Hızlı Teslimat
Visual Studio Professional 2019 Bireysel Dijital Lisans

Visual Studio Professional 2019 Bireysel Dijital Lisans

  • Kullanım süresi yoktur. Sınırsız lisanstır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Microsoft
(0)
104,99₺


Visual Studio Professional 2019 Lisans

Kod düzenlemek için ve yeni bir çalışma yapmak için, yaratıcılığınızı beslemek için ön plana çıkarılan Visual Studio Professional 2019 Lisans uygulaması, kendi içinde önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeden sizler de kendinize göre çözümlerin tamamını inceleyebilir ve yenileyebilirsiniz. Bireysel bir çalışma ve profesyonel bir çözüm ile birlikte organize edilen bu çalışmalar ve aşamalar için daha fazla geç kalmayın. Çünkü yazılımların ve kod düzenleme süreçlerinin içerisinde yer alan aşamaların ve fırsatların tamamında yer alan güncel kullanımların hepsi için, tek bir tıklama yeterli olacaktır. Güçlü bir hizmet ve daha aktif bir yazılım desteği için sizlere dair bir destek sağlıyoruz. Visual Studio Professional 2019 Lisans ile ilgili bütün kurulum yönergelerini ve inceleme dosyalarını sizlere sağlıyoruz. Bu sayede lisansı ömür boyu kullanıyorsunuz ve tek bir bilgisayar için kullanabilecek bir yapıda sizlere ulaştırmış oluyoruz.

Yeniden düzenleme özellikleri

Yazılımla birlikte Visual Studio Professional 2019 Lisans özelliklerine baktığınız zaman, kod düzenleme konusunda size büyük bir katkı sağlayacağını görebilirsiniz. Yazılım konusunda teker teker yazılan ve kodlanan özel bir çalışma yapmak istiyorsanız, hayallerinizi ve beklentilerinizi resmiyete dökmek, güncel ve reel bir çalışma sistemi oturtmak için bu çalışmaları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Zaman içerisinde yer alan aşamaların ve tanıtımların tamamını tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz.

  • Bağlama duyarlı kod tamamlama sunma
  • Geliştiricilere takımınızın desenlerine ve stillerine uyacak şekilde rehberlik edin
  • Zor kod sorunlarını bulma
  • Gerçekten oluşan alanlara dikkat çekmek için kod incelemelerini odaklayın

Kod temizleme

Genellikle yazılımlarla ilgili hata ayıklama konuları önemlidir. Olası bir sorunda hataların çözümü için detaylı bir çalışma yapmak gerekebilir. Bu yüzden de hata ayıklama işlemlerinde kurumsal olarak ön plana çıkarılmış olan bütün seçenekleri sizler için detaylandırıyor ve ön plana çıkarıyoruz. Aşama aşama yenilenen ve beklentilerin tamamını tek bir tıklama ile organize etmiş oluyoruz. Sitemiz üzerinden Visual Studio Professional 2019 Lisans satın almak için tek yapmanız gereken güncel ödeme seçeneklerini ve fiyatlarını kullanmanız olacaktır. Aşama aşama daha rahat, daha etkin ve daha yenilikçi bir dilde hizmet sunan sitemiz sizler için de gayet etkili bir yenilik sağlayacaktır.

Sitemizde genellikle profesyonel yazılımlar yer aldığı için bu konuda sizler için daha etkili bir çalışma üretmiş oluyoruz. Bu yüzden de herkes için dengeli ve yenilikçi bir ayrıcalık yaratıyoruz. Bireysel bir kullanım, kişisel bir düzenleme ve yazılımların ve özellikle koderlerin desteklediği bir uygulama olan Visual Studio Professional 2019 Lisans yazılımı için, tamamen alanının uzmanlarının tercihi diyebiliriz.

Farklı görüntü ölçeği faktörlerine sahip veya ana cihazınızdan farklı görüntü ölçeği faktörleri olan bir makineye uzaktan bağlandığınızda, Visual Studio ‘Nun bulanık göründüğünü veya yanlış ölçekte işlediğini fark edebilirsiniz.

Visual Studio 2019 ‘ in piyasaya çıkmasıyla birlikte, Visual Studio ‘Yu ekran uyumlu (PMA) uygulaması olarak yapıyoruz. Artık, kullandığınız görüntü ölçeği çarpanlarından bağımsız olarak Visual Studio doğru şekilde işler.

 

●Bireysel Dijital Lisans Ürünüdür.

●Kurumsal Firmaların Kullanması Önerilmez.

●Tek bilgisayar için geçerlidir.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.