Microsoft SQL Server 2017 Standard Lisans | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
SQL Server 2017 Standard Lisans

SQL Server 2017 Standard Lisans

Hemen Teslim | 1 PC | Süresiz Kullanım | Faturalı | Retail Lisans

Microsoft
(0)
1.350,00₺


Microsoft SQL Server 2017 Standard Lisans Nedir?

Microsoft SQL Server 2017 Standard uygulamasını sizler için en güncel şekilde sunuyoruz ve uygun ödeme seçenekleri ile lisanslıyoruz. Burada amaç amaç değişen ve yeniliklerle birlikte ortaya çıkarılan her türlü seçimi de profesyonel şekilde karşınıza çıkarıyoruz. Microsoft tarafından geliştirilen bir yazılım olan Microsoft SQL Server 2017 Standard yazılımı, daha çok veri tabanı üzerinde bir yönetim yapan özel bir uygulamadır.

Bu sayede data yönetimi yapmak adına da büyük ve etkin bir çözüm üretmiş olursunuz. İngilizce olarak bakarsak RDBMS ismi ile de bazı kaynaklarda geçen bir çalışma sunuluyor ve bu sayede de farklı aşamaları kendine has olarak ön plana çıkarmış oluyoruz. Veri tabanlarının yönetimine dair geniş bir ortam sağlayan Microsoft SQL Server 2017 Standard yazılımı, hem güncel hem de microsoft tarafından üretilmiş olan en etkin seçimleri ortaya çıkaran bir yazılımdır.

Microsoft SQL Server 2017 Standard Lisans Uyumlu ve Güvenli

Kalitesini alt yapısındaki mühendislikten alan Microsoft SQL Server 2017 Standard yazılımı, farklı sürümler ile de ön plana çıkarılıyor ve aşama aşama değişmeye devam ediyor. Eğitim amaçlı kullanılan bu yazılım için insanların isteklerini ve beklentilerini ön plana çıkarıyoruz. Ücretli olarak verilen hizmetler arasında yer alan Microsoft SQL Server 2017 Standard yönetimi için lisansınızı alarak ömür boyu kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Farklı versiyonlarla birlikte sunulan bu ürünler için amaçlar doğrultusunda kullanabiliyorsunuz. Mobil aygıtların dahil olduğu sistemlerden tutun da, kişisel beklentilere varıncaya kadar ihtiyaç duyduğunuz bütün çalışmaları tek bir tıklama ile kullanabiliyorsunuz.

Windows işletim sistemini güncel hali ile kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar SQL Server 2017 Standard Lisans satın alarak beklentilerini karşılıyor. Gelişen teknolojiye kayıtsız kalmayan yazılımı değişken ve yenilikçi bir çalışma mantığınız cihazlarınıza ulaştırıyor. 

Etkin bir sunucu görevi gören SQL Server 2017, data yönetimi konusunda firma ve bireysel kullanıcılara istedikleri performansı veriyor. Kaliteli bir mühendislik ürünü olduğunu her defasında kanıtlayan ürün anahtarı en güncel sürümleri ile üst sıralarda yer almayı başarıyor. Farklı amaçlara hizmet edebilen çeşitli özellikleri sayesinde, her kullanıcı kendine özgü tasarım ve yönetim şekli ortaya çıkarıyor. 

SQL Server 2017 Standard Lisans Nereden Alınır?

Sitemiz güvencesiyle SQL server 2017 standard lisans alabilirsiniz. E- posta aracılığıyla gönderilecek bir aktivasyon kodu SQL Server 2017 Standard Lisans satın alan kullanıcıların en son teknoloji ürünü olan yazılıma sahip olmalarını mümkün kılıyor. Acil durumlarda kurtarıcı niteliği taşıyan bir hızlı erişim kaynağı arayanlara özel olan bu yazılımı sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Süresiz kullanım lisansı ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan ürün anahtarı güncel ve üst düzey kalite sunuyor. 

Microsoft SQL Server 2017 Standard Acil Durum Kurtarıcısı ve Hızlı Erişim

SQL server şeklinde sunulan bu yönetim uygulamaları, servis hizmeti olarak ön plana çıkarıldığı için bir nevi servis hizmeti ismi ile sunuluyor. Bu yüzden de ayarları yaptırmak için karşınıza çıkarılan her türlü fırsatı ve beklentiyi en iyi şekilde incelemiş ve organize etmiş olacaksınız.

Sürekli veri incelemesi ve analizi yapmak adına büyük bir yapıda sunulan ve çalışmalarına devam eden bu sistem için tek yapmanız gereken aşama aşama değişen ve büyüyen bir süreç ile ön plana çıkmak olacaktır. Servisler adına hem database, hem de log shipping hizmetleri sunan Microsoft SQL Server 2017 Standard yazılımı, kurumlar için büyük bir yönetim desteği sağlamaktadır.

Profesyonel bir çalışma ve ayrıcalıklı bir yenilik ile birlikte ön plana çıkarılan bütün bu seçenekler için sizler de zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçların tamamına kendi içinizde bir denge üreterek kullanmaya başlayın. Aşama aşama değişen ve kişisel beklentiler ile ön plana çıkarılan çözümler için daha rahat ve daha hızlı bir denge sizlere destek veriyor olacaktır.

Microsoft SQL Server 2017 Standard Lisansı

Microsoft SQL Server 2017 Standard Lisans kurulumu

Microsoft SQL Server İle Büyük ve küçük verileri basitleştirin

Kurum içinde SQL Server ve Microsoft Azure’da bulunan veritabanı altyapınızı yönetmek için zaten sahip olduğunuz becerilerin yanı sıra Azure Active Directory ve SQL Server Management Studio gibi bildiğiniz araçlardan yararlanın. Yeni nesil web uygulamaları, kurumsal uygulamalar, iş zekası uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturmak için sektörde standart haline gelmiş API’ları çeşitli platformlarda uygulayın ve Visual Studio tarafından sağlanan güncelleştirilmiş geliştirici araçlarını indirin.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.