Seqrite Endpoint Business Edition | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Seqrite Endpoint Business Edition

Seqrite Endpoint Business Edition

1 Yıllık Antivirüs Lisansı | Anında Teslim | E-posta ile Kurulum

Seqrite
(0)
899,99₺


Seqrite Endpoint Business Edition
Gelişmiş Cihaz Kontrolü
Ağı doğrulanmamış cihazlara karşı korumak için Windows ve Mac platformları için çeşitli cihaz türleri için cihaz politikalarını yapılandırır.
Web Filtreleme
Çalışanların web erişimini sınırlandırmak için web siteleri ayrı ayrı veya kategorilere göre engellenebilir.
Fidye Yazılım Koruması
Bu özellik, fidye yazılımı tehditlerini tespit etmek ve engellemek için Seqrite’ın davranış tabanlı algılama teknolojisini kullanır. Ek bir koruma katmanı olarak, bir fidye yazılımı saldırısı durumunda dosyalarınızı geri yüklemenize yardımcı olmak için verilerinizi güvenli bir konumda yedekler.
Varlık Yönetimi
Her uç noktanın donanım ve yazılım yapılandırmalarının dikkatli bir şekilde izlenmesi, yöneticilerin şirket sistemlerindeki herhangi bir değişiklikten haberdar olmalarını sağlar.
Güvenlik Açığı Taraması
Bu özellik, uygulamaların ve işletim sistemlerinin bilinen güvenlik açıklarını tarayarak, kullanıcıların gerekli güvenlik yamalarını güncellemelerine olanak tanır.
Yama Yönetimi
Tüm Microsoft uygulama güvenlik açığı yama ihtiyaçları için merkezi yama yönetimi çözümü.
Veri kaybı önleme*
Kayıpları önlemek için gizli verileri korur ve iş sırlarının sızmasını önler. Beklemedeki veriler, uç noktalarda ve çıkarılabilir cihazlarda da taranabilir.
Dosya Etkinlik İzleyicisi
Gizli şirket dosyalarını izler ve bu tür dosyalar kopyalandığında, yeniden adlandırıldığında veya silindiğinde yöneticileri bilgilendirir.
IDS / IPS Koruması
Uygulama güvenlik açıklarından yararlanabilecek kötü amaçlı etkinlikleri proaktif olarak algılayan ve önleyen gelişmiş koruma.
Grup İlkesi Yönetimi
Yöneticiler, kuruluş içindeki hiyerarşiye göre kullanıcı grupları tanımlayabilir ve durumsal gereksinimlere göre esnek politikalar belirleyebilir.
Spam Koruması
Uç nokta gelen kutularınızı spam, kimlik avı saldırıları ve ağ savunmalarından sızan istenmeyen e-postalara karşı tarar.
Üçüncü Taraf Antivirüs Kaldırma
EPS istemcisi kurulumu sırasında, başka bir antivirüs çözümü tespit edilirse, kaldırıcı başlatılır veya otomatik olarak kaldırılır. Önceden yüklenmiş antivirüs sistemden kaldırılmadıkça Seqrite EPS kurulumu devam etmeyecektir.
Tarama Koruması
Uç nokta istemcileri, ağ içinden erişilen kötü amaçlı web sitelerinden kaynaklanan saldırılara karşı korunabilir.
Kimlik Avı Koruması
İnternet üzerinden kötü amaçlı kodlardan kaynaklanan kimlik avı saldırıları, ağa girip yayılmadan önce engellenir.
Güvenlik duvarı koruması
Gelen ve giden ağ trafiğini izler. Kurallara göre uygulamalara izin ver / izin verme.
Ayarlama
Uç noktaların gelişmiş performansı için gereksiz dosyaları temizleyin ve ağdaki geçersiz kayıt defteri / disk girdilerini silin.
Çoklu Güncelleme Yöneticileri
Yük dengelemeyi sağlamak ve tek bir güncelleme yöneticisinin neden olduğu ağ tıkanıklığını önlemek için birden çok güncelleme yöneticisi devreye alınabilir.
Dolaşım Platformu
Kuruluşların, ağ dışında olsalar bile uç noktaları her zaman yönetmelerine olanak tanıyan bulut tabanlı çözüm. Yöneticiler en son durumu görüntüleyebilir, ilkeleri uygulayabilir, istemcileri yeniden yönlendirebilir ve uyumluluğu sürdürebilir.
E-posta ve SMS Bildirimleri
Kritik ağ olayları hakkındaki bildirimler, e-posta veya metin mesajları yoluyla uygun taraflara ulaşmak için önceden yapılandırılabilir.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.