Bireysel Lisans Online Aktivasyon Otomatik Teslimat
Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

Otomatik Teslimat | 32&64 Bit | Bireysel | 1 Kullanım| Windows 10 Home Key

Microsoft
(20)
119,90₺


Şununla Satın Al
Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Office 2021 Pro Plus Key Dijital Lisans Anahtarı
Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Toplam Fiyat:

589,60₺

Seçilenleri sepete ekle
Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler
 • Bu Ürün Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  119,90₺

 • Office 2021 Pro Plus Key Dijital Lisans Anahtarı

  199,90₺

 • Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  149,90₺

Windows 10 Home Windows 10 Home sürümü ile kullanıcılara birçok özellik sunmuştur. Windows Hello, Cortana, dokunmatik desteği, Windows Defender antivirüs, Windows store gibi pek çok özellik ile kullanıcı karşısına çıkmış ve beğenisini kazanmıştır.

Windows 10 Home Key İşlem Aşamaları

 1. Ürünü Alıyorsunuz.
 2. Satın alma işleminden sonra ürünü Hesabım > Siparişlerim kısmında görebilirsiniz.
 3. Nasıl etkinleşeceğine dair talimatlar hem mail adresinizde hem de siparişlerim kısmında görünür.
 4. Faturanız Mail adresinize gönderilir.

Windows 10 Home Özellikleri

Windows 10 Home, kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği Cortana, Edge Browser, Biyometrik güvenlik gibi pek çok özellik barındırır. Ayrıca işletmeler için de tasarlanmış uzak masaüstü, etki alanına katılma gibi özelliklere de yer vermiştir. Alternatif yazılımlar ile uzak masaüstü özelliğinden faydalanmak mümkün. Windows 10 Home' da yer alan bu özellik, uzaktan kolayca kontrol edebilmeyi sağlıyor. Windows 10 Home sürümünde yer alan diğer özellikler ise;

 • BitLocker Şifreleme,
 • Hyper-V Sanallaştırma,
 • Güncellemeleri erteleme,
 • Kurumsal işlevler.

Windows 10 Home sürümü ile standart ev kullanıcıları için pek çok özellik sunmuştur. Windows Hello özelliği ile bilgisayar sizin adınız ile karşılama yapar. Kişiyi tanıyarak giriş ekranını atlar ve kolay bir şekilde açılış imkanı verir. Kişiye özel bir deneyim sunar. En iyi cihaz deneyimi için uygulamalar, ekranda kolay bir şekilde gezinme için tasarlanmıştır. İsteğe göre web sayfası kullanım deneyimi de sunar. Yepyeni bir tasarım ile doğrudan olarak web sayfaları üzerine yazma ve paylaşma imkanı verir. Geliştirilmiş arama çubuğu ile aranılan her şey kolayca bulunabilir.

Windows Home kullanıcılarına yönelik geliştirilmiş hali ile sunulmuş olan özellikler, birçok kullanıcı ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Edge Browser, Cortana ve biyometrik güvenlik gibi birçok özellik işletmelerin işlerini kolaylaştırıyor. İşletmeler tercihleri doğrultusunda uzak masaüstü uygulamaları ile işlerine pratiklik ve güven kavramlarını kazandırabiliyor. En temel hali ile Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key satın alanlar cihazlarını uzaktan rahatlıkla kontrol edebiliyor. 

Sadece iş kullanıcıları için değil, ev kullanıcılarına da hitap eden yazılım, kişiye özel yönleri ile kullanıcılarını memnun ediyor. Yazılım kapsamında bulunan uygulamalar kolay gezinti ve web sayfaları üzerine yazım ve paylaşım imkânı da sunuyor. 

Windows 10 Home Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key Özellikleri

Kurumsal işletmelere hitap eden özellikleri ile kullanıcı dostu niteliğindeki Windows Home 10, Bilocker şifreleme, Hyper-V sanallaştırma, güncellemeleri erteleme ve aynı anda birden fazla iş gibi birden çok fonksiyona ev sahipliği yapıyor. Güvenli bir satın ama işlemi ve kolay kurulum yönlendirmeleri için sitemizi tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. 

BitLocker Şifreleme

Windows 10 Home sürümünde sunduğu BitLocker şifreleme özelliği ile, bilgisayarda yer alan sabit diski sökerek başka bir bilgisayarda her bilgiye ulaşmayı sağlar. Microsoft tarafından geliştirilen şifreleme yöntemi ile bütün bir sürücü şifrelenir.

Hyper-V Sanallaştırma

Hyper-V Sanallaştırma özelliği ile sanal ortamda işletim sistemini çalıştırma imkanı veriyor. Windows 10 Home sürümünü kullananlar ücretsiz bir şekilde VirtualBox' u kullanabilir.

Güncellemeleri erteleme

Windows 10 Home sürümünü kullanan kullanıcılar güncelleştirmeleri istediği bir tarihe erteleyebilme imkanına sahiptir. Ayarlar kısmına girerek güvenlik ve güncelleştirme bölümünden güncelleme ertelenebilir. Burada belirlenen tarihe kadar Windows güncelleme yapar. İstenilen tarihte gerekli güncellemeler gerçekleştirilir.

Kurumsal İşlevler

Windows 10 Home sürümü ile bazı özellikler işletmelere yönelik olsa da standart ev kullanıcıları da bu özellikleri severek kullanıyor. Bir İnternet Explorer tarayıcısının kurumsal modu kullanılabilir. Birçok dahili şirket sitelerine erişim sağlanabilir.

Windows 10 Home İle Aynı Anda Birden Fazla İş

Windows 10 Home sürümü ile, birden fazla işi aynı anda yapabilme imkanı sunar. Dört işi aynı anda aynı ekrana yerleştirerek kolayca tüm işleri yapabilmeyi sağlıyor. Ayrıca sanal masaüstü özelliği ile kalabalık ekranlardan kurtulmayı da sağlıyor. Ekranda yer alan kalabalık oluşturan dosyaları sanal masaüstü oluşturarak sadece istenilen ögeler ile çalışılabilir. Tüm bildirimler ulaşılması kolay bir ekranda toplanır.

Windows 10 Home Kimler Tercih Etmeli?

Windows 10 sürümleri birçok kullanıcı kitlesine hitap edecek şekilde geliştirilmiştir. Windows' un standart ev kullanıcıları için geliştirdiği sürümü de Windows 10 Home sürümüdür. Bu sürümü genellikle ev kullanıcılarının tercih etmesi uygundur. İnternet ortamında gezinmek, oyun oynamak, film izlemek, e-mail alıp göndermek ve birçok çeşitli işler için Windows 10 Home sürümü kullanılabilir. Genel olarak öğrenciler de bu sürümü tercih edebilir. Ara sıra bilgisayar kullanan, profesyonel şekilde çalışmayan kişiler bu sürümü tercih etmesi doğru olacaktır. Kullanıcıyı her konuda memnun ediyor. Windows Hello, parmak izi, yüz tanıma gibi özellikler ile kolay bir şekilde giriş yapabilme özelliğini de Windows 10 Home kullanıcılarına sunmuştur. Ayrıca kullanıcılara sunmuş olduğu güvenlik merkezi ile siber güvenlik tehditlerine karşı üst derece koruma sağlar.

 • Lisans bilgilerinize hesabım>siparişlerim kısmından ulaşabilirsiniz. E-Posta adresinize de iletilecektir.
 • Medya DVD-Kutu mevcut değildir. 
 • Lisans tek kullanımlıktır. Microsoft Dijital hesabınıza bağlanır ve 1 cihazda kalıcı aktif olur.
 • Online etkinleştirme işlemi ile etkinleşir.
 • Yalnızca Windows 10 Home işletim sisteminde çalışır.
 • Lisans Türü: Retail
 • Microsoft dijital hesabınızı bağlayarak format sonrası da etkinleştirebileceğiniz lisans anahtarıdır..

Ürünü 24 saat içerisinde etkinleştirme yapmanız gerekmektedir. Ürünlerde stok tutmak gibi bir durum mevcut değildir. Örneğin: Satın aldıktan 1 hafta / ay sonra kullanmak mümkün değildir. 24 Saat içerisinde etkinleştirme yapamayacaksanız lütfen etkinleştirme yapabileceğiniz saatler içerisinde satın alın. Ürün 24 saat içerisinde tüketilmiş olarak sayılacaktır.
 

Bu ürüne sadece BİREYSEL FATURA düzenlenir. Kurumsal olarak bir geçerliliği yoktur. Şirkette kullanılamaz. Bu sebeple satın alımdan sonra iade edilemez.

İncelemiş olduğunuz ürün kurumsal kullanıma uygun değildir. Kurumsal kullanım için bu ürünümüzü tercih ediniz:

https://pintipin.com/windows-10-home-kurumsal-dijital-lisans

Yanlış sürüm alma sebebi ile iade istenemez çünkü bu bir dijital üründür iadesi mümkün değildir. 


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır.

Garanti koşulları:

1.Garanti koşulları 24 saat dışında gelen şikayetleri kapsamaz. 1. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmanıza rağmen 0xc004c060 hatası alıyorsanız iade/değişim hakkınız vardır.

2. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmışsanız ve format atmadan key geçerliliğini yitirdiyse değişim/iade hakkınız vardır.

Bu ürünü satın aldığınızda garanti koşullarını kabul etmiş olduğunuzu onaylarsınız. 

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Onur Evsen

  Bu siteden satın aldığım 2. Ürünüm. Telefonla etkinleştirme sağladım. Bize bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederim.

 2. Mustafa Mola

  Geri dönüşleri ve hizmetleri için teşekkür ederim.Retail Windows kodu aldım.Çok memnun kaldım.Eksik olmayın

 3. Yusuf YILDIRIM

  teşekkürler. Gayet iyi ve güvenilir.

 4. Mehmet Besleney

  sorunsuz çalıştı teşekkürler

 5. ismet yalçın

  sorunsuz çalıştı

 6. Eren Karakuş

  Anında geri dönüş yapıldı ve key çalışıyo tavsiye ederim

 7. Kerem ÖZKAN

  Fiyatı muadillerine göre çok uygun olduğu için kumar oynadım ve aldım aha dedim ilk başta olmadı herhalde çünkü telefonla etkinleştir çıkmadı o yüzden sonra [WINDOWS Logosu + R yaparak çalıştırı açtım sliu 4] yazdım hemen o ekran geldi adımları takip ettim ve oldu uzun vadeli bilemem ama şuan işimi görüyor hizmetten memnunum

 8. EFE BOSTANCI

  Yorumları okuyup biraz korkmuştum ama el mahkum yusuf kayaalpin videolardan tanıyordum girip aldım cidden tekte çalıştı ilk lisans anahtarını girdikten sonra windowsu etkinleştirmeniz için videoyu izlemeniz gerekiyor

 9. Müslüm Öztekin

  kurulum hemen bitti teşekkürler

 10. Metin Çalışır

  alırken biraz tereddütlüydüm ama aldığım zaman ürün hemen geldi etkinleşti şuan gayet güzel bir şekilde kullanıyorum. Uzun süre boyunca hiç bir sorun çıkmazsa yakınlarıma da tavsiyede bulunacağım.

 11. Ege Kaya

  Gayet güzel ve uygun fiyatlı herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ücreti ödedikten sonra 2 dk içerisinde kodum geldi videodakilerin aynısını eksizsiz ve kusursuz yaptım gerçekten çok başarılı

 12. Emirhan Bayraktar

  Başta verilen kod hata verdi iletişime geçtim 1 dakikadan kısa sürede yenisi ile değiştirildi.

 13. göktuğ öğretmen

  hiç beklemiyordum teşekkür ederim.

 14. Kmaran Kamran

  Good

 15. Recep Börekci

  Sorunsuz çalışıyor.

 16. Bueak Saltikalp

  teşekkürler aklında bir şüphesi olan varsa ben aldım 5 dk surmedi meler yani keke akıyo

 17. Arda Atila

  Destek hattı çok iyi, sorunsuz şekilde etkinleştirdim. Teşekkürler.

 18. Yakup Yasar Oğuz

  Arkadaşlar güvenin alın. Biraz uğraştırdı kurulumu ama gayet güzel anlatıyor. Urun kimliği nasıl alınır felan . Bi 5 dkcik zaman ayırıp yapabilirsiniz . Ben kullanıyorum kurdum

 19. Engincan Çam

  Biraz bekletmiş olsalarda ürün aktifleşti bundan sonra deneyip göreceğiz.

 20. Hakan ÖZDABAK

  Hatalı kod geldi ve kaç gündür sorunum çözülmedi.