Kaspersky Internet Security for Android | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Kaspersky Internet Security for Android

Kaspersky Internet Security for Android

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • Lisans tek cihaz için geçerlidir başka cihazlarda kullanılamaz.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Kaspersky
(0)
139,99₺


Kaspersky Internet Security for Android Lisans

Kaspersky Internet Security for Android Lisans konusunda karşınıza çıkardığımız birbirinden farklı çalışmaları ön plana çıkarıyoruz. Marka bazından baktığınız zaman bilgisayarınızı her an korumak için çalışan Kaspersky İnternet Security for Android Lisans ile birlikte, sizler de kendinize has bir güvenlik önlemi ile karşılaşabilirsiniz. Amaçlar ve beklentiler bazında ön plana çıkarılan her türlü yeniliği ve beklentiyi kendinize dair oldukça hızlı bir dilde kullanın ve kaçırılmayacak fırsatları organize etmeye devam edin. Bilgisayarınızdan rahatlıkla kullanım yapmak, özellikle bilgisayarınızı en yoğun kullandığınız zamanlarda dahi kasmayacak bir antivirüs programına ulaşmak için sizlerin de ihtiyacına bu yazılım ile dokunuyoruz. Kaspersky İnternet Security for Android Lisans ile ilgili bütün seçenekler için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan detaylara göre sipariş vermeniz olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve aşama aşama bütün yenilikleri kendinize göre ön plana çıkarmaya devam edin.

Kaspersky Internet Security for Android Lisans aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Bilgisayardaki tüm dosyaları tarama;

Virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için e-postaları ve anlık mesaj akışını tarama;

Web sitelerindeki komut dosyalarının bilgisayar güvenliğinizi tehdit etmesi durumunda bunları durdurmak ve engellemek için web antivirüsü;

Güvenilir kaynaklar gibi davranarak verilerinizi çalan web sitelerini engellemek için kimlik avına karşı önlemler;

Bilgisayarınıza girilen bilgilere müdahale edilmesini önlemek için güvenli bir ekran klavyesi.

Etkili Bir Bilgisayar Koruması!

Güvenlik çok önemlidir. Bilgisayarınızı en iyi şekilde korumak amacında iseniz sizinle ilgili seçeneklerin ve farklı yaklaşımların önemine bakabiliyoruz. Aslında burada yazılım olarak kişisel beklentiler de değişiyor. Çünkü Kaspersky Internet Security for Android Lisans ile birlikte hem uygun fiyatlı bir koruma alıyorsunuz hem de profesyonel bir koruma alıyorsunuz. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir beklenti ve fırsat adına daha rahat, daha estetik ve beklenti odaklı bir çalışmaya ulaşabilirsiniz. Sizinle ilgili seçimleri ve fırsatları takip etmek, bunları da kendine göre organize etmek için tek yapmanız gereken her bir çalışmayı ve beklentiyi en iyi seviyede incelemeniz olacaktır.

Profesyonel çözümlerle birlikte kendiniz için en uygun antivirüs yazılımını arıyorsanız, Kaspersky İnternet Security for Android Lisans ile birlikte sizler de bu çalışmaları kullanabilirsiniz. Kendine has bir laboratuvarı bulunan Kasperksy, bu konuda hızlı bir şekilde çalışıyor. Olası bir virüs hemen tespit ediliyor ve bu tespitlerle birlikte karantinaya alınıyor. Sonra da bu virüsün nasıl çözüleceğine dair geri bildirimler toparlanıyor ve bu sayede antivirüs çözümü ile ilgili akla gelen her türlü seçenek ortaya çıkıyor. Bilgisayarınız için önemli bir duvar olan bu virüs seçeneklerini tek bir tıklama ile çözümleyebiliyorsunuz ve yok edebiliyorsunuz. Bu yüzden Kaspersky İnternet Security for Android Lisans kullanımlarında her bilgisayar için en ideal, en etkili kurulum aşamalarını takip edebiliyorsunuz. Online olarak satın alabileceğiniz Kaspersky İnternet Security for Android Lisans ile birlikte sizler de güvenli bir koruma duvarına erişin ve sizin için detaylı bir çalışma yapan bu koruma yazılımlarını da kendine has olarak kullanmaya başlayın. Aşama aşama değişen ve ihtiyaçlara yönelik bir çözüm üreten bu antivirüs hizmetleri için, tek yapmanız gereken şey birkaç tıklama işlemi olacaktır. Hemen indirmek için ve bazı aşamaları kullanmak için daha fazla geç kalmayın ve seçenekleri kullanmaya başlayın.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.