Hızlı Teslimat
Quick Heal Total Security

Quick Heal Total Security

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Quick Heal
(0)
169,99₺


Quick Heal Total Security

Fidye Yazılım Koruması

Kritik fidye yazılımı saldırılarına karşı önemli verilerinize tam koruma sağlar. Davranış Tespit Teknolojisi ile desteklenen gerçek zamanlı olarak bilinmeyen fidye yazılımı saldırılarını tespit eder ve engeller.

Virüs koruması

Her zaman tetikte olan Virüs Koruması, dosyalarınızı, belgelerinizi ve sistem klasörlerinizi kötü amaçlı yazılım veya virüslere karşı taramaya devam eder. Herhangi bir yeni dosya istisnasız taranır.

Web Kamerası Koruması

Gizliliğinizi korur ve gasp girişimlerini önler. Casus aracıların ve uygulamaların web kameranıza erişmesini engeller ve web kamerasına erişebilen uygulamaları yönetmenize olanak tanır.

Gelişmiş DNAScan

Quick Heal DNAScan teknolojisi bilinmeyen tehditleri algılar ve engeller. Güvenli olmayan programların davranışsal ve karakteristik denetimi ve izlenmesinin bir kombinasyonunu kullanır.

Tarama seçenekleri

Bir dizi tarama seçeneği sunar. Talep üzerine tarayabilir, düzenli taramayı planlayabilir veya belirli dosya ve klasörleri tarayabilirsiniz.

Tarama Koruması

Güvenli olmayan ve potansiyel olarak tehlikeli web sitelerini otomatik olarak algılar ve onları ziyaret etmenizi engeller.

Kimlik Avı Koruması

Kullanıcıların kimlik avı ve dolandırıcılık amaçlı web sitelerine erişimini engeller. Bu tür web siteleri, sizi kendi yararlarına kötüye kullanabilecek bilgisayar korsanlarıyla veri paylaşmaya çeker.

IDS / IPS

Bilgisayar korsanlarının istenmeyen saldırı girişimlerini veya saldırılarını önler.

E-posta Koruması

Virüs bulaşmış ekler veya güvenliği ihlal edilmiş veya sahte ve kimlik avı web sitelerine bağlantılar taşıyabilecek e-postaları etkili bir şekilde engeller.

USB Sürücü Koruması

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza yayılmasını engellemek için USB sürücüsündeki kötü amaçlı yazılımın otomatik olarak çalıştırılmasını durdurur.

Harici Sürücü Koruması

CD’ler, DVD’ler ve USB tabanlı cihazlar dahil olmak üzere harici sürücülerden sızabilecek virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları engeller.

Harici Sürücüleri Tara

Harici sürücüleri, kötü amaçlı yazılım veya virüs için bilgisayarınıza takılır takılmaz otomatik olarak tarar.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma

Bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklam yazılımları, rogueware, çeviriciler, riskli yazılımlar ve diğer birçok olası tehdidi algılamak ve temizlemek için kayıt defterini, dosyaları ve klasörleri kapsamlı bir şekilde tarar.

Anti Rootkit

Çalışan işlemler, Windows kayıt defteri ve dosyalar ve klasörler gibi nesneleri herhangi bir şüpheli etkinlik için tarar ve herhangi bir imza olmadan rootkit’leri algılar.

Veri Hırsızlığı Koruması

Verilerin bilgisayarınızdan yetkisiz USB sürücülere kopyalanmasını engeller.

Ebeveyn Kontrolü

Ebeveynlerin aşağıdaki ayarları yapmasına izin verir.

İnternet Tarama Kontrolü – çocukların istenmeyen web sitelerini ziyaret etmesini kısıtlamak için.

Uygulama Kontrolü – çocukların oyun programları, mesajlaşma araçları, medya oynatıcılar vb. Gibi uygulamalara erişimini kısıtlamak için.

PC Erişim Kontrolü – çocukların belirli gün ve saatte bilgisayara erişebilecekleri bir zaman çizelgesini belirlemek için.

Güvenli Bankacılık

Çevrimiçi bankacılık faaliyetlerinizi sahte web sitelerinden ve finansal bilgileri çalan kötü amaçlı programlardan korur. Bankacılık portalları, alışveriş ve diğer e-ticaret web sitelerindeki finansal işlemlerinizin gizli kaldığı ve bilgisayar korsanlarından gizlendiği güvenli bir masaüstü oturumu sağlar.

Güvenlik Açığı Taraması

Sisteminizdeki işletim sistemi (OS) ayarları ve diğer uygulamaların güvenlik açıkları veya zayıflıkları olabilir. Bu güvenlik açıklarını yamalanmadan bırakmak, bilgisayar korsanlarının bilgisayarınızı ve verilerinizi ele geçirmesine izin verebilir. Güvenlik Açığı Taraması, bu tür zayıflıkları tespit etmenize yardımcı olur. Bu özellik ayrıca işletim sistemi ayarlarında bulunabilecek güvenlik açıklarını gidermenize yardımcı olur.

Anti-Keylogger

Çevrimiçi bankacılık veya alışveriş yaparken ya da sadece İnternet’te gezinirken, keylogger adı verilen programların klavyenize yazdıklarınızı kaydetmesini etkili bir şekilde engeller.

Akıllı Tarama Motoru

Çok fazla sistem kaynağı kullanmadan dosya ve klasörleri daha kısa sürede tarar.

Sanal Klavye

Saldırganlar, bilgisayarınıza casus yazılım veya tuş kaydedici yükleyerek gizli bilgilerinizi çalabilir. Bunlar, klavyenize yazdıklarınızı kaydeden ve bilgileri saldırgana gönderen veri çalma yazılım araçlarıdır. Bu, Sanal Klavye kullanılarak önlenebilir. Bu klavyeye yazılan herhangi bir bilgi şifrelenir ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım tarafından kaydedilemez veya erişilemez.

Güvenli Mod Koruması

Bu tesis, sistem Güvenli Modda çalışırken yetkisiz kullanıcıların Quick Heal güvenlik ayarlarını değiştirmesini engeller.

Web Kamerası Koruması

Gizliliğinizi korur ve gasp girişimlerini önler. Casus aracıların ve uygulamaların web kameranıza erişmesini engeller ve web kamerasına erişebilen uygulamaları yönetmenize olanak tanır.

Anti Tracker

Çevrimiçi ayak izinizi ve gezinme davranışınızı gözetleyen izleyicileri engeller. İzleyiciler, ziyaret ettiğiniz web sitesi türleri, görüntülediğiniz videolar ve kullandığınız sosyal ağ siteleri hakkında veri toplar. İzleyiciler, bu tür verileri pazarlama veya satışları tanıtmak için kullanır.

Otomatik Yedekleme

Fidye Yazılımı Koruması, bir fidye yazılımı saldırısı durumunda sizi önemli verileri kaybetmekten kurtaran otomatik akıllı yedeklemeyi destekleyerek ek bir koruma katmanı sağlar. Bu özellik, tüm önemli dosyalarınızın otomatik olarak bir yedeğini oluşturur ve ayrıca, sisteminizin güvenliği ihlal edilse bile kolay geri yükleme için yedeklemenin harici cihaza kopyalanmasına izin verir.

Kayıt Geri Yükleme

Kritik sistem kayıt defteri girdilerini ve diğer alanları kötü amaçlı programlar tarafından yapılan değişikliklerden geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca sistem kayıt defterini de onarır.

Wi-Fi Tarayıcı

Bilgisayarınızın bağlandığı Wi-Fi yönlendiricisini tarar ve yönlendiricinin DNS korsanlığı, zayıf parola veya zayıf Wi-Fi şifrelemesi gibi güvenlik açıklarından etkilenip etkilenmediğini bilmenize yardımcı olur ve güvenlik önlemleri önerir.

İçe ve Dışa Aktarma Ayarları

Quick Heal güvenlik ayarlarını tek bir bilgisayardan dışa aktarabilir ve diğer bilgisayarlara aktarabilirsiniz. Bu, yeniden yüklemelerin veya birden çok bilgisayar yapılandırmasının söz konusu olduğu durumlarda yararlıdır.

Otomatik Sessiz Modu

Kesintisiz PC kullanımı için Quick Heal’den gelen istemleri ve bildirimleri bastırır. Bu, sisteminizin güvenlik seviyesini etkilemez.

Dosya kasası

Gizli verilerinizi parola korumalı kasa aracılığıyla korumanın kolay ve güvenli bir yolu. Bu özellik, bilgisayar korsanlarının yetkisiz erişimini engeller ve bu kişisel kasayı doğru parola olmadan görüntülemeyi, değiştirmeyi veya silmeyi imkansız hale getirir.

Malware koruması

Bilgisayarınızı casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, tuş kaydedicilere, riskli yazılımlara ve diğer kötü amaçlı programlara karşı korur.

Tarayıcı Korumalı Alanı

İnternet tarayıcılarınızı, bilgisayarınızın işletim sistemi ile kötü amaçlı indirmeler arasında bir kalkan görevi gören güvenli, sanal bir ortamda çalıştırır. Bu ortamda herhangi bir kötü amaçlı dosya indirilirse, göz ardı edilir ve gerçek bilgisayarınıza ulaşması engellenir.

Parça Temizleyici

Gizlilik ihlalini önlemek için üzerinde çalıştığınız dosya ve belgelerin izlerini temizleyin.

Hijack Restore

Kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve hatta sizin tarafınızdan değiştirilen Internet Explorer’ın varsayılan ayarlarını geri yüklemenize yardımcı olur.

Sistem Gezgini

Bilgisayar sistemini herhangi bir yeni kötü amaçlı yazılım veya riskli yazılım için teşhis etmenize ve sorunları çözmenize olanak tanır.

Oyun yükseltici

PC’de daha hızlı ve sorunsuz oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Güvenlik duvarı koruması

Güvenlik duvarı, bilgisayarınıza İnternet üzerinden ulaşmaya çalışan harici tehditleri engeller. Ayrıca, sisteminize bağlı ağlarda ortaya çıkabilecek tehditleri de engeller. Gelen ve giden İnternet trafiği için korumayı yapılandırmanıza izin vermenin yanı sıra, gelişmiş Güvenlik Duvarımız ‘Ev’, ‘İş’, ‘Genel’ veya ‘Kısıtlı’ gibi ağ bağlantıları için bir Güvenlik Duvarı profili ayarlamanıza izin verir. Gizli Mod ek bir avantajdır. Bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden gizler.

Hızlı İyileştirme Uzaktan Cihaz Yönetimi (RDM)

Bu, Quick Heal özellikli cihazınızı ekleyebileceğiniz, mevcut durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kötü amaçlı yazılım bulaşmaları gibi kritik durumlardan haberdar olabileceğiniz ücretsiz bir portaldır. Aboneliğinizi portal üzerinden de yenileyebilirsiniz.

PCTuner

Kullanıcı dostu bir PC optimizasyon aracı olan PCTuner ile bilgisayarınızı hızlandırır ve yoğun kaynak gerektiren görevler için performansını artırır.

PC2Mobile Tarama

Mobil cihazınızı bilgisayarınız üzerinden tarayabilir ve temizleyebilirsiniz. Cihazınızı PC’nize bağlayın, arayın ve tespit edilen kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını temizleyin. PC2Mobile Scan, Windows, Android, iOS, BlackBerry ve Symbian cihazlarını destekler.

Dizüstü Bilgisayarınızı Takip Edin

Ücretsiz TrackMyLaptop hizmetimize kaydolun ve dizüstü bilgisayarınızın kaybolması veya çalınması durumunda izleyin. Servis, Quick Heal’ın her masaüstü ürünüyle birlikte ücretsiz olarak gelir.

Quick Heal kullanıcılarının bu kolaylıktan yararlanmak için Quick Heal Ürün Lisans anahtarlarını TrackMyLaptop portalına kaydetmeleri gerektiğini lütfen unutmayın. Quick Heal kullanmayan kullanıcılar, Dizüstü Bilgisayarlarının MAC Kimliğini kaydetmelidir.

Gelişmiş Kişisel Koruma

Quick Heal’ın çalışan sü

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.