Otomatik Teslimat
Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

Anında Teslimat | 32&64 Bit | Bireysel | 1 Kullanım | Windows 11 Pro Telefon Aktivasyon Key

Microsoft
(59)
34,99₺


Şununla Satın Al
Windows 11 Pro Ürün Anahtarı
Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Toplam Fiyat:

114,98₺

Seçilenleri sepete ekle
Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler
 • Bu Ürün Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

  34,99₺

 • Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  79,99₺

Windows 11 ürünleri olan Windows 11 Pro ve Windows 11 Home ürünlerini kullanabilmek için windows 11 key ihtiyacınız olan tek şeydir. Bu yazıda da Windows 11 Pro ile Windows 11 Home’un farklarını ve ürün anahtarının nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Windows 11’u Şu Linkten Edinebilirsiniz > Windows 11 İndir

Windows 11 Pro'da bulunan özellikler nelerdir?

BitLocker: Cihazınız kaybolursa veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker To Go her şeyi kilitler ve bu sayede hiç kimse sistem veya verilerinize erişemez.

Windows Bilgi Koruması (WIP): Çalışan deneyimini olumsuz etkilemeden olası veri sızıntılarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. WIP ayrıca ortamınızı veya diğer uygulamaları değiştirmeniz gerekmeden kuruluş tarafından verilen veya çalışanların iş yerine getirdiği kişisel cihazlarda yanlışlıkla oluşabilecek veri sızıntılarına karşı kuruluş uygulamalarını ve verilerini korumaya yardımcı olur.

Mobil cihaz yönetimi: Windows 11 mobil cihaz yönetimi (MDM) geleneksel bilgisayar yönetimi işlemlerine bir alternatif sunar: Kendi ilerleme hızınıza uygun olarak bulut tabanlı yönetime geçiş yapabilirsiniz.

Grup İlkesi: Windows 11 Pro ile Windows Server'ı eşleştirerek bilgisayarları, kullanıcı hesaplarını ve grupları yönetmenin yanı sıra dosya ve yazıcılara kolayca erişin.** Hem kullanıcı hem de cihazlarınız için özel güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlayabilirsiniz.

Azure ile Enterprise State Roaming: Azure AD Premium veya Enterprise Mobility + Security (EMS) lisansı olan kuruluşlar tarafından kullanılabilen Enterprise State Roaming, kullanıcılara Windows cihazlarında birleşik bir deneyim sunar ve yeni bir cihaz yapılandırması için gereken süreyi kısaltır.

İş İçin Microsoft Store: Windows 11 cihazlar için uygulamaları toplu olarak bulabileceğiniz, yönetebileceğiniz ve dağıtabileceğiniz tek yer.

Atanan Erişim: Atanan Erişim ile Windows 11 Pro cihazlar, kullanıcıya bağlı olarak farklı uygulamalar çalıştırır, bireysel kimlikleri ayrı ve koruma altında tutar.

Dinamik Hazırlama: Dinamik Hazırlama ile kutusundan çıkarıp ilk kez açtığınız yeni bir bilgisayarı, kısa bir süre içinde ve çok fazla işlem gerçekleştirmeden verimli bir kuruluş cihazına dönüştürebilirsiniz.

İş İçin Windows Update: İşletmelerin yönetim maliyetlerini azaltmasına, güncelleştirme dağıtımları üzerinde denetim sağlamasına, güncelleştirmeleri daha verimli bir şekilde dağıtmasına ve Microsoft'un sunduğu en son yeniliklere erişim sağlamasına yardımcı olabilir.

Bilgi noktası modu kurulumu: Bir cihazı bilgi noktası modunda çok basit bir şekilde yapılandırın. Bu işlemi yerel olarak cihazda veya Mobil Cihaz Yönetimi'ni kullanarak uzaktan yapabilirsiniz.

Active Directory desteği: Etki Alanına Katılım ve Grup İlkesi: BT çalışanları Windows 11 Pro ile Windows Server'ı eşleştirerek bilgisayarları, kullanıcı hesaplarını, grupları ve güvenlik ilkelerini kolayca yönetmenin yanı sıra dosya ve yazıcılara kolayca erişebilir.** Hem kullanıcı hem de cihazlarınız için özel güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlayabilirsiniz.

Azure Active Directory desteği: Çalışanlar oturum açma işlemlerini ve parolaları daha kolay bir şekilde yönetmek için Windows 11, Microsoft 365*** ve diğer Microsoft hizmetlerinde tek seferde oturum açabilir. Paylaşılan oturum açma işlemleri en az BT müdahalesi ile bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda çalışır.

Profesyonel bir yazılıma ihtiyaç duyanlar için uygun özellikleri taşıyan Windows 11 Pro Ürün Anahtarı, Windows 11 Home ’un daha kurumsal versiyonu niteliğindedir. BitLocker özelliği ile verileri her zaman güven altında tutan yazılım, cihazın kaybolması ya da çalınması durumunda kilitleme özelliği ile verilerin korunmasını sağlıyor. 

Kullanıcı çıkarları için geliştirilmiş olması sebebiyle Windows bilgi koruması, mobil cihaz yönetimi, atanan erişim, dinamik hazırlama ve bilgi noktası modu kurulumu gibi birçok işlevi aynı anda beğenilere sunuyor. 

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı Satın Al

Çalışanlar için muazzam bir alternatif olarak karşımıza çıkan Windows 11 Pro Ürün Anahtarı, tek bir bilgisayardan diğer cihazlara kolayca erişim imkânına sahip olmak mümkün. Dijital kalem özelliği aracılığı ile kişiye özel çalışmalar ortaya çıkarabilir, notlarınızı istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Windows 11 pro ürün anahtarı satın alma işlemleri sitemiz güvencesiyle yapılmaktadır.

Her an her yerde üst düzey kullanım konforu için pil tasarrufu özelliğini devreye sokan Windows 11 Pro, arka plan etkinliği ve bildirim kısıtlama özelliği ile pil kullanımı süresini uzatabilir. Ürün anahtarını sitemiz üzerinden güvenle satın alarak birkaç adımda kolayca etkinleştirebilirsiniz. 

Windows 11 Pro Key İşlem Aşamaları

 • Ürünü Alıyorsunuz.
 • Satın alma işleminden sonra ürünü hesabım>siparişlerim kısmında görebilirsiniz.
 • Nasıl etkinleşeceğine dair talimatlar hem mail adresinizde hem de siparişlerim kısmında görünür.
 • Faturanız Mail adresinize gönderilir.

Windows 11 Pro’nun Windows Temel Özellikleri Nelerdir?

Windows 11 Home’dan daha profesyonel olduğu iş için tercih edilen Windows 11 Pro’nun temel özellikleri hemen hemen Windows 11 Home ile aynı olmakla beraber şu şekildedir:

 • Dijital kalem ile yaptıklarınıza fark katarak not alabilir, internet sayfalarının üzerini çizebilir, istediğiniz yerleri karalayabilir ve internette gezinebilirsiniz.
 • Windows 11 için özel olarak geliştirilmiş olan Microsoft Edge sayesinde cihazlarınızda daha hızlı bir gezinmeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Edge pil ömrünüzü korumanıza yardımcı olur.
 • Windows 11 Pro’nun pil tasarrufu özelliği ile arka plan etkinliğini ve anında iletilen bildirimleri kısıtlayabilir, böylece cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Windows 11 Pro’nun İş Yönetimi Özellikleri Nelerdir?

İş için harika bir alternatif olan Windows 11 Pro ile kendi ilerleme hızınıza uygun bir bulut tabanlı yönetim sistemine geçiş yapmanıza yardımcı olur. Windows 11 Pro ile Windows 11 Server’ı etkinleştirerek bütün bilgisayarlara, kullanıcı hesaplarına ve dosya ile yazıcılara kolayca erişebilirsiniz.

Hem bilgisayarlarda bulunan kullanıcılar için hem de cihazlar için özel olarak güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlamanız mümkündür. Windows 11 Pro cihazlarda kullanılabilen Atanan Erişim, kullanıcıya özel deneyimler sunar ve her kullanıcının deneyimi kendine has olarak kalır.

Windows 11 Pro Nerede ve Kimler Tarafından Tercih Edilmelidir?

Windows 11 Home işletim sistemi uygun fiyatlı olduğundan iş yerlerinde de kullanılsa da aslında büyük çaplı iş merkezlerinin kullanması gereken işletim sistemi Windows 11 Pro’dur. Bunun sebebi Windows 11 Pro’nun iş temelli bir sisteme sahip olmasıdır.

Windows 11 Pro iş için özel olarak geliştirilmekle beraber iş güvenliği konusunda birçok özellik sunan bir işletim sistemidir. Bu sebepten dolayı iş yerlerinin tercih etmesi gereken sistem Windows 11’un iş için özel olan Pro versiyonudur.

Windows 11 key

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı Nedir ve Neden Kullanılır?

Windows ürünlerinin hangi sürümünü alırsanız alın, ürünleri kullanabilmeniz adına size bir aktivasyon kodu verilecektir. Bu aktivasyon kodu 25 adet alfanumerik karakterden oluşmakla beraber Windows’un sunduğu imkanlardan yararlanabilmeniz için gereklidir.

İnternet sitelerinde kolayca bulabileceğiniz veya Windows’un orijinal sitelerinden alabileceğiniz windows 11 ürün anahtarı bilgisayarınız için önemlidir. Windows 11 Pro kullanabilmek için de windows 11 pro key almalısınız.

Anında teslimat, orjinal ürün garantisi ve canlı destek hizmetlerimizle windows 11 pro key ihtiyaçlarınızda daima hizmetinizdeyiz.

Ürünü etkinleştirmek için Microsoft sitesinden yüklenmiş Windows 11'e ihtiyacınız vardır Crack işlemine maruz kalmış cihazlarda çalışmaz format atmanız gerekir.

Lisans ile ilgili özellikler.

 • Lisans bilgilerinize hesabım>siparişlerim kısmından ulaşabilirsiniz. E-Posta adresinize de iletilecektir.
 • Medya DVD-Kutu mevcut değildir. 
 • Lisans tek kullanımlıktır. Format atarsanız, cihazı sıfırlarsanız lisans kaybolur. 
 • Telefonla etkinleştir işlemi ile etkinleşir.
 • Yalnızca Windows 11 Pro işletim sisteminde çalışır.
 • Lisans Türü: Retail
 • Format ve bilgisayar sıfırlama işlemleri sonrasında anahtar tekrar kullanılamaz. 

Online olarak direkt etkinleşen retail ürünümüzü satın almak istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://pintipin.com/windows-11-pro-online-key

Ürünü 24 saat içerisinde etkinleştirme yapmanız gerekmektedir. Ürünlerde stok tutmak gibi bir durum mevcut değildir. Örneğin: Satın aldıktan 1 hafta / ay sonra kullanmak mümkün değildir. 24 Saat içerisinde etkinleştirme yapamayacaksanız lütfen etkinleştirme yapabileceğiniz saatler içerisinde satın alın. Ürün 24 saat içerisinde tüketilmiş olarak sayılacaktır.

Bu ürüne sadece BİREYSEL FATURA düzenlenir. Kurumsal olarak bir geçerliliği yoktur. Şirkette kullanılamaz. Bu sebeple satın alımdan sonra iade edilemez.

İncelemiş olduğunuz ürün kurumsal kullanıma uygun değildir. Kurumsal kullanım için bu ürünümüzü tercih ediniz:

https://pintipin.com/windows-11-pro-kurumsal-dijital-lisans


Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri PintiPin iptal etme hakkını saklı tutar.


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır.

Garanti koşulları:

1.Garanti koşulları 24 saat dışında gelen şikayetleri kapsamaz. 1. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmanıza rağmen 0xc004c060 hatası alıyorsanız iade/değişim hakkınız vardır.

2. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmışsanız ve format atmadan key geçerliliğini yitirdiyse değişim/iade hakkınız vardır.

Bu ürünü satın aldığınızda garanti koşullarını kabul etmiş olduğunuzu onaylarsınız. 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Hasip Sever

  Güvenilir

 2. Yıldırım ŞENKAN

  Çok hızlı destek ve çok uygun fiyat. TEŞEKKÜRLER:

 3. Meltem Yıldırım

  daha önce başka bir siteden aldım keşke almasaydım Yusuf kayaalpin önerisiyle buradan aldım 5 dakikada bilgisayar kendine geldi muthisbishi

 4. eray dönmez

  Hızlı,Güvenilir ve kolay...

 5. deniz bayat

  bilmeyen insan için 10dk kadar süresini alabilir ancak videolar ve hız anlamında fiyat da çok çok iyi

 6. Bay Kedi

  Hızlı bir şekilde etkinleştirdim. Ucuz ve en iyisi. Telefona gerek duymadan aktive ettim.

 7. Heaz Heaz

  alıyorsun kopyala yapıştır bitti

 8. Ramazan Kaya

  Hızlı ve ucuz gayet güzel :)

 9. Yiğit Sevgili

  Kod anında geldi (geç saatte sipariş etmeme rağmen)

 10. Zeynel Ceran

  Başarılı hemen teslim olması harika

 11. Hakan Unlu

  Yönlendirmeleri okumak önemli. Gayet güzel çalışıyor. Teşekkürler.

 12. Berşan Kılıçgedik

  Biraz uğraşıyorsunuz ama sonuç alınca harbiden kalıcı olarak etkinkleştiriliyor.

 13. Fatih Solmaz

  hızlı teslim güzel

 14. ABDULLAH YUSUF BAYRAKTAR

  BİRAZ UĞRAŞTIRDI FAKAT SONUNDA WİNDOWS 11 PRO BAŞARIYLA ETKİNLEŞTİRDİM TEŞEKKÜRLER GÜVENİLİR SİTE ÜRÜN ANAHTARI HEMEN GELİYOR TAVSİYE EDERİM BU FİYATA ÇOK İYİ HİZMET

 15. MUSTAFA ÖZTAŞ

  ÜRÜNÜ KULLANDIM GAYET BAŞARILI...

 16. Görkem Kaya

  1 yıldan fazla süredir kullanıyorum, sorun çıkartmadı

 17. Caner Bedir

  Sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlem tamamlandı. Keyi kullanırken hata alınırsa "pintiaktivasyon.com" adresi üzerinden talimatları izleyerek sorun hallediliyor.

 18. Mertcan Başaran

  anında teslim edildi sorunsuz kullandım

 19. Hakkı Kaan ADA

  On numara

 20. Cem Çalışkan

  çoh iyi

 21. faruk emre çakar

  Çalışıyor

 22. Okan Bakırhan

  olumlu, çok iyi

 23. Abdullah hızarcı

  Dün aldım ilk seferinde hata verdi ama destek ekibinin ilgisi sayesinde hızlıca halledip sorunsuz w1n 11 pro etkinleştirildi

 24. İSMAİL ALTINTAŞ

  Saniyeler içerisinde aktivasyon. Çok teşekkürler. Lütfen bozmayın. :)

 25. Necip Oyanık

  Teşekkürler oldu .d

 26. mesut şayakdokuyan

  s

 27. EMRE TAŞALTIN

  İlk aktivasyonda etkinleşti.

 28. Emre Tezcan

  Sorunsuz, hızlı teslimat

 29. Fatih BABACAN

  çalıştı

 30. Ziyaretçi

  Gayet memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir.

 31. kerem can aktay

  ilk gelen kod hatalı çıktı ama whatsapp üzerinden sorunu çözdüler teşekkürler Pintipin ,teşekkürler Yusuf Kayaalp

 32. Burak Öztürk

  Mail anında geldi ve sorunsuz Windows 11 Pro ürün anahtarını aktif ettim. Teşekkürler

 33. taylan özgür

  Anında sorunsuz teslimat

 34. Çağatay Furkan Akova

  kolay bir şekilde aldım ve etkinleştirdim korkarak yaptım ama hemen teslim bir şekilde oldu teşekkür ederim.

 35. Emırhan Mahır Küçük

  Çok teşekkür ediyorum

 36. mert akgün

  key de sorun yaşadım. Teknik destek çok iyi ilgilendi. Sorunum çözüldü. Teşekkürler.

 37. Erkan Çetin

  Çok hızlı teslim, ve gerekli desteğin sağlanması almak isteyenler güvenle alabilir.

 38. Ethem Tolga

  Hızlı teslimat, sorunsuz alışveriş.

 39. İsmail Emiroğlu

  İlk kod hatalı çıktı yazdığım gibi cevap verip yenisini ilettiler çok hızlı ve güvenilir.

 40. Abdulmecit Yaşar

  Sağolun tüm işlemler başarıyla tamamlandı bir kaç aydır kullanıyorum key de hergangi bir soruna da rastlamadım

 41. Oğuzhan ÖÇGÜDER

  Anında teslimat. İyi satışlar. Güvenlir.

 42. Ziyaretçi

  Hızlı teslimat. Teşekkürler!

 43. Anıl Açıkyıldız

  %100 çalışıyor, videolu anlatım ile etkinleştirmeyi unutmayın. bu fiyata kaçmaz fırsat

 44. Volkan Çam

  ANINDA KOD GELDİ VE AKTİVASYONU TAMAMLADIM. TEŞEKKÜRLER

 45. Yahya Kemal Kocabaş

  Çalışıo

 46. adnan arslan

  teşekkürler nası virüslü çıkmadı hayranım

 47. abdullh van

  hızlı ve güvenilir tavsiye ederim

 48. MEHDİ ALİ ÇİÇEK

  usta cidden cok iyi bi paket sigara parasına win11 sahibi oldum lan

 49. mehmet ışık

  Cod anında teslim edildi bundan daha ucuzunu daha kalitelisini bulamazsınız .harika

 50. Kardelen Bilgeer

  Güzel

 51. Belgin Albayrak

  Müşteri memnuniyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Aradığım ürün anahtarını sizde buldum...

 52. Ahmet ŞAHİN

  hem çok ucuz hem de güvenilir

 53. ÇINAR DOST

  WİNDOWS 11 SATIN ALDIM WİNDOWS 10 GELMİŞ

 54. Ramazan Ararat

  10 saattir bekliyorum, henüz key gelmedi, napacağım?

 55. mamoş sagoş

  çok kötüydü ama bizde varnış sorun bizde

 56. Yakup Duru

  ürün anahtarı çalışmıyor farklı bir cihazda etkin uyarısı veriyor.

 57. PintiPin | Pinti Store

  PintiPin | Pinti Store > Yakup Duru Kişisine Yanıt

  08 Nisan 2023 18:00:24

  Microsoft telefonla etkinleştirme işlemlerini sağlayan oto telesekreter sisteminde bir arıza olduğu için şu anda Onay kimlikleri manuel olarak alınmaktadır. Onay kimliğinizi almak için Microsoft yazılım hizmetlerini bu numaradan arayabilirsiniz: Ücretsiz numara: 0212 900 32 91 İşlem Adımları 0 212 900 32 91 numaralı telefondan Microsoft\'u arayın. Aramalar ücretsizdir: Çağrınızın kaydedilmesini istemiyorsanız 2\'ye basın. Windows\'u etkinleştirmek için 1\'e basın. Diğer konular için 2\'ye basın. Bilgisayarınızın başında iseniz 1\'e basın. Kurulum Kimliğinizi almak için Kurulum ID\'yi tuşlayın. 0\'ı tuşlayın. Şimdi onay Kimliğinizi alacaksınız. Hazırsanız 1\'e basın. İşleminizi tamamladıysanız 2\'ye basın.

 58. Umut Yaşar Bayır

  Başka bir cihazda kullanılıyor hatası verdi boşa para

 59. PintiPin | Pinti Store

  PintiPin | Pinti Store > Umut Yaşar Bayır Kişisine Yanıt

  04 Nisan 2023 22:10:20

  Merhaba, 0xc004c008 hatasının çözümü pintiaktivasyon.com web sitemizde mevcuttur. Telefonla etkinleştir işlemi ile aktivasyon yapmanız gereklidir. Lisansın bu türde olduğuna dair bilgiler de ürün açıklamasında yer almaktadır.

 60. samet sanduk

  kullanılmış kod

 61. PintiPin | Pinti Store

  PintiPin | Pinti Store > samet sanduk Kişisine Yanıt

  28 Mart 2023 16:25:21

  Merhaba, hata çözümü için pintiaktivasyon.com adresimizde işlem sağlamanız gerekmektedir. Ürün retail telefon aktivasyon ürünü olduğu için bu şekilde bir iki aşamalı doğrulama işlemi mevcuttur. Destek almak için 0322 245 0642 whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.

 62. emir yok

  ürün başka cihazda kullanılmış diyor