Otomatik Teslimat
Windows 10 Pro Online Satın Al

Windows 10 Pro Online Satın Al

Hemen Teslim | 32&64 Bit | Orijinal | Adınıza Fatura | Windows 10 Pro Online Key

Microsoft
(67)
64,99₺


Windows 10 Pro OEM
114,99₺
Satın Al
Stokta var

Windows 10 Pro Key satın alma işlemleri için hoş geldiniz. Windows 10 Home ve Pro arasında gözle görülür farklar bulunmaktadır. 10 Home'da yer alan tüm özellikleri içeren 10 pro, sanal makineler için ayrıca Hyper-V, Bitlocker gibi gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırır. Kurumsal açıdan 10 pronun çok daha fazla avantajı mevcuttur.

Windows 10 ürünleri olan Windows 10 Pro ve Windows 10 Home ürünlerini kullanabilmek için windows 10 key ihtiyacınız olan tek şeydir. Bu yazıda da Windows 10 Pro ile Windows 10 Home’un farklarını ve ürün anahtarının nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Windows 10 Ürün Anahtarı satın alma işlemleri sitemiz güvencesiyle gerçekleştirebilmektedir.

Windows 10 Pro’nun Windows Güvenliği Özellikleri Nelerdir?

Oldukça güvenilir bir Windows sistemine sahip olan Windows 10 Pro’nun güvenlik için uyguladığı sistem şu şekildedir:

 • Windows Hello kullanarak ile yüz tanıma veya parmak izi okuma ayarlaması yapabilirsiniz. Ayrıca PIN kullanarak uyumlu bütün Windows cihazlarınızı hızlıca açabilirsiniz.
 • Cihaz şifrelemesi modunu açtığınız takdirde sadece yetkili kullanıcıların cihazınıza ve verilerinize erişmesine izin verirsiniz.
 • Windows’un kendine has güvenlik duvarı ile Windows cihazınız virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanızı sağlar.
 • Windows Defender Smart Screen özelliği sayesinde cihazınız tehlikeli olabilecek uygulamalar, dosyalar, web siteleri ve indirmelerden korunur.
 • Güvenli Önyükleme özelliğini kullanarak cihazınızda kötü amaçlı yazılım uygulamalarının başlangıçta açılmasını engelleyerek cihazınızı koruyabilirsiniz.
 • Cihazınızın kaybolduğu ya da çalındığı durumda ayarlayacağınız BitLocker ve BitLocker To Go özellikleri her şeyi kilitleyeceğinden herhangi bir insan ya da sistem verilerinize erişemeyecektir.
 • Olası veri sızıntılarına karşı koruma sağlayan WIP, kuruluş uygulamalarını ve verilerini korumaya yardımcı olan bir uygulamadır.
 • Windows Defender Virüsten Koruma özelliği cihazlarınızı yeni ortaya çıkan ve karmaşık tehditlerden korumak için makine öğrenimini kullanan akıllı bir sistemdir.

Yukarıda bahsedilen özelliklerden dolayı Windows 10 Pro en güvenilir işletim sistemlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Windows 10 Pro’nun Windows Temel Özellikleri Nelerdir?

Windows 10 Home’dan daha profesyonel olduğu iş için tercih edilen Windows 10 Pro’nun temel özellikleri hemen hemen Windows 10 Home ile aynı olmakla beraber şu şekildedir:

 • Dijital kalem ile yaptıklarınıza fark katarak not alabilir, internet sayfalarının üzerini çizebilir, istediğiniz yerleri karalayabilir ve internette gezinebilirsiniz.
 • Windows 10 için özel olarak geliştirilmiş olan Microsoft Edge sayesinde cihazlarınızda daha hızlı bir gezinmeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Edge pil ömrünüzü korumanıza yardımcı olur.
 • Windows 10 Pro’nun pil tasarrufu özelliği ile arka plan etkinliğini ve anında iletilen bildirimleri kısıtlayabilir, böylece cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Bahsedilmiş olan bu temel özelliklerden dolayı Windows işletim sistemi sıklıkla tercih ediliyor.

Windows 10 Pro Ürün Anahtarı

Hem bilgisayarlarda bulunan kullanıcılar için hem de cihazlar için özel olarak güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlamanız mümkündür. Windows 10 Pro cihazlarda kullanılabilen Atanan Erişim, kullanıcıya özel deneyimler sunar ve her kullanıcının deneyimi kendine has olarak kalır.

Windows 10 Pro Nerede ve Kimler Tarafından Tercih Edilmelidir?

Windows 10 Home işletim sistemi uygun fiyatlı olduğundan iş yerlerinde de kullanılsa da aslında büyük çaplı iş merkezlerinin kullanması gereken işletim sistemi Windows 10 Pro’dur. Bunun sebebi Windows 10 Pro’nun iş temelli bir sisteme sahip olmasıdır.

Windows 10 Pro iş için özel olarak geliştirilmekle beraber iş güvenliği konusunda birçok özellik sunan bir işletim sistemidir. Bu sebepten dolayı iş yerlerinin tercih etmesi gereken sistem Windows 10 ’un iş için özel olan Pro versiyonudur.

Windows 10 key

Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Nedir ve Neden Kullanılır?

Windows ürünlerinin hangi sürümünü alırsanız alın, ürünleri kullanabilmeniz adına size bir aktivasyon kodu verilecektir. Bu aktivasyon kodu 25 adet alfanumerik karakterden oluşmakla beraber Windows’un sunduğu imkanlardan yararlanabilmeniz için gereklidir.

İnternet sitelerinde kolayca bulabileceğiniz veya Windows’un orijinal sitelerinden alabileceğiniz windows 11 ürün anahtarı bilgisayarınız için önemlidir. Windows 10 Pro kullanabilmek için de windows 10 Pro key almalısınız.

Anında teslimat, orjinal ürün garantisi ve canlı destek hizmetlerimizle windows 10 pro key ihtiyaçlarınızda daima hizmetinizdeyiz.

Windows 10 Home ile Windows 10 Pro Arasındaki Temel Farklar Nelerdir?

Windows 10 Home tamamen ev kullanımı için geliştirilmiş bir işletim sistemi modelidir, haliyle evde kullanılması daha uygundur. Windows 10 Pro ise iş yerlerinde kullanılması amacıyla geliştirilen bir işletim sistemidir. Windows 10 Pro’nun birçok iş yönetimi özelliği bulunuyor, ayrıca Windows 10 Pro iş içerisinde paylaşılan verilerin de çalınmasını önleyen bir güvenlik duvarına sahiptir. 

Lisans özellikleri:

 • Lisans bilgilerinize hesabım>siparişlerim kısmından ulaşabilirsiniz. E-Posta adresinize de iletilecektir.
 • Medya DVD-Kutu mevcut değildir. 
 • Microsoft dijital hesabınızı bağlayarak format sonrası da etkinleştirebileceğiniz lisans anahtarıdır.
 • Online etkinleştirme işlemi ile direkt etkinleşir.
 • Yalnızca Windows 10 Pro işletim sisteminde çalışır.
 • Lisans Türü: Retail
 • Format ve bilgisayar sıfırlama işlemleri sonrasında anahtar tekrar kullanılamaz. 

Ürünü 24 saat içerisinde etkinleştirme yapmanız gerekmektedir. Ürünlerde stok tutmak gibi bir durum mevcut değildir. Örneğin: Satın aldıktan 1 hafta / ay sonra kullanmak mümkün değildir. 24 Saat içerisinde etkinleştirme yapamayacaksanız lütfen etkinleştirme yapabileceğiniz saatler içerisinde satın alın. Ürün 24 saat içerisinde tüketilmiş olarak sayılacaktır.

Bu ürüne sadece BİREYSEL FATURA düzenlenir. Kurumsal olarak bir geçerliliği yoktur. Şirkette kullanılamaz. Bu sebeple satın alımdan sonra iade edilemez.

İncelemiş olduğunuz ürün kurumsal kullanıma uygun değildir. Kurumsal kullanım için bu ürünümüzü tercih ediniz:

https://pintipin.com/windows-10-pro-kurumsal-dijital-lisans 


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır.

Garanti koşulları:

1.Garanti koşulları 24 saat dışında gelen şikayetleri kapsamaz. 1. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmanıza rağmen 0xc004c060 hatası alıyorsanız iade/değişim hakkınız vardır.

2. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmışsanız ve format atmadan key geçerliliğini yitirdiyse değişim/iade hakkınız vardır.

Bu ürünü satın aldığınızda garanti koşullarını kabul etmiş olduğunuzu onaylarsınız.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Furkan Kitiş

  hızlı ve güvenli teslim

 2. Ahmet Öz

  Gerçekten çok memnunum. Gmail\'ime düşmesini beklemek zorunda kalmadan hemen halletmek aşırı rahat.

 3. baha güldaş

  süper

 4. kenan turhan

  hızlı ve sorunsuz teşekkürler

 5. Bahdır Eyüp Han Saçıkara

  Müthiş hiç sorunsuz halloldu

 6. harun demirkol

  tek seferde oldu. Teşekkürler

 7. uğur odabaş

  Ödemeyi yaptım. Saniyesinde geldi. Windows\'un bu kopyasını etkinleştirildi dedi. Çok iyi. Sanırım OEM değil ama olsun. Format olmadığı sürece sıkıntı olmaz. Teşekkürler :)

 8. Goray Fil

  anında teslim. sıfır sıkıntı teşekkürler pintipin

 9. serkan eşit

  saniyesinde aldım ürünü ve hiç bir sorun çıkmadı güvenilir

 10. muhammed öztürk

  2 dakıka da tamamdır elinize sağlık

 11. Omer TOKMAK

  Hızlı teslimat, sorunsuz şekilde çalıştı.

 12. Muhammed Derin

  ilk başta çalışmadığını sandım ama ben becerememişim ürün fiyatına göre güzel ve ben gayet memnunum

 13. Furkan Konuk

  Hızlı ve Güzel teşekkürler.

 14. Nizamettin Faruk ÖZAY

  Ürünü etkinleştirirken sorun yaşadım desteğe mesaj attım ve 2 dakika içerisinde sorun halledildi ve aktifleştirildi. Mükemmel bir site

 15. Harun Sefa Koç

  Yorum yapmaya gerek yok. Okuma yazma bildiğiniz sürece rahatlıkla sorun yaşamadan Windows\'unuzu etkinleştirebilirsiniz.

 16. caner oğuz

  hızlı geri dönüş için teşekkürler.

 17. taner ekici

  süresiz etkinleştirildi

 18. emin yigit

  sorunsuz çalıştı eyvallah

 19. Şenol Şen

  Basit bir şekilde etkinleşytirdim. Teşekkürler

 20. Ata Sancaktar

  Direkt etkinleşti. 3000 küsür lira vermekten kurtulduk ????

 21. Mustafa ÇELİK

  Sorunsuz tek seferde hallettim.

 22. Ömer Can Hıdır

  Kod sorunsuz çalıştı. Hızlı teslimat için teşekkürler.

 23. Eyüphan Binici

  mükemmel hizmet anında çözüm

 24. Hasancan Aydoğdu

  Çalıştı, memnun kaldım.

 25. Emre Sivri

  hem ucuza hem de hızlıca halettim , güvenilir.

 26. hamit ozdag

  10 nunmara hizmet

 27. Harun İnce

  Bende videodaki gibi hata çıkmadı, ürün anahtarını direk kabul etti, uğraştırmadı.

 28. Samet Şirin

  iki serial aldım, ikisi de sorunsuz etkinleşti.

 29. Salih Gökçebay

  Anında teslimat hızlı ve güvenilir..

 30. Ziyaretçi

  Hızlı teslimat yaptılar

 31. mehmet tümer

  telefondan aktivasyonda sıkıntı çıktı müşteri hizmetleri hemen düzeltti tavsiye ediyorum

 32. Bahadır Onuk

  Anlık kod geldi ve sorunsuz yüklendi

 33. Can Baykal

  aldıgım 3. key ve hiçbirinde sorun yaşamadım teşekkürler

 34. Çağdan ERCAN

  Gayet sıkıntısız bir alış-veriş oldu canlı destek hattı çok hızlı yanıt veriyor. Tavsiye ederim.

 35. Hasan Çancılar

  Sorunsuz etkinleştirmeyi tamamladim. Hersey cok kolay ve açıklayıcıydı. Teşekkürler ediyorum.

 36. Samet Uzun

  KMS falan kullanana kadar bu keylerden yapın başınız ağrımasın, orjinal orjinal takılın. Fiyat oldukça uygun

 37. Misa Akbıyık

  1 dakika içerisinde anahtarı aldım, girdim, oldu. Ne fazla ne eksik.

 38. Halit Polat

  Ya valla gram kadar inanmıyordum lisansın 20 TL ye almak nedir dedim. Kazık atacaklar galiba diye YouTube\'dan videolar izledim birçok yayın kanalı bu konuda konuşuyor ve aldım oldu...

 39. Ahmet Çakır

  Sorunsuz çalıştı

 40. kadir genç

  bu ıkıncı alısverısım sorunsuz etkınlestırme yaptım gereklı oldugunda watsaptan destekte verıyolar tsk ler pinti

 41. Barış Özcan

  ürün hızlı ulaştı ve destek ekibi anında dönüş yapıyor

 42. Ali Öz

  Güvenilir gayettt

 43. Cem Topcu

  Aninda teslim cok guzel daha kullanmadim ama guvenilir

 44. Mertcan Özcü

  Çok hızlı hiçbir aksaklık olmadı

 45. Baran Keleş

  Teşekkürlerr :)

 46. Cavid Efendi

  satin aldigim gibi urun geldi tesekkurler

 47. Hüseyin Alkan

  müq

 48. HASAN DURSUN

  tesekkurler

 49. Emir Özdemir

  ilk başta sorun çıktı hemen destek hizmetlere yazdım sağolsunlar ilgilendirdiler sorunu giderdiler tavsiyemdir herkese alınır.

 50. Ayhan GÖRGÜLÜ

  videodaki gibi telefon etkinleştirmesi istemeden tek seferde çalıştı

 51. melih aydın

  teşekkürler

 52. Enes D

  Kodu girmek yeterli değil, verilen linkteki videoyu izleyin çalışıyor.

 53. anıl emre soy

  Çok İyi Destek ekibiyle Güvenli Alışveriş

 54. Kayra Balta

  sorunsuz bi şekilde etkinleşti

 55. seda çıtlak

  Süper

 56. Yiğit Alkan Palabıyık

  çok iyi

 57. Mehmet Kuzu

  10 sn de geldi allah razı olsun adamsınız seviliyorsunuz

 58. orhun taş

  Ürün için teşekkürler ve gerçekten çok ilgiliydiniz hemen geri dönüş aldım. Kurulumda zorlanmama rağmen hemen yardımcı oldular teşekürler. :D

 59. Ilgaz Bayrak

  ürünün fiyatı gayet uygun ve çok güzel yardımıcı oluyorlar

 60. Ömer Ölmez

  Videoyu izleyip yapamamak imkansız tam olarak etkinleşiyor ve sınırsız şekilde oluyor yinede emin olmak isterseniz ; Arama kutucuğuna basıp, cmd yazıp açılan pencereye : slmgr /xpr yazıp emin olabilirsiniz Pintipin Çalışanlarına teşekkür ederim.

 61. ABDURRAHMAN UĞUR

  akşam 19 gibi alım yaptım kurmayı beceremedim whatsapp destek hattı hemen yardımcı oldu ve kurulumu tamamladım 25 tl ye de windows key beleş yani alabilirsiniz

 62. nihat gürer

  Hızlı teslimat güvenli alışveriş

 63. semih yağcı

  güzeldi hemen ilgileninldi

 64. Mustafa Eren Uzun

  Aldım etkinleştirdim direk hata vermedi. Fiyatı düşük oldugundan şüpheleniyordum biraz fakat şimdilik sorun yok. Ama ileride patlar mı bilemem.

 65. alican demir

  dusundugunuz gibi direkt girince olmuyor fakat paniklemeyin dolandirildim diye whatsapp uzerinden etkilesime gecince calisan arkadas guzel sekilde yardimci oldu 5 10 dakikada hallettim

 66. muhammet polat

  0xc004c008 hatası aldım keyin ömrü bitmiş

 67. PintiPin | Pinti Store

  PintiPin | Pinti Store > muhammet polat Kişisine Yanıt

  26 Temmuz 2022 18:36:28

  Merhaba, Satın almış olduğunuz ürün Telefon aktivasyon keyidir. Telefon aktivasyon işlemi ile etkinleşmektedir. Nasıl yapacağınıza dair bilgi pintiaktivasyon.com sitemizde mevcuttur veya dilerseniz canlı destekten yardım alabilirsiniz.

 68. barbaros zeki kopya

  kullanılmış ürün kodu

 69. PintiPin | Pinti Store

  PintiPin | Pinti Store > barbaros zeki kopya Kişisine Yanıt

  21 Haziran 2022 00:35:01

  Merhaba, Satın almış olduğunuz ürün Telefon aktivasyon keyidir. Telefon aktivasyon işlemi ile etkinleşmektedir. Nasıl yapacağınıza dair bilgi pintiaktivasyon.com sitemizde mevcuttur veya dilerseniz canlı destekten yardım alabilirsiniz.