçeneklerini ayarlayarak pilden tasarruf edebilirsiniz. Pil tüketimi, Pil Tasarrufu modunda Wi-Fi, Bluetooth ve otomatik eşitlemeyi devre dışı bırakarak da sınırlandırılabilir.

Web Güvenliği

Kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanmış kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı web siteleriyle telefonunuza zarar verebilecek virüslü web sitelerini engeller.

Ebeveyn Kontrolü Pro Özelliği

Çocuklarınız için uygunsuz İnternet içeriğini kısıtlayın ve web sitelerine ve web kategorilerine izin vererek / engelleyerek onlara güvenli bir tarama deneyimi yaşatın.

SafePe Pro Özelliği

Çevrimiçi alışveriş, bankacılık, fatura ödeme vb. İçin mobil ödeme uygulamalarını kullandığınızda finansal işlemlerinizi güvence altına alır.

Bireysel Özellik Satın Alma

SafePe ve Ebeveyn Kontrolü gibi premium özellikleri uygulamanın içinden satın alın.

Mesaj merkezi

İlgilenmeniz gereken önemli bildirimleri görüntüler. En son BT güvenlik haberleri, teklifleri ve uyarıları da Mesaj Merkezinde görüntülenir.

Aktivite

Cihazınızda Quick Heal Mobile Security tarafından gerçekleştirilen faaliyetler hakkında kapsamlı raporlar alın.

Arka Plan Taraması

Her türlü virüs ve kötü amaçlı yazılım tehdidine karşı garantili koruma. Virüs ve casus yazılımları gerçek zamanlı olarak otomatik olarak algılar. Arka Plan Taraması, telefonunuzun normal işlevselliğine müdahale etmeden sessizce çalışır.

Güvenlik Açığı Taraması

Telefonunuza yüklenmiş bazı mobil uygulamalarda bilgisayar korsanlarının yararlanabileceği güvenlik açıkları olabilir. Bu özellik, bu tür güvenlik açıklarını tespit eder ve bunları bildiriminize getirir.

Uygulama Taraması Kurulduğunda

Tehditleri algılamak ve önlemek için cihaza yeni yüklenen uygulamaları tarar.

Güvenli Olmayan Wi-Fi Algıla

Mobil cihazınız güvenli olmayan bir Wi-Fi ağı tespit ettiğinde sizi uyarır. Bu tür ağlara bağlanmak, saldırganların oturum açma kimliği ve parolalar, banka bilgileri ve diğer kişisel bilgiler gibi hassas bilgilerinizi çalmasına olanak sağlayabilir.

Düzenli Otomatik Virüs Güncellemeleri

Otomatik virüs tanımlama güncellemelerini alır, böylece cihazınız yeni ve ortaya çıkan tehditlerden korunur.

Hırsızlığa karşı

Quick Heal’in hırsızlık önleme teknolojisi, cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda kötüye kullanılmasını önler. Uzaktan cihazınızı kilitlemenizi veya tüm verilerini silmenizi sağlar. Ek bir koruma katmanı olarak aşağıdaki özellikleri içerir:

 -Hareket Alarmı:

Telefon mevcut konumundan çıkarılırsa kullanıcıyı anında bilgilendirir ve hırsızlık olasılığı konusunda uyarır.

 -Cep Alarmı:

Birisi cepten telefonu çalmaya çalıştığında kullanıcıyı anında bilgilendirerek cep hırsızlığına karşı koruma sağlar.

Hızlı Ayar Bildirimi

Wi-Fi, Bluetooth, Mobil Veri, Parlaklık ve El Feneri gibi cihaz ayarı seçeneklerine hızlı erişim sağlamak için bu özelliği etkinleştirin.

İndirmeden Önce Tara

Uygulamaları Google Play Store’dan indirmeden önce otomatik olarak tarar. Ayrıca, bir uygulamanın yüklenmesinin güvenli olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirir. Değilse özellik, uygulamayı kurmanın risklerini görüntüler.

Uzaktan Cihaz Yönetimi

Bu, Quick Heal tarafından sağlanan ve cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda kolayca yönetebileceğiniz bir portaldır. Bu portal aracılığıyla, telefonunuzdaki verileri uzaktan kilitleyebilir, kilidini açabilir ve silebilirsiniz.

Güvenlik Kalkanı

Güvenlik Kalkanı, cihazınızın ve verilerinizin güvenlik düzeyini grafik bir sunumla gösterir. Bu kalkana dokunarak, cihazınızın güvenlik ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

Parmak İzi Kilidi Açma

Cihazınız parmak izi sensörünü destekliyorsa, Uygulama Kilidi, Hırsızlığa Karşı Koruma ve Ebeveyn Kontrolü gibi özelliklere erişmek için parmak izinizi kullanabilirsiniz.

İzinsiz Gireni Yakala

Birisi arka arkaya 2 kez yanlış şifre girerse (cihazınızın kilit ekranının kilidini açmak için), bu özellik cihazın ön ve arka kamerasını kullanarak anlık görüntüler alacaktır.

Güvenilir SIM’ler Listesi

Güvenilen SIM’ler Listesine birden fazla SIM numarası ekleyin. Bu özellik, birden fazla SIM kullanan kullanıcılar için faydalıdır. SIM değiştirildiğinde, girişi Güvenilir SIM listesinde varsa cihaz bloke olmaz. Bu Listeye elli (50) SIM numarası eklenebilir.

Haberler

Mobil koruma, güvenlik uyarıları ve BT güvenliğiyle ilgili diğer önemli bilgilerle ilgili en son haberleri alın.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.