Kurumsal Lisans Hızlı Teslimat
Windows 10 Pro Kurumsal Dijital Lisans

Windows 10 Pro Kurumsal Dijital Lisans

Hemen Teslim | 32-64 Bit | Orijinal | Süresiz |Şirketinize Faturalı | Windows 10 Pro Key

Microsoft
(0)
750,99₺


Windows 10 kurumsal dijital lisans anahtarı için hoş geldiniz. Lisans bilgileriniz eposta ile gönderilecektir. 

*Medya DVD-Kutu mevcut değildir.

*Lisans süreniz ömür boyudur. (Not: Microsoft hesabınızın bağlı olduğu durumda geçerlidir.)

Windows 11 Pro'da da çalışır.

Windows 11 Pro'ya ücretsiz yükseltebilirsiniz.

Retail keydir.

Orijinal Microsoft onaylı olarak müşteriye ulaştırılan Windows 10 Pro Kurumsal Dijital Lisans, 32 ve 64 Bit işletim sistemli cihazlar için uyumludur. Sürekli güncellenen özellikleri forma sonrasında bile kullanılmaya devam edilebilir ve güncellemeler anında yüklenebilir. 
Cihaz açılış süresini oldukça hızlandıran ürün anahtarı, muazzam başlangıç menüsü ile birçok işin kolayca gerçekleştirilmesini sağlıyor. Cihazlar arasında hızlı ve sorunsuz bir geçiş deneyimi sunan Windows 10 Pro, kurumsal işletmelere aynı anda birden fazla işi hızlıca yapabilme olanağı sunuyor. 

İhtiyaç anında kullanışlı bir tarayıcıya dönüşen yazılım web sayfaları üzerinde not alma ve notları diğer kullanıcılarla anında paylaşabilme gibi olanaklar veriyor. 

Windows 10 Pro Kurumsal Dijital Lisans Nasıl Alınır?

Sitemiz güvencesiyle hemen Windows 10 pro kurumsal dijital lisans alabilirsiniz. Kişiye özel deneyimler sunması ile ön plana çıkan Windows 10 Pro, yüz tanıma ve parmak izi okuyucu teknolojileri ile sadece kullanıcısına özel açılışlarda bulunma özelliğine sahiptir. Böylece her defasında parola hatırlama sorunu ortadan kalkmış olur. Keyifli bir işletim sistemi kullanımı ve söz konusu avantajlardan yararlanmak için sitemiz üzerinden güvenle satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Cihazınız Windows 10 Home, Home Single Language ise bu bağlantıya tıklayarak home key alınız. Bu sadece bir etkinleştirme anahtarıdır yükseltme değil. Pro N sürümüne de uyumlu değildir Sadece Windows 10 / 11 Pro da çalışır.

Yanlış sürüm alma sebebi ile iade istenemez çünkü bu bir dijital üründür iadesi mümkün değildir.

Karşılaştığınız hata kodu :"0xc004c060" değil ise iade yapılamaz. Diğer tüm hatalar için çözüm mevcuttur.

Cihazınız Windows 10 Home, Home Single Language ise home key alınız. Bu sadece bir etkinleştirme anahtarıdır yükseltme değil. Pro N sürümüne de uyumlu değildir Sadece Windows 10 / 11 Pro'da çalışır. 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.