Office 365 Pro Plus Dijital Hesabı
Microsoft Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı

Microsoft Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı

Hemen Teslim | 32&64 Bit | Bireysel| 1 Yıl | Office 365 Pro Plus Dijital Hesabı

Microsoft
14,89₺


Şununla Satın Al
Microsoft Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı
Windows 10 Pro Satın Al
Windows 11 Pro Ürün Anahtarı
Windows 10 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD
Toplam Fiyat:

163,44₺

Seçilenleri sepete ekle
Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler
 • Microsoft Office 365 Pro Plus Ofis Yazılımı

  14,89₺

 • Windows 10 Pro Satın Al

  14,90₺

 • Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

  19,00₺

 • Windows 10 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  19,99₺

 • Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD

  49,99₺

Office 365 Pro Plus KURUMSAL ürün anahtarı satın almak için bu ürünümüze gidiniz. 

Office 365

Microsoft tarafından geliştirilen office programlarını bilmeyen yoktur. Bu programlar, büyük veya küçük tüm işletmelerde yaygın olarak kullanılıyor. Bununla beraber, Office 365 klasik uygulamalara yenilikler getiriyor ve işleri oldukça kolaylaştırıyor. Programın 365 adını almasının sebebi, bütünleşik bir yapıya sahip olmasıdır.

Office programları herkes tarafından bilinir; Word, Excel, Powerpoint zaman içinde geliştirildi. Artık, bu programlar, çok daha iyi hale gelmelerinin yanı sıra başka uygulamalarla da etkileşim kurabilme özelliği kazandı.

Ürünü satın aldıktan sonra Hesabım>Siparişlerim kısmında görebilirsiniz. Anında TESLİM EDİLİR. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda destek talebi oluşturarak bize ulaşabilirsiniz.

Office 365 Satın Alma Aşamaları

• Ürünü satın aldınız.

• Lisans hesabınızı hesabım>siparişlerim kısmında görebilirsiniz.

• Size gelen e-posta da ürünü indirme linki ve lisans hesabı bulunur.

• E-posta da bulunan yönergelere uyarak ürünü aktif edebilirsiniz.

• Faturanız Mail adresinize gönderilir.

Office 365 formattan sonra da kullanabileceğiniz 1 yıllık hesaptır. Satın aldığınız andan itibaren 1 yıl boyunca tam garantilidir.

Office 365 Nedir?

Microsoft tarafından geliştirilen Office 365, ofiste kullanılan tüm uygulamaları ve yazılımları kapsar. Şirket, tüm ofis programlarını bu marka adıyla kullanıma sunuyor. Şirketin, ofis uygulamalarından ve en son güncellemelerinden yararlanabilmek için lisans almak gereklidir.

Microsoft, kullanıcı deneyimlerini önemsiyor ve uygulamalarında sürekli olarak güncellemeler, yenilikler yapıyor. Kullanıcı, üyelik sayesinde hayat kurtaran bu güncellemelerden yararlanabiliyor.

Hangi Cihazlarda Kullanılır?

Ofis uygulamaları farklı cihazlarda kullanılır.

 • Bilgisayar
 • Tablet
 • Telefon

Ofis uygulamaları, görüldüğü gibi her ortamda kullanıma uygundur. Buna ek olarak, PC ve Mac bilgisayarlara yüklü olarak sunulur. Android işletim sistemli telefonlarda ve İpad'lerde de kullanıma uygundur.

Ofis uygulamaları içerik olarak çok zengin olduğu gibi, her türlü ortamda kullanılabiliyor olmasıyla da kullanıcı dostudur. Ancak, ofis programlarını güvenli bir şekilde ve %100 verimli olarak kullanmanın yolu, lisanslı ofis uygulamalarını tercih etmektir.

Office 365 Paketi Neleri Kapsar?

Ofis programları, zaman içinde çeşitlilik kazandı. Bununla beraber, öteden beri var olan programlar ise yepyeni özellikler eklenerek, geliştirildiler.

 • Word
 • Excel
 • Powerpoint
 • OneDrive
 • Office 365 Mail
 • Outlook
 • OneNote

İşte, Microsoft ofis paketi, tüm bu uygulamaları kapsar. Kullanıcılar, bu uygulamaların en yeni sürümlerini kullanabilir ve dahası aynı anda farklı uygulamalar arasında entegrasyon kurabilir ve projelerini çok daha şık hale getirebilirler. Uygulamalar, klavye, dokunmatik ekran veya kalemle kullanıma uygun olmasıyla, önemli bir konfor sunuyor.

OneDrive Ne Avantaj Sağlar?

OneDrive, Office 365 tarafından sunulan avantajlardan biridir. Bilindiği gibi online ortamda veri depolama çok önemli bir sorundur. İşte, OneDrive bu noktada kullanıcıya oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Her kullanıcı, 1 TB bulut depolama alanına sahip oluyor. Kullanıcı, sahip olduğu her türlü dokümanı ve belgeleri bulut depolama alanına aktarabiliyor.

OneDrive, PC ve Mac bilgisayarlarda kullanılıyor. Uygulamanın en önemli avantajı ise çevrimdışı olarak erişim imkanı sunuyor olmasıdır. Bununla birlikte, güvenlik seçenekleri de özelleştirilebiliyor. Kullanıcı, her dosyayı, ayrı ayrı kimlerin görebileceğini denetliyor.

Office 365 Online

Ofis uygulamaları, çevrimdışı olarak kullanılabiliyor. Ancak, veri paylaşımında sınırlılık getiren bu durum, Office 365 tarafından ele alınmıştır. Kullanıcı, online olarak, Word, Excel, Powepoint ve OneNote dosyalarını oluşturabiliyor ve bunlara ilişkin düzenlemeler yapabiliyor.

Office 365 Yönetim ve Güvenlik

Office 365, hiçbir BT uzmanlığına gerek olmaksızın tüm şirket genelinde, kolayca dağıtılabiliyor ve yönetilebiliyor. Sistem yöneticisi, sadece 1-2 dakika içinde, kullanıcıları ekleyebiliyor. Bunun yanı sıra, yönetici, bazı kullanıcıları, sistemden aynı şekilde kolayca çıkarabiliyor.

Sistem yönetimi, bu kadar kolaydır. Bununla beraber, kurulum konusunda bir sıkıntı yaşayanlar, şirketle iletişime geçerek, profesyonel yadım alabilirler. Microsoft uzmanlarından, telefon üzerinden veya online olarak destek almak mümkündür. Uzman, kurulumu ve düzenlemeleri detaylıca anlatır.

Lisanslı ürüne sahip olan şirketler, en son güncellemelere de sahip olur. Abone, ödeme yaptıktan sonra, yeni sürümlere hiçbir ödeme yapmaz. Abone, tüm güncellemeleri satın almış sayılır.

Bunlara ek olarak, Office 365 son derece güvenli olmasıyla da öne çıkıyor. Uygulamalar, %99,9 oranında kesintisiz çalışır. Lisanslı ofis uygulamalarına sahip olan herkes bu ayrıcalıkların tamamından yararlanabiliyor.

Hesaba ilk giriş yaptığınızda şifreyi değiştirmeniz istenecek, hesabın ilk sahibi siz olacağınız için endişe etmenize gerek yok. Şifreyi değiştirin ve kullanmaya başlayın!

Dip Not: Hesabın lisansı bizim sunucularımızda barındığı için E-Posta adresi değiştirilemiyor. Yalnızca şifre değişikliği yapılabilir. 

Yazılı ve Videolu anlatımlarımız mevcuttur:

1. Cihazınızda herhangi bir Office sürümü varsa silin. Ve cihazı yeniden başlatın. (365-2016-2019 hepsini silin.)

2. İnternet taraycınızı açın ve office.com sitesine gidin.

3. Sizlere verilen hesaba giriş yapın. Ve şifrenizi değiştirin, şifrenizi kaybetmeyin çünkü sıfırlamak mümkün değildir.

4. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan Office uygulamasını yükleyin ve Office uygulamaları seçeneğini seçin.

5. Ardınan Office kurulum dosyasını çalıştırın.

6. Kurulum bittikten sonra boş bir Word dosyası oluşturarak çalıştırın. Ve sol üst köşeden Dosya seçeneğine tıklayın ve en aşağıda bulunan hesap sekmesine girin.

7. Oturum Aç diyin ve sizlere verilen lisans hesabına giriş yapın. İşlem bu kadar.

https://www.office.com/

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Ziyaretçi

  09 Ocak 2022 12:32:00

  Ürün çalışıyor. rahatlıkla alabiliriniz.

 2. tolga şahan

  12 Şubat 2022 11:42:11

  Ürün gayet iyi ve herhangi bir problem olduğunda gece gündüz hemen destek veriyorlar. Çok teşekkür ederim.

 3. Berat Uyanık

  23 Mayıs 2022 22:52:17

  3.siparişim, güvenilir.