Hızlı Teslimat
Windows 10 Pro for Workstations

Windows 10 Pro for Workstations

Hızlı Teslimat | 32&64 Bit | Orijinal | 1 Kullanım | Kurumsal| Windows 10 Pro for Workstations

Microsoft
(0)
750,00₺


Yeni Windows 10 sürümünü edinin ve şaşırtıcı tasarım ile artırılmış performansın tadını çıkarın. İş istasyonlarınız için özel olarak tasarlanmış, güçlü bir işletim sistemi olan Windows 10 Pro for Workstations’u deneyin. Bu sürüm, yüksek performanslı bir Windows deneyimi arayan profesyonel kullanıcılar için hazırlanmıştır.

Windows 10 Pro for Workstations’u iş istasyonlarınıza kurarak en yeni özellikleri deneyimleyin. Bu sürüm, genel kullanıcılar için değil, daha çok şirket ve profesyonel kullanıcıların özel ihtiyaçlarına hitap eder. Windows 10 Pro For Workstations, en talepkar gereksinimlerinizi karşılamaya hazır bir işletim sistemidir.

ReFS (Resilient File System) Windows 10 Pro'nun sunduğu ReFS, iş istasyonunuzun veri erişilebilirliğini optimize eder ve veri bozulmasını önler. Depolama birimlerinizdeki verilerin bütünlüğünü sağlamak için tasarlanmıştır. ReFS, bozulmuş disklerdeki verileri otomatik olarak algılar ve sağlam sürücüdeki yedekten veriyi onarmanıza yardımcı olur.

Bellek (NVDIMM-N) NVDIMM-N bellek teknolojisi, dosyalarınızı en hızlı bellek hızında okumanızı ve yazmanızı sağlar. Bu özellik, uçucu olmayan bellek modülleri (NVDIMM-N) ile en zorlu uygulamalarınızda bile üstün performans sunar.

SMB Direct Bu işletim sistemi, SMB Direct adında, Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimi (RDMA) destekli ağ adaptörlerini kullanmanıza olanak tanır. RDMA özellikli ağ adaptörleri, neredeyse sıfır gecikme ile maksimum hızda çalışır.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.