Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD

Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD

Anında Teslimat | 32&64 Bit | Orijinal | 1 Kullanım | Windows 11 Home Key

Microsoft
(3)
79,99₺


Şununla Satın Al
Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD
Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Toplam Fiyat:

159,98₺

Seçilenleri sepete ekle
Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler
 • Bu Ürün Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD

  79,99₺

 • Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  79,99₺

 

Windows 11 ürünleri olan Windows 11 Pro ve Windows 11 Home ürünlerini kullanabilmek için windows 11 key ihtiyacınız olan tek şeydir. Bu yazıda da Windows 11 Pro ile Windows 11 Home’un farklarını ve ürün anahtarının nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Windows 11’i Şu Linkten Edinebilirsiniz > Windows 11 İndir

32/64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

Daha hızlı bir açılış, daha fazla gelişmiş başlangıç menüsü ve işlerinizi birden çok cihazda yapmak için mükemmel yeni yollar. Bir cihazdan diğerine sorunsuz bir şekilde geçmeniz için tasarlanmıştır. Windows 11 Home Lisans Anahtarı ile harika işler yapabilirsiniz.

İşini İyi Yapar

Bildiğiniz Windows ile çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirmektedir. InstantGo gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlı bir şekilde açıp kapatarak kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Windows 11 Home Lisans Anahtarı aynı zamanda kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımı olan yerleşik güvenlik özelliklerine sahiptir.

Aynı Anda Birçok İş İmkanı

Dört işi aynı ekranda aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşabilirsiniz. Ekranın kalabalıklaşmaya başladığını mı düşünüyorsunuz? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturarak sadece istediğiniz ögeler ile çalışın. Üstelik tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşması kolay tek bir ekranda toplanmaktadır.

Microsoft Edge

Web i istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yeni bir tarayıcı. Direkt web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkaları ile paylaşın. Aynı zamanda aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da bulunmaktadır.

Windows 11 Home, etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirmektedir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanmaktadır.

Standart Windows ev kullanıcıları için geliştirilmiş özelliklere sahip olan Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD, cihazlarınızı birçok yeni teknoloji ile buluşturmayı amaçlıyor. Hızı bir cihaz deneyimine önem verenler için InstanstGo teknolojisi cihazların hızlı bir şekilde açılıp kapanmasına olanak sağlıyor. Böylece çalışmalara kaldığınız yerden devam etmek en hızlı haliyle gerçekleşiyor.
Zamanla yarışan kullanıcılar için aynı anda birden çok iş imkânı sunması sayesinde hem dört işi aynı anda yapabilir hem de sanal masaüstü ile dağınık olmayan bir ortam oluşturabilirsiniz. Windows 11 Home hem cihaz kullanımını hem de çalışmalarınıza üstün performans özelliği kazandırmaktadır. 

Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı Retail Key ESD Nasıl Alınır?

Kolay bir şekilde windows 11 home dijital lisans anahtarı retail key alabilmek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Yeri geldiğinde etkileyici bir tarayıcı özelliğine kavuşabilen Windows 11 Home, Microsoft Edge ile interneti istediğiniz şekilde kullanmanızı sağlayacak bir tarayıcıya dönüşüyor. Notlarınızı farklı bir sayda açmadan direkt olarak web sayfaları üzerine alarak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Ürün anahtarını güvenle satın almak için sitemizi ziyaret ederek birkaç adımda kolayca satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 

Windows 11 Home Key İşlem Aşamaları

 • Ürünü Alıyorsunuz.
 • Satın alma işleminden sonra ürünü hesabım>siparişlerim kısmında görebilirsiniz.
 • Nasıl etkinleşeceğine dair talimatlar hem mail adresinizde hem de siparişlerim kısmında görünür.
 • Faturanız Mail adresinize gönderilir.

Ürünü etkinleştirmek için Microsoft sitesinden yüklenmiş Windows 11'e ihtiyacınız vardır Crack işlemine maruz kalmış cihazlarda çalışmaz format atmanız gerekir.

 • Lisans bilgilerinize hesabım>siparişlerim kısmından ulaşabilirsiniz. E-Posta adresinize de iletilecektir.
 • Medya DVD-Kutu mevcut değildir. 
 • Lisans tek kullanımlıktır. Format atarsanız, cihazı sıfırlarsanız lisans kaybolur. 
 • Telefonla etkinleştir işlemi ile etkinleşir.
 • Yalnızca Windows 11 Home işletim sisteminde çalışır.
 • Lisans Türü: Retail
 • Format ve bilgisayar sıfırlama işlemleri sonrasında anahtar tekrar kullanılamaz. 

Ürünü 24 saat içerisinde etkinleştirme yapmanız gerekmektedir. Ürünlerde stok tutmak gibi bir durum mevcut değildir. Örneğin: Satın aldıktan 1 hafta / ay sonra kullanmak mümkün değildir. 24 Saat içerisinde etkinleştirme yapamayacaksanız lütfen etkinleştirme yapabileceğiniz saatler içerisinde satın alın. Ürün 24 saat içerisinde tüketilmiş olarak sayılacaktır.
 

Bu ürüne sadece BİREYSEL FATURA düzenlenir. Kurumsal olarak bir geçerliliği yoktur. Şirkette kullanılamaz. Bu sebeple satın alımdan sonra iade edilemez.

İncelemiş olduğunuz ürün kurumsal kullanıma uygun değildir. Kurumsal kullanım için bu ürünümüzü tercih ediniz:

https://pintipin.com/windows-10-home-kurumsal-dijital-lisans

Yanlış sürüm alma sebebi ile iade istenemez çünkü bu bir dijital üründür iadesi mümkün değildir. 


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır.

Garanti koşulları:

1.Garanti koşulları 24 saat dışında gelen şikayetleri kapsamaz. 1. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmanıza rağmen 0xc004c060 hatası alıyorsanız iade/değişim hakkınız vardır.

2. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmışsanız ve format atmadan key geçerliliğini yitirdiyse değişim/iade hakkınız vardır.

Bu ürünü satın aldığınızda garanti koşullarını kabul etmiş olduğunuzu onaylarsınız. 

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Mustafa Demirci

  Güvenilir. Faturada kesiyor. Uğraştırıyor ama sorunsuz.

 2. Ahmet Emin

  Bu tarz siteleri yıllardır görüyorum ama hep saçma gelirdi bana ve güvenmezdim pek. Ama bu sefer kms ile filan falan uğraşıp virüs riski almaktansa 20-30 tl verip deneyeyim dedim. Kodu aldım kolayca fakat 08 ile biten hatayı verdi. Microsoft aktivasyon denen sayfaya girip telefonla aktivasyon seçeneğini yaptım ve şuan her şey güzel. Bir iki ay sonra bozulsa bile yine gelip alırım ve office lisansını filan da buradan almayı düşünüyorum. Umarım ileride özellikle mühendislik programları için filan da lisanslar gelir.

 3. Hakan Türk

  Küçük bir sıkıntı oldu,whatsapp\'tan iletişime geçince hallettiler.Güvenilir.