VMware Fusion 11.5 Pro | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
VMware Fusion 11.5 Pro Sanallaştırma Yazılımı

VMware Fusion 11.5 Pro Sanallaştırma Yazılımı

Ömürlük Kullanım | Otomatik Teslim | E-posta ile Kurulum

VMware
(0)
499,99₺


VMware Fusion 11.5 Pro

VMware Fusion: Mac için Güçlü ve Basit Sanal Makineler
VMware Fusion, Mac kullanıcılarına, yeniden başlatmaya gerek kalmadan Mac uygulamalarıyla birlikte diğer yüzlerce işletim sisteminin yanı sıra Mac üzerinde Windows’u çalıştırma gücü verir. Fusion, ev kullanıcıları için yeterince basit ve BT uzmanları, geliştiriciler ve işletmeler için yeterince güçlü.

VMware Fusion:
Bir Mac Üzerinde Neredeyse Tüm İşletim Sistemlerini Güçlü ve Basit Çalıştırma Mac

üzerinde Windows çalıştırmak yalnızca başlangıçtır. VMware Fusion, en yeni macOS sürümüyle yan yana çalıştırmak için daha az bilinen Linux dağıtımlarından en son Windows 10 sürümüne kadar desteklenen yüzlerce işletim sistemi arasından seçim yapmanızı sağlar.

VMware vSphere’e bağlanın
Hem sanal makineleri (VM’ler) hem de fiziksel ana bilgisayarları başlatmak, kontrol etmek ve yönetmek için vSphere, ESXi ve Workstation sunucularına güvenli bir şekilde bağlanın. Ortak VMware platformu sayesinde, VM’ler vSphere veri merkezinden Mac masaüstüne kolayca aktarılabilir ve ardından Fusion’da çalıştırılabilir.

Herhangi Bir Platform için Geliştirme ve Test Etme
Fusion, neredeyse tüm işletim sistemlerini ve uygulamaları Mac’te test etmeyi kolaylaştırır. Yerel kaynak dosyaları ve klasörleri güvenli bir şekilde paylaşırken uygulamaları bir korumalı alanda oluşturun ve test edin. Fusion Pro artık Docker, Vagrant, Ansible, Chef ve diğerleri gibi modern geliştirme araçlarıyla entegre olmak için VMware’in gücünü günümüzün Çevik ve DevOps odaklı üretim hatlarına sığdırmak için bir RESTful API içerir.

Tasarım ve Demo Karmaşık Çözümler
Tüm bir sanal bulut yığınını tek bir Mac üzerinde çalıştırma yeteneği ile çözüm mimarları, bilinen yapılandırmalara geri dönmek için güvenli geri dönüş noktaları ile tüm yazılım çözümlerini gerçek zamanlı olarak gösterebilirler. Tüm bileşenlerini dünyaya göstermek için tek bir dizüstü bilgisayarda çalıştırarak yazılım yolculuğunuzun hikayesini tam olarak ifade edin.

Yerel Kurumsal Masaüstlerini Çalıştırın
Kopyala ve yapıştır, sürükle ve bırak, paylaşılan klasörler ve USB cihazlarına erişimi devre dışı bırakarak kurumsal masaüstlerini BYO cihazlarından ayırın. Şifrelenmiş ve parola korumalı kısıtlı sanal makineleri çalıştırarak yalnızca yetkili kullanıcıların kurumsal verilerle etkileşim kurmasını sağlayın.

Mac’te Windows’u Evde Hissedin
Fusion, Windows deneyiminizi sevdiğiniz Mac ile kusursuz bir şekilde harmanlıyor. İki dünyayı birbirinden güvenli bir şekilde ayrı tutma veya tek bir kesintisiz deneyim için bütünleştirme esnekliğine sahipsiniz. Windows 10 gibi yeni bir işletim sistemi kurun veya eski bir bilgisayarı kolayca sanal bir bilgisayara dönüştürün.

VMware Fusion 11.5 Pro Özellikleri

macOS için hazır Mojave
APFS desteği de dahil olmak üzere macOS 10.14 Mojave ile Mac’te sanal makineleri başlatın veya mevcut Mac’inizdeki korumalı alanda en son macOS’u kesinti olmadan güvenle test edin. Güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve Touch Bar özellikli en yeni Mac’ler için özelleştirilebilir destek ile Fusion, her zamankinden daha iyi.

Daha Güçlü Grafikler
Fusion, Apple Metal grafik teknolojisini kullanan gelişmiş bir donanım hızlandırmalı 3B grafik motoruyla karmaşık, GPU yoğun uygulamaları ve oyunları çalıştırabilir. Fusion, Windows ve Linux sanal makinelerine DirectX 10.1 ve OpenGL 3.3 yetenekleri sağlayarak ve şimdi sanal makine başına 3 GB’a kadar vRAM’a izin vererek, sanal makine grafik performansında ve doğruluğunda öncülük ediyor.

Geliştirilmiş vSphere Bağlantısı
Veri Merkezi ve Ana Bilgisayar topolojisine yönelik gelişmiş görünürlükle VM’leri veya ESXi Ana Bilgisayarlarını sürmek, kontrol etmek ve yapılandırmak için vCenter, ESXi veya Workstation Pro sunucularına bağlanın. Temelde yatan ortak VMware hiper yöneticisiyle Fusion, sanal makineleri basit bir sürükle ve bırak ile ileri geri aktarmayı veya Mac’inizin rahatlığından doğrudan kurumsal veri merkezinden VM’leri kontrol etmeyi kolaylaştırır. Yalnızca Fusion Pro’da mevcuttur.

Windows 10 Sonbahar 2018 Güncellemesi Desteği Windows 10’un
en son sürümlerini Mac’inizde sanal makine olarak çalıştırmaya yönelik tam destekle son teknolojiyi kullanın.

Fusion REST API
Fusion Pro artık otomasyon ve üçüncü taraf yazılım entegrasyonu için tasarlanmış güvenli bir RESTful API hizmeti sunuyor. Swagger.io çerçevesinden yararlanan Fusion API, 25’ten fazla farklı VM ve Ana Bilgisayar ve Ağ işlemlerini kontrol etmek için standart HTTP / S ve JSON kullanır. Hizmet olarak macOS sunmak için özel dağıtım araçları oluşturun veya Fusion’ı otomatikleştirilmiş test ile modern, sürekli yinelemeli bir geliştirme hattına entegre edin. Artık tüm Fusion sürümlerinde mevcut.

Unity View Mode
Fusion’un Unity View Modu, Windows masaüstünü gizler, böylece Windows uygulamalarını Mac uygulamaları gibi çalıştırabilirsiniz. Windows uygulamaları doğrudan Dock, Spotlight veya Launchpad’den başlatılabilir ve çalıştırıldıktan sonra Exposé, Spaces ve Mission Control’da tıpkı Mac uygulamaları gibi görüntülenebilir.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.