Kurumsal Lisans Hızlı Teslimat
Windows 11 Home Kurumsal Dijital Lisans

Windows 11 Home Kurumsal Dijital Lisans

Hemen Teslim | 32&64 Bit | Orijinal | Şirketinize Faturalı| Windows 11 Home Key

Microsoft
(0)
1.000,99₺


Windows 11 Home Lisans Anahtarı

Windows 11 Home Lisans Anahtarı, Windows 11 Home un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma gibi birçok özelliği ile karşımıza çıkan Windows 11 Pro Lisans Anahtarı, ağ dosyalarınızı, yazıcınız, sunucunuzu ve daha fazlasını kullanmanız için Azure Active Directory ye ya da iş, okul gibi etki alanlarınıza kolaylıkla bağlanmanızı sağlamaktadır.

Gelişmiş şifreleme özelliği ile, verileri şifreleme ve güvenlik yöntemleri ile korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayacaksınız. Windows 11 size uzak masaüstü ile bağlanma ve oturum açma imkanı tanıyarak evde ya da yoldayken Pro PC nizi kullanacaktır. Hyper-V ile aynı anda aynı pc üzerinden birden fazla işletim sistemini çalıştırmanızı sağlayan sanal makineler oluşturabilirsiniz. Ayrıca size Windows Mağazasında şirket uygulamalarına kolaylıkla erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlamaktadır.

Günümüzde internet hızlarının artması ve istenilen ürünlere daha hızlı ulaşabilme imkanı ile dijital lisanslar popüler olmuştur. Eskisi gibi Cd, Usb veya kutu lisanslar hem daha maliyetli hem de uğraştırıcı bir kurulum aşamasının yanında sipariş verdikten sonra ürün size ulaşana kadar vakit kaybettirmektedir. Dijital lisansı satın aldıktan hemen sonra elinize ulaşacak bilgilendirme e-postasında hem etkinleştirme lisansı hem de kurulum linki ve yönergeleri size gönderilir. Böylece çok kısa sürede windows 11 pro lisansınızı etkinleştirebilirsiniz.

Windows Home kullanıcılarına ek olarak iş amaçlı özellikleri ile de işletmeleri kapsayan Windows 11 home kurumsal dijital lisans, şifreleme ve uzaktan oturum açabilme gibi birçok özelliği beraberinde getiriyor. 
Kurumsal işletmeler için en önemli detay olan güvenlik açıklarını tek tek ortadan kaldıran özellikleri, çalıntı ve kayıplara karşı cihaz ve verileri güven altında tutuyor. Her yerde Pro PC kullanım olanağı sunan yazılım uzaktan erişim imkânı ile çalışmak için ofis ortamı zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. 

Windows 11 Home Kurumsal Dijital Lisans NasılAlınır?

Pek çok kurum için Windows 11 home, önem arz eden işletim sistemlerinden bir tanesi. Kuruluşumuz güvencesiyle Windows 11 home kurumsal dijital lisans alabilirsiniz. Bir tıkla satın alma ve etkinleştirme özelliği ile dileyen her kullanıcı Windows 11Home ürün anahtarına sahip olabilir. Klasik Windows teknolojilerine ek olarak geliştirilmiş pek çok özellik harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 

32 ve 64 Bit işletim sistemleri için indirilebilir lisan özelliğinde olması cihazların en hızlı formunda açılmasını sağlıyor. Sizde bu yazılıma sahip olmak için sitemizi ziyaret ederek anında erişebileceğiniz aktivasyon kodu için güvenle satın alma işlemi yapabilirsiniz. 

Windows 11 Home Key İşlem Aşamaları

  • Ürünü Alıyorsunuz
  • Kargolandı mesajının ardından lisans ve kurulum talimatı mesaj olarak gönderilir.
  • Faturanız Mail adresinize gönderilir.

32/64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

Daha hızlı bir açılış, daha fazla gelişmiş başlangıç menüsü ve işlerinizi birden çok cihazda yapmak için mükemmel yeni yollar. Bir cihazdan diğerine sorunsuz bir şekilde geçmeniz için tasarlanmıştır. Windows 11 Home Lisans Anahtarı ile harika işler yapabilirsiniz.

İşini İyi Yapar

Bildiğiniz Windows ile çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirmektedir. InstantGo gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlı bir şekilde açıp kapatarak kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Windows 11 Home Lisans Anahtarı aynı zamanda kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımı olan yerleşik güvenlik özelliklerine sahiptir.

Aynı Anda Birçok İş İmkanı

Dört işi aynı ekranda aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşabilirsiniz. Ekranın kalabalıklaşmaya başladığını mı düşünüyorsunuz? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturarak sadece istediğiniz ögeler ile çalışın. Üstelik tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşması kolay tek bir ekranda toplanmaktadır.

Microsoft Edge

Web i istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yeni bir tarayıcı. Direkt web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkaları ile paylaşın. Aynı zamanda aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da bulunmaktadır.

Windows 11 Home, etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirmektedir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanmaktadır.

Windows lisans anahtarı Microsoft dijital hesabınıza kaydolur, formattan sonra otomatik olarak etkinleşmesi gerekir. Fakat etkinleştirilemez ise yardımcı olamayız çünkü bu bir Retail 2021 keydir, OEM değil.  

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.