Windows Server 2022 Essentials Lisans Satın Al | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Windows Server 2022 Essentials Lisans

Windows Server 2022 Essentials Lisans

Hemen Teslim | 1 PC | Süresiz Kullanım | Faturalı

Microsoft
(0)
1.349,99₺


Windows Server 2022 Essentials Lisans

Windows Server 2022, gelişmiş çok katmanlı güvenlik, Azure ile hibrit yetenekler ve esnek bir uygulama platformu sunar. Bu sürümün bir parçası olarak, donanım, bellenim ve Windows Server OS yeteneklerini gelişmiş güvenlik tehditlerine karşı korumaya yardımcı olmak için güvenli çekirdek özellikleri getiriyoruz. Güvenli çekirdekli sunucu, ürün yazılımı güvenlik açıklarından ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlardan kaynaklanan riski en aza indirmek için Windows Defender Sistem Koruması ve Sanallaştırma Tabanlı Güvenlik gibi teknolojiler üzerine kuruludur. Yeni sürüm ayrıca daha hızlı ve daha güvenli şifreli HTTPS bağlantıları, endüstri standardı SMB AES 256 şifrelemesi ve daha fazlası gibi birkaç yeni özelliği tanıtan güvenli bağlantı sağlar.

Windows Server 2022, önemli ölçüde geliştirilmiş VM yönetimi, gelişmiş bir olay görüntüleyici ve Windows Admin Center’daki daha birçok yeni özellik ile hibrit sunucu yönetimini iyileştirir. Ayrıca bu sürüm, daha hızlı indirme için daha küçük görüntü boyutları, basitleştirilmiş ağ ilkesi uygulaması ve .NET uygulamaları için konteynerleştirme araçları gibi Windows kapsayıcılarında önemli iyileştirmeler içerir.

Çok katmanlı güvenlik teknolojilerini tek bir üründe sunan Windows Server 2022 Essentials Lisans, esnek bir çalışma prensibine sahip olmayı sağlayan bir platform sunuyor. Çekirdek tasarımında en yüksek güvenlik önlemlerine yer veren şirket, cihazların donanım ve verilerini yüksek koruma altında tutmayı başarıyor. 

Çekirdek sunucunun sahip olduğu güvenlik aşamaları Windows Defender sistem koruması ve sanallaştırma gibi birçok teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Şifrelenmiş bağlantılar veri yönetiminin oldukça hızlı ve güvenlik çerçevesinde gerçekleşmesine izin veriyor.

 Kullanıcılar Windows Server 2022 ile gelişmiş VM yönetimine sahip olurken, olay görüntüleme ve hibrit teknolojilerinin en gelişmiş versiyonlarına tek bir satın alma ile sahip olabiliyor. 

Windows Server 2022 Essentials Lisans Satın Al

Pintipin olarak, Windows server 2022 essentials lisans satın alma konusunda hizmetinizdeyiz. Satın alma sonrası Microsoft onaylı orijinal dijital lisansı cihazlarına yükleme imkânına sahip oluyor. 32 ve 64 Bit standart işletim sistemlerini destekleyen yazılım, Türkçe başta olmak üzere en popüler dünya dillerini de kapsıyor. Sizde güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamak ve süresiz kullanım hakkına sahip olmak için sitemiz üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz. 

Bir sürüm ve bir yükleme seçeneği seçin:

Tam ISO’yu indiren müşterilerin bir sürüm ve bir kurulum seçeneği seçmesi gerekecektir. Bu ISO değerlendirmesi, Datacenter ve Standard sürümleri içindir. Datacenter sürümü en eksiksiz sürümdür ve sınırsız sunucu sanallaştırmaya ek olarak Datacenter’a özgü yeni özellikleri (Korumalı Sanal Makineler, Doğrudan Depolama Alanları ve Yazılım Tanımlı Ağ Oluşturma) içerir.

Kurulum seçenekleri:

Sunucu Çekirdeği: Bu, önerilen yükleme seçeneğidir. Windows Server’ın temel bileşenlerini içeren ve tüm sunucu rollerini destekleyen, ancak yerel bir grafik kullanıcı arabirimi (GUI) içermeyen daha küçük bir kurulumdur. Windows Admin Center, PowerShell veya diğer sunucu yönetim araçları aracılığıyla uzaktan yönetilen “başsız” dağıtımlar için kullanılır.

Masaüstü Deneyimli Sunucu: Bu, tam kurulumdur ve bu seçeneği tercih eden müşteriler için eksiksiz bir GUI içerir.

Değerlendirmenizi tamamladığınızda değerlendirme sürümlerinizi perakendeye dönüştürebilirsiniz.

Diller:

Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, İspanyolca

Değerlendirme seçenekleri:

Windows Sunucusu 2022 | 64 bit ISO

Windows Sunucusu 2022 | 64 bit VHD

MicrosoftAzure’da Windows Server 2022

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.