Online Aktivasyon Bireysel Lisans Otomatik Teslimat
Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

Anında Teslimat | 32&64 Bit | Bireysel | 1 Kullanım | Windows 11 Pro Telefon Aktivasyon Key

Microsoft
(93)
94,99₺


Şununla Satın Al
Windows 11 Pro Ürün Anahtarı
Office 2021 Pro Plus Key Dijital Lisans Anahtarı
Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key
Toplam Fiyat:

539,78₺

Seçilenleri sepete ekle
Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler
 • Bu Ürün Windows 11 Pro Ürün Anahtarı

  94,99₺

 • Office 2021 Pro Plus Key Dijital Lisans Anahtarı

  199,90₺

 • Office 2019 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı Retail Key

  149,90₺

Windows 11 ürünleri olan Windows 11 Pro ve Windows 11 Home ürünlerini kullanabilmek için windows 11 key ihtiyacınız olan tek şeydir. Bu yazıda da Windows 11 Pro ile Windows 11 Home’un farklarını ve ürün anahtarının nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Windows 11’u Şu Linkten Edinebilirsiniz > Windows 11 İndir

Windows 11 Pro'da bulunan özellikler nelerdir?

BitLocker: Cihazınız kaybolursa veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker To Go her şeyi kilitler ve bu sayede hiç kimse sistem veya verilerinize erişemez.

Windows Bilgi Koruması (WIP): Çalışan deneyimini olumsuz etkilemeden olası veri sızıntılarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. WIP ayrıca ortamınızı veya diğer uygulamaları değiştirmeniz gerekmeden kuruluş tarafından verilen veya çalışanların iş yerine getirdiği kişisel cihazlarda yanlışlıkla oluşabilecek veri sızıntılarına karşı kuruluş uygulamalarını ve verilerini korumaya yardımcı olur.

Mobil cihaz yönetimi: Windows 11 mobil cihaz yönetimi (MDM) geleneksel bilgisayar yönetimi işlemlerine bir alternatif sunar: Kendi ilerleme hızınıza uygun olarak bulut tabanlı yönetime geçiş yapabilirsiniz.

Grup İlkesi: Windows 11 Pro ile Windows Server'ı eşleştirerek bilgisayarları, kullanıcı hesaplarını ve grupları yönetmenin yanı sıra dosya ve yazıcılara kolayca erişin.** Hem kullanıcı hem de cihazlarınız için özel güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlayabilirsiniz.

Azure ile Enterprise State Roaming: Azure AD Premium veya Enterprise Mobility + Security (EMS) lisansı olan kuruluşlar tarafından kullanılabilen Enterprise State Roaming, kullanıcılara Windows cihazlarında birleşik bir deneyim sunar ve yeni bir cihaz yapılandırması için gereken süreyi kısaltır.

İş İçin Microsoft Store: Windows 11 cihazlar için uygulamaları toplu olarak bulabileceğiniz, yönetebileceğiniz ve dağıtabileceğiniz tek yer.

Atanan Erişim: Atanan Erişim ile Windows 11 Pro cihazlar, kullanıcıya bağlı olarak farklı uygulamalar çalıştırır, bireysel kimlikleri ayrı ve koruma altında tutar.

Dinamik Hazırlama: Dinamik Hazırlama ile kutusundan çıkarıp ilk kez açtığınız yeni bir bilgisayarı, kısa bir süre içinde ve çok fazla işlem gerçekleştirmeden verimli bir kuruluş cihazına dönüştürebilirsiniz.

İş İçin Windows Update: İşletmelerin yönetim maliyetlerini azaltmasına, güncelleştirme dağıtımları üzerinde denetim sağlamasına, güncelleştirmeleri daha verimli bir şekilde dağıtmasına ve Microsoft'un sunduğu en son yeniliklere erişim sağlamasına yardımcı olabilir.

Bilgi noktası modu kurulumu: Bir cihazı bilgi noktası modunda çok basit bir şekilde yapılandırın. Bu işlemi yerel olarak cihazda veya Mobil Cihaz Yönetimi'ni kullanarak uzaktan yapabilirsiniz.

Active Directory desteği: Etki Alanına Katılım ve Grup İlkesi: BT çalışanları Windows 11 Pro ile Windows Server'ı eşleştirerek bilgisayarları, kullanıcı hesaplarını, grupları ve güvenlik ilkelerini kolayca yönetmenin yanı sıra dosya ve yazıcılara kolayca erişebilir.** Hem kullanıcı hem de cihazlarınız için özel güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlayabilirsiniz.

Azure Active Directory desteği: Çalışanlar oturum açma işlemlerini ve parolaları daha kolay bir şekilde yönetmek için Windows 11, Microsoft 365*** ve diğer Microsoft hizmetlerinde tek seferde oturum açabilir. Paylaşılan oturum açma işlemleri en az BT müdahalesi ile bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda çalışır.

Profesyonel bir yazılıma ihtiyaç duyanlar için uygun özellikleri taşıyan Windows 11 Pro Ürün Anahtarı, Windows 11 Home ’un daha kurumsal versiyonu niteliğindedir. BitLocker özelliği ile verileri her zaman güven altında tutan yazılım, cihazın kaybolması ya da çalınması durumunda kilitleme özelliği ile verilerin korunmasını sağlıyor. 

Kullanıcı çıkarları için geliştirilmiş olması sebebiyle Windows bilgi koruması, mobil cihaz yönetimi, atanan erişim, dinamik hazırlama ve bilgi noktası modu kurulumu gibi birçok işlevi aynı anda beğenilere sunuyor. 

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı Satın Al

Çalışanlar için muazzam bir alternatif olarak karşımıza çıkan Windows 11 Pro Ürün Anahtarı, tek bir bilgisayardan diğer cihazlara kolayca erişim imkânına sahip olmak mümkün. Dijital kalem özelliği aracılığı ile kişiye özel çalışmalar ortaya çıkarabilir, notlarınızı istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Windows 11 pro ürün anahtarı satın alma işlemleri sitemiz güvencesiyle yapılmaktadır.

Her an her yerde üst düzey kullanım konforu için pil tasarrufu özelliğini devreye sokan Windows 11 Pro, arka plan etkinliği ve bildirim kısıtlama özelliği ile pil kullanımı süresini uzatabilir. Ürün anahtarını sitemiz üzerinden güvenle satın alarak birkaç adımda kolayca etkinleştirebilirsiniz. 

Windows 11 Pro Key İşlem Aşamaları

 • Ürünü Alıyorsunuz.
 • Satın alma işleminden sonra ürünü hesabım>siparişlerim kısmında görebilirsiniz.
 • Nasıl etkinleşeceğine dair talimatlar hem mail adresinizde hem de siparişlerim kısmında görünür.
 • Faturanız Mail adresinize gönderilir.

Windows 11 Pro’nun Windows Temel Özellikleri Nelerdir?

Windows 11 Home’dan daha profesyonel olduğu iş için tercih edilen Windows 11 Pro’nun temel özellikleri hemen hemen Windows 11 Home ile aynı olmakla beraber şu şekildedir:

 • Dijital kalem ile yaptıklarınıza fark katarak not alabilir, internet sayfalarının üzerini çizebilir, istediğiniz yerleri karalayabilir ve internette gezinebilirsiniz.
 • Windows 11 için özel olarak geliştirilmiş olan Microsoft Edge sayesinde cihazlarınızda daha hızlı bir gezinmeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Edge pil ömrünüzü korumanıza yardımcı olur.
 • Windows 11 Pro’nun pil tasarrufu özelliği ile arka plan etkinliğini ve anında iletilen bildirimleri kısıtlayabilir, böylece cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Windows 11 Pro’nun İş Yönetimi Özellikleri Nelerdir?

İş için harika bir alternatif olan Windows 11 Pro ile kendi ilerleme hızınıza uygun bir bulut tabanlı yönetim sistemine geçiş yapmanıza yardımcı olur. Windows 11 Pro ile Windows 11 Server’ı etkinleştirerek bütün bilgisayarlara, kullanıcı hesaplarına ve dosya ile yazıcılara kolayca erişebilirsiniz.

Hem bilgisayarlarda bulunan kullanıcılar için hem de cihazlar için özel olarak güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlamanız mümkündür. Windows 11 Pro cihazlarda kullanılabilen Atanan Erişim, kullanıcıya özel deneyimler sunar ve her kullanıcının deneyimi kendine has olarak kalır.

Windows 11 Pro Nerede ve Kimler Tarafından Tercih Edilmelidir?

Windows 11 Home işletim sistemi uygun fiyatlı olduğundan iş yerlerinde de kullanılsa da aslında büyük çaplı iş merkezlerinin kullanması gereken işletim sistemi Windows 11 Pro’dur. Bunun sebebi Windows 11 Pro’nun iş temelli bir sisteme sahip olmasıdır.

Windows 11 Pro iş için özel olarak geliştirilmekle beraber iş güvenliği konusunda birçok özellik sunan bir işletim sistemidir. Bu sebepten dolayı iş yerlerinin tercih etmesi gereken sistem Windows 11’un iş için özel olan Pro versiyonudur.

Windows 11 key

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı Nedir ve Neden Kullanılır?

Windows ürünlerinin hangi sürümünü alırsanız alın, ürünleri kullanabilmeniz adına size bir aktivasyon kodu verilecektir. Bu aktivasyon kodu 25 adet alfanumerik karakterden oluşmakla beraber Windows’un sunduğu imkanlardan yararlanabilmeniz için gereklidir.

İnternet sitelerinde kolayca bulabileceğiniz veya Windows’un orijinal sitelerinden alabileceğiniz windows 11 ürün anahtarı bilgisayarınız için önemlidir. Windows 11 Pro kullanabilmek için de windows 11 pro key almalısınız.

Anında teslimat, orjinal ürün garantisi ve canlı destek hizmetlerimizle windows 11 pro key ihtiyaçlarınızda daima hizmetinizdeyiz.

Ürünü etkinleştirmek için Microsoft sitesinden yüklenmiş Windows 11'e ihtiyacınız vardır Crack işlemine maruz kalmış cihazlarda çalışmaz format atmanız gerekir.

Lisans ile ilgili özellikler.

 • Lisans bilgilerinize hesabım>siparişlerim kısmından ulaşabilirsiniz. E-Posta adresinize de iletilecektir.
 • Medya DVD-Kutu mevcut değildir. 
 • Lisans tek kullanımlıktır. Microsoft Dijital hesabınıza bağlanır ve 1 cihazda kalıcı aktif olur.
 • Online etkinleştirme işlemi ile direkt.
 • Yalnızca Windows 11 Pro işletim sisteminde çalışır.
 • Lisans Türü: Retail
 • Microsoft dijital hesabınızı bağlayarak format sonrası da etkinleştirebileceğiniz lisans anahtarıdır.

Ürünü 24 saat içerisinde etkinleştirme yapmanız gerekmektedir. Ürünlerde stok tutmak gibi bir durum mevcut değildir. Örneğin: Satın aldıktan 1 hafta / ay sonra kullanmak mümkün değildir. 24 Saat içerisinde etkinleştirme yapamayacaksanız lütfen etkinleştirme yapabileceğiniz saatler içerisinde satın alın. Ürün 24 saat içerisinde tüketilmiş olarak sayılacaktır.

Bu ürüne sadece BİREYSEL FATURA düzenlenir. Kurumsal olarak bir geçerliliği yoktur. Şirkette kullanılamaz. Bu sebeple satın alımdan sonra iade edilemez.

İncelemiş olduğunuz ürün kurumsal kullanıma uygun değildir. Kurumsal kullanım için bu ürünümüzü tercih ediniz:

https://pintipin.com/windows-11-pro-kurumsal-dijital-lisans


Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri PintiPin iptal etme hakkını saklı tutar.


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır.

Garanti koşulları:

1.Garanti koşulları 24 saat dışında gelen şikayetleri kapsamaz. 1. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmanıza rağmen 0xc004c060 hatası alıyorsanız iade/değişim hakkınız vardır.

2. Satın almış olduğunuz ürünü 24 saat içerisinde kullanmışsanız ve format atmadan key geçerliliğini yitirdiyse değişim/iade hakkınız vardır.

Bu ürünü satın aldığınızda garanti koşullarını kabul etmiş olduğunuzu onaylarsınız. 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Halil Yeniavci

  basarili, calisiyor, tesekkur ederim.

 2. ufuk BABAYIGIT

  GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR FAKAT BENİM HATAM İSME ÖZEL ALMAMIŞTIM

 3. Olcay Sarıgöz

  Hızlı ve yararlı.

 4. Sefer Musa Aksakal

  Full otomasyon var burada karttan para çeker çekmez anında sepetinizde dijital kod beliriyor. Güzel sistem kurmuşsunuz tertemiz. Hayırlı satışlar.

 5. İbrahim Onur Demirtaş

  Direkt siparişlerim kısmına düştü ve keyde bir sorun çıkmadı teşekkürler.

 6. burak kırık

  bir sorun çıkarsa ekip yardımcı oluyor

 7. Enes Barkın Kıyar

  Office 2019 key ile beraber aldım, birkaç aksaklıktan dolayı keyi bilgisayara girmekte geciktim ve key de ufak bir sorun çıktı. Desteğe yazdım ve anında yeni bir anahtar gönderdiler, güvenebilirsiniz. Daha önceden etrafımdakilere de buradan aldım.

 8. Mert Kılıç

  hızlı dönüş sağlandı

 9. fan fon

  Sorunsuz

 10. Seçkin Aksoy

  Çok teşekkür ederim etkinleştirme sorunsuz gerçekleşti

 11. baha güldaş

  1 dk dolmadan teslim edildi süper

 12. mehmet elgit

  Çalıştı ve sıkıntı çıkmadı.

 13. Eray Dönmez

  Saniyeler içerinde geldi kodum teşekkürler.

 14. Muratcan Türkay

  Anında geldi

 15. murat karakoç

  hiç sorun olmadı

 16. Davuthan Güçlü

  Teşekkürler

 17. Şenol Şen

  Kolay bir şekilde etkinleştirme yaptım. Teşekkürler

 18. Muhammed Yusuf Atam

  hata aldıktan sonra ilettiğimde çok ilgilendiler teşekkür ederim

 19. Umut can Gümüş

  ufak bir sorun yaşandı fakat çok hızlı çözüm sağlandı tam güzev

 20. Hakan Yıldız

  harika

 21. Furkan Bozkurt

  Sipariş çok hızlı. Mh. Desteği çok iyi. Gece 12 de yardım ettiler. Yusuf Kayaalp ten gördüm. Selamlar

 22. Ertuğrul ÖZÇELİK

  sorunsuz çalıştı müşteri hizmetlerini de tebrik ediyorum yardımları için

 23. Yiğit Kuş

  Anında geldi sorunsuz etkinleşti teşekkürler pintipin

 24. Mustafa Bilge

  sorunsuz

 25. Barış Toku

  Teşekkürler :)

 26. muharrem ağgül

  Gece geç saatlere kadar benimle ilgilendiğiniz içim teşekkürler .

 27. Ceyhun Mamizada

  Mükemmel teşekkürler

 28. Engin Can

  alır almaz kod elime ulaştı

 29. enes yiğit

  çok iyi bakmadan alın

 30. Mehmet Türkmen

  %100 guvenebılırsınız whatsapptan da yardımcı oluyorlar

 31. Erhan Arca

  Dakika dolmadan geldi, hemen aktive edildi. Tesekkur ediyorum.

 32. Emre Can Kara

  Çok hızlıydı çalıştı teşekkür ederiz

 33. Hasip Sever

  Güvenilir

 34. Yıldırım ŞENKAN

  Çok hızlı destek ve çok uygun fiyat. TEŞEKKÜRLER:

 35. Meltem Yıldırım

  daha önce başka bir siteden aldım keşke almasaydım Yusuf kayaalpin önerisiyle buradan aldım 5 dakikada bilgisayar kendine geldi muthisbishi

 36. Adem YILDIRIM

  oldu teşekkürler

 37. eray dönmez

  Hızlı,Güvenilir ve kolay...

 38. deniz bayat

  bilmeyen insan için 10dk kadar süresini alabilir ancak videolar ve hız anlamında fiyat da çok çok iyi

 39. Bay Kedi

  Hızlı bir şekilde etkinleştirdim. Ucuz ve en iyisi. Telefona gerek duymadan aktive ettim.

 40. Heaz Heaz

  alıyorsun kopyala yapıştır bitti

 41. Ramazan Kaya

  Hızlı ve ucuz gayet güzel :)

 42. Muhammed Efe Aslaner

  Gerçek tende süper ve işe yarıyor buradan çok teşekkür ederim.

 43. Yiğit Sevgili

  Kod anında geldi (geç saatte sipariş etmeme rağmen)

 44. Zeynel Ceran

  Başarılı hemen teslim olması harika

 45. Hakan Unlu

  Yönlendirmeleri okumak önemli. Gayet güzel çalışıyor. Teşekkürler.

 46. Berşan Kılıçgedik

  Biraz uğraşıyorsunuz ama sonuç alınca harbiden kalıcı olarak etkinkleştiriliyor.

 47. Fatih Solmaz

  hızlı teslim güzel

 48. ABDULLAH YUSUF BAYRAKTAR

  BİRAZ UĞRAŞTIRDI FAKAT SONUNDA WİNDOWS 11 PRO BAŞARIYLA ETKİNLEŞTİRDİM TEŞEKKÜRLER GÜVENİLİR SİTE ÜRÜN ANAHTARI HEMEN GELİYOR TAVSİYE EDERİM BU FİYATA ÇOK İYİ HİZMET

 49. Fatih Güven

  sorunsuz aktive oldu

 50. MUSTAFA ÖZTAŞ

  ÜRÜNÜ KULLANDIM GAYET BAŞARILI...

 51. Görkem Kaya

  1 yıldan fazla süredir kullanıyorum, sorun çıkartmadı

 52. Caner Bedir

  Sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlem tamamlandı. Keyi kullanırken hata alınırsa "pintiaktivasyon.com" adresi üzerinden talimatları izleyerek sorun hallediliyor.

 53. Mertcan Başaran

  anında teslim edildi sorunsuz kullandım

 54. Hakkı Kaan ADA

  On numara

 55. Cem Çalışkan

  çoh iyi

 56. faruk emre çakar

  Çalışıyor

 57. Okan Bakırhan

  olumlu, çok iyi

 58. Abdullah hızarcı

  Dün aldım ilk seferinde hata verdi ama destek ekibinin ilgisi sayesinde hızlıca halledip sorunsuz w1n 11 pro etkinleştirildi

 59. Haluk Isikmen

  Çok hızlı ve güvenilir

 60. İSMAİL ALTINTAŞ

  Saniyeler içerisinde aktivasyon. Çok teşekkürler. Lütfen bozmayın. :)

 61. Necip Oyanık

  Teşekkürler oldu .d

 62. mesut şayakdokuyan

  s

 63. EMRE TAŞALTIN

  İlk aktivasyonda etkinleşti.

 64. Emre Tezcan

  Sorunsuz, hızlı teslimat

 65. Fatih BABACAN

  çalıştı

 66. Ziyaretçi

  Gayet memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir.

 67. kerem can aktay

  ilk gelen kod hatalı çıktı ama whatsapp üzerinden sorunu çözdüler teşekkürler Pintipin ,teşekkürler Yusuf Kayaalp

 68. Naci Gökmen

  Herhangi bir sorun yaşamadan etkinleştirildi. Teşekkürler.

 69. Burak Öztürk

  Mail anında geldi ve sorunsuz Windows 11 Pro ürün anahtarını aktif ettim. Teşekkürler

 70. taylan özgür

  Anında sorunsuz teslimat

 71. Çağatay Furkan Akova

  kolay bir şekilde aldım ve etkinleştirdim korkarak yaptım ama hemen teslim bir şekilde oldu teşekkür ederim.

 72. Emırhan Mahır Küçük

  Çok teşekkür ediyorum

 73. mert akgün

  key de sorun yaşadım. Teknik destek çok iyi ilgilendi. Sorunum çözüldü. Teşekkürler.

 74. Erkan Çetin

  Çok hızlı teslim, ve gerekli desteğin sağlanması almak isteyenler güvenle alabilir.

 75. Ethem Tolga

  Hızlı teslimat, sorunsuz alışveriş.

 76. İsmail Emiroğlu

  İlk kod hatalı çıktı yazdığım gibi cevap verip yenisini ilettiler çok hızlı ve güvenilir.

 77. Abdulmecit Yaşar

  Sağolun tüm işlemler başarıyla tamamlandı bir kaç aydır kullanıyorum key de hergangi bir soruna da rastlamadım

 78. Oğuzhan ÖÇGÜDER

  Anında teslimat. İyi satışlar. Güvenlir.

 79. Ziyaretçi

  Hızlı teslimat. Teşekkürler!

 80. Anıl Açıkyıldız

  %100 çalışıyor, videolu anlatım ile etkinleştirmeyi unutmayın. bu fiyata kaçmaz fırsat

 81. Volkan Çam

  ANINDA KOD GELDİ VE AKTİVASYONU TAMAMLADIM. TEŞEKKÜRLER

 82. Yahya Kemal Kocabaş

  Çalışıo

 83. adnan arslan

  teşekkürler nası virüslü çıkmadı hayranım

 84. abdullh van

  hızlı ve güvenilir tavsiye ederim

 85. MEHDİ ALİ ÇİÇEK

  usta cidden cok iyi bi paket sigara parasına win11 sahibi oldum lan

 86. mehmet ışık

  Cod anında teslim edildi bundan daha ucuzunu daha kalitelisini bulamazsınız .harika

 87. Kardelen Bilgeer

  Güzel

 88. Belgin Albayrak

  Müşteri memnuniyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Aradığım ürün anahtarını sizde buldum...

 89. Umut Ersoy

  Bunda aldığım kodla alakalı bir hata olmuştu ama Microsoft\'un yardım aracını kullanarak çözmüştük.

 90. engin gülen

  küçük bir hata yaşadım yardımcı oldular whatsapptan teşekkürler

 91. kutluhan özkan

  Biraz uğraştırıcı ama orijinale 3500 tl vermektense azcık uğraşmak bence aradaki farka fazlasıyla değer

 92. Ahmet ŞAHİN

  hem çok ucuz hem de güvenilir

 93. Belkan Hayırlıel

  Telefon ile etkinleştirme yapmak zorundasınız. Tavsiye etmiyorum