Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı

Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı

Hemen Teslim | 32&64 Bit | Bireysel| 1 Yıl | Office 365 Pro Plus Dijital Hesabı

Microsoft
(16)
14,89₺


Şununla Satın Al
Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı
Windows 10 Pro Satın Al
Windows 11 Pro Ürün Anahtarı
Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD
Toplam Fiyat:

198,26₺

Seçilenleri sepete ekle
Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler
 • Bu Ürün Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı

  14,89₺

 • Windows 10 Pro Satın Al

  14,90₺

 • Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

  19,00₺

 • Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  44,90₺

 • Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD

  59,90₺

Office 365 Pro Plus KURUMSAL ürün anahtarı satın almak için bu ürünümüze gidiniz. 

Office 365

Microsoft tarafından geliştirilen office programlarını bilmeyen yoktur. Bu programlar, büyük veya küçük tüm işletmelerde yaygın olarak kullanılıyor. Bununla beraber, Office 365 klasik uygulamalara yenilikler getiriyor ve işleri oldukça kolaylaştırıyor. Programın 365 adını almasının sebebi, bütünleşik bir yapıya sahip olmasıdır.

Office programları herkes tarafından bilinir; Word, Excel, Powerpoint zaman içinde geliştirildi. Artık, bu programlar, çok daha iyi hale gelmelerinin yanı sıra başka uygulamalarla da etkileşim kurabilme özelliği kazandı.

Ürünü satın aldıktan sonra Hesabım>Siparişlerim kısmında görebilirsiniz. Anında TESLİM EDİLİR. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda destek talebi oluşturarak bize ulaşabilirsiniz.

Office 365 Satın Alma Aşamaları

• Ürünü satın aldınız.

• Lisans hesabınızı hesabım>siparişlerim kısmında görebilirsiniz.

• Size gelen e-posta da ürünü indirme linki ve lisans hesabı bulunur.

• E-posta da bulunan yönergelere uyarak ürünü aktif edebilirsiniz.

• Faturanız Mail adresinize gönderilir.

Office 365 formattan sonra da kullanabileceğiniz 1 yıllık hesaptır. Satın aldığınız andan itibaren 1 yıl boyunca tam garantilidir.

Office 365 Nedir?

Microsoft tarafından geliştirilen Office 365, ofiste kullanılan tüm uygulamaları ve yazılımları kapsar. Şirket, tüm ofis programlarını bu marka adıyla kullanıma sunuyor. Şirketin, ofis uygulamalarından ve en son güncellemelerinden yararlanabilmek için lisans almak gereklidir.

Microsoft, kullanıcı deneyimlerini önemsiyor ve uygulamalarında sürekli olarak güncellemeler, yenilikler yapıyor. Kullanıcı, üyelik sayesinde hayat kurtaran bu güncellemelerden yararlanabiliyor.

Microsoft’un mimarı olduğu ofis yazılımlar birçok işletme için kurtarıcı niteliği taşıyan yazılımlardır. Standart özelliklerinin yanında süreli yeni güncellemeler ile kullanıcılarına gelişmiş özellikler sunan Microsoft, Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı ile daha bütünleşik ve yenilikçi özellikleri beraberinde getiriyor. 

Word, Excel ve PowerPoint en yayın olarak bilinen ve kullanılan ofis yazılımları arasında yer alıyor. Geliştirilmiş en güncel halleri ile artık ofis programlarını başka uygulamalar ile entegre hale getirmek de mümkün hale geldi. 
Mobil ve masaüstü birçok cihaz ile uyum olarak tasarlanmış olan Office 365 Pro Plus, zengin içeriği ile her çaptaki işletmenin beklentilerini karşılayabiliyor. Popüler ofis programlarının yanı sıra; OneDrive, Office 365 Mail, Outlook ve OneNote yazılımlarını da kapsıyor. 

Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı Nasıl Alınır?

Sitemiz güvencesiyle alım işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Online ortamlarda verilerin işlenmesi, kaydedilmesi ve depolanması gibi birçok gereksinimi ek bir yazılımla ortadan kaldıran Microsoft, Office 365 ile ofis işlerinin yolunda ilerlemesine katkı sağlıyor. Güvenilir bir adres olan sitemiz, güvenle ofis programlarını satın almanız ve kurulumunu gerçekleştirmeniz adına hizmet veriyor. 

Hangi Cihazlarda Kullanılır?

Ofis uygulamaları farklı cihazlarda kullanılır.

 • Bilgisayar
 • Tablet
 • Telefon

Ofis uygulamaları, görüldüğü gibi her ortamda kullanıma uygundur. Buna ek olarak, PC ve Mac bilgisayarlara yüklü olarak sunulur. Android işletim sistemli telefonlarda ve İpad'lerde de kullanıma uygundur.

Ofis uygulamaları içerik olarak çok zengin olduğu gibi, her türlü ortamda kullanılabiliyor olmasıyla da kullanıcı dostudur. Ancak, ofis programlarını güvenli bir şekilde ve %100 verimli olarak kullanmanın yolu, lisanslı ofis uygulamalarını tercih etmektir.

Office 365 Paketi Neleri Kapsar?

Ofis programları, zaman içinde çeşitlilik kazandı. Bununla beraber, öteden beri var olan programlar ise yepyeni özellikler eklenerek, geliştirildiler.

 • Word
 • Excel
 • Powerpoint
 • OneDrive
 • Office 365 Mail
 • Outlook
 • OneNote

İşte, Microsoft ofis paketi, tüm bu uygulamaları kapsar. Kullanıcılar, bu uygulamaların en yeni sürümlerini kullanabilir ve dahası aynı anda farklı uygulamalar arasında entegrasyon kurabilir ve projelerini çok daha şık hale getirebilirler. Uygulamalar, klavye, dokunmatik ekran veya kalemle kullanıma uygun olmasıyla, önemli bir konfor sunuyor.

OneDrive Ne Avantaj Sağlar?

OneDrive, Office 365 tarafından sunulan avantajlardan biridir. Bilindiği gibi online ortamda veri depolama çok önemli bir sorundur. İşte, OneDrive bu noktada kullanıcıya oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Her kullanıcı, 1 TB bulut depolama alanına sahip oluyor. Kullanıcı, sahip olduğu her türlü dokümanı ve belgeleri bulut depolama alanına aktarabiliyor.

OneDrive, PC ve Mac bilgisayarlarda kullanılıyor. Uygulamanın en önemli avantajı ise çevrimdışı olarak erişim imkanı sunuyor olmasıdır. Bununla birlikte, güvenlik seçenekleri de özelleştirilebiliyor. Kullanıcı, her dosyayı, ayrı ayrı kimlerin görebileceğini denetliyor.

Office 365 Online

Ofis uygulamaları, çevrimdışı olarak kullanılabiliyor. Ancak, veri paylaşımında sınırlılık getiren bu durum, Office 365 tarafından ele alınmıştır. Kullanıcı, online olarak, Word, Excel, Powepoint ve OneNote dosyalarını oluşturabiliyor ve bunlara ilişkin düzenlemeler yapabiliyor.

Office 365 Yönetim ve Güvenlik

Office 365, hiçbir BT uzmanlığına gerek olmaksızın tüm şirket genelinde, kolayca dağıtılabiliyor ve yönetilebiliyor. Sistem yöneticisi, sadece 1-2 dakika içinde, kullanıcıları ekleyebiliyor. Bunun yanı sıra, yönetici, bazı kullanıcıları, sistemden aynı şekilde kolayca çıkarabiliyor.

Sistem yönetimi, bu kadar kolaydır. Bununla beraber, kurulum konusunda bir sıkıntı yaşayanlar, şirketle iletişime geçerek, profesyonel yadım alabilirler. Microsoft uzmanlarından, telefon üzerinden veya online olarak destek almak mümkündür. Uzman, kurulumu ve düzenlemeleri detaylıca anlatır.

Lisanslı ürüne sahip olan şirketler, en son güncellemelere de sahip olur. Abone, ödeme yaptıktan sonra, yeni sürümlere hiçbir ödeme yapmaz. Abone, tüm güncellemeleri satın almış sayılır.

Bunlara ek olarak, Office 365 son derece güvenli olmasıyla da öne çıkıyor. Uygulamalar, %99,9 oranında kesintisiz çalışır. Lisanslı ofis uygulamalarına sahip olan herkes bu ayrıcalıkların tamamından yararlanabiliyor.

Hesaba ilk giriş yaptığınızda şifreyi değiştirmeniz istenecek, hesabın ilk sahibi siz olacağınız için endişe etmenize gerek yok. Şifreyi değiştirin ve kullanmaya başlayın!

Dip Not: Hesabın lisansı bizim sunucularımızda barındığı için E-Posta adresi değiştirilemiyor. Yalnızca şifre değişikliği yapılabilir. 

Yazılı ve Videolu anlatımlarımız mevcuttur:

1. Cihazınızda herhangi bir Office sürümü varsa silin. Ve cihazı yeniden başlatın. (365-2016-2019 hepsini silin.)

2. İnternet taraycınızı açın ve office.com sitesine gidin.

3. Sizlere verilen hesaba giriş yapın. Ve şifrenizi değiştirin, şifrenizi kaybetmeyin çünkü sıfırlamak mümkün değildir.

4. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan Office uygulamasını yükleyin ve Office uygulamaları seçeneğini seçin.

5. Ardınan Office kurulum dosyasını çalıştırın.

6. Kurulum bittikten sonra boş bir Word dosyası oluşturarak çalıştırın. Ve sol üst köşeden Dosya seçeneğine tıklayın ve en aşağıda bulunan hesap sekmesine girin.

7. Oturum Aç diyin ve sizlere verilen lisans hesabına giriş yapın. İşlem bu kadar.

https://www.office.com/

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Ziyaretçi

  Ürün çalışıyor. rahatlıkla alabiliriniz.

 2. tolga şahan

  Ürün gayet iyi ve herhangi bir problem olduğunda gece gündüz hemen destek veriyorlar. Çok teşekkür ederim.

 3. Berat Uyanık

  3.siparişim, güvenilir.

 4. İbrahim Erkan İlal

  Sorunsuz sipariş için teşekkürler. Talimatları takip ederseniz sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

 5. Furkan Konuk

  Hızlı ve Güzel

 6. ziya kaya

  videodan baka baka yaptım kolaydı teşekkürler

 7. Sedat ÇOLAK

  Ürünü başarıyla teslim aldım. Teşekkür ederim.

 8. caner arslan

  Sıkıntısız anında çalıştı.

 9. Onur Özdil

  Sorunsuz çalışıyor

 10. uğur odabaş

  Anında mail ve şifre geldi. Girdim oldu. Şu an lisanslı oldu. Hem de çok cüzi bir fiyat. 1 sene giderse iyi olur :)

 11. semih sara

  herkese tavsiye ederim arkadaşlar sorunsuz bir şekilde çalıştı

 12. GÖKHAN AKSOY

  Perfect...

 13. Volkan Isik

  Memnunum. Destek hızlı.

 14. kasım can kahal

  Saniyesinde geldi . ,Talimatları izleyerek 2 dk içinde kullanmaya başladım .

 15. Recep Demirci

  Great Job Pitipin. I now have the lastest Office 365.

 16. Arda Özdemir

  hesap çalışıyor sipariş samiyesinde geldi teşekkürler pintipin ekibi