Windows 11 Pro Online Key Satın Al

Windows 11 Pro Online Key Satın Al

Hemen Teslim | 32&64 Bit | Orijinal | Süresiz | Adınıza / Şirketinize Fatura | Windows 11 Pro Online Key

Microsoft
(2)
49,90₺


Windows 11 Pro’nun Windows Güvenliği Özellikleri Nelerdir?

Oldukça güvenilir bir Windows sistemine sahip olan Windows 11 Pro’nun güvenlik için uyguladığı sistem şu şekildedir:

 • Windows Hello kullanarak ile yüz tanıma veya parmak izi okuma ayarlaması yapabilirsiniz. Ayrıca PIN kullanarak uyumlu bütün Windows cihazlarınızı hızlıca açabilirsiniz.
 • Cihaz şifrelemesi modunu açtığınız takdirde sadece yetkili kullanıcıların cihazınıza ve verilerinize erişmesine izin verirsiniz.
 • Windows’un kendine has güvenlik duvarı ile Windows cihazınız virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanızı sağlar.
 • Windows Defender Smart Screen özelliği sayesinde cihazınız tehlikeli olabilecek uygulamalar, dosyalar, web siteleri ve indirmelerden korunur.
 • Güvenli Önyükleme özelliğini kullanarak cihazınızda kötü amaçlı yazılım uygulamalarının başlangıçta açılmasını engelleyerek cihazınızı koruyabilirsiniz.
 • Cihazınızın kaybolduğu ya da çalındığı durumda ayarlayacağınız BitLocker ve BitLocker To Go özellikleri her şeyi kilitleyeceğinden herhangi bir insan ya da sistem verilerinize erişemeyecektir.
 • Olası veri sızıntılarına karşı koruma sağlayan WIP, kuruluş uygulamalarını ve verilerini korumaya yardımcı olan bir uygulamadır.
 • Windows Defender Virüsten Koruma özelliği cihazlarınızı yeni ortaya çıkan ve karmaşık tehditlerden korumak için makine öğrenimini kullanan akıllı bir sistemdir.

Yukarıda bahsedilen özelliklerden dolayı Windows 11 Pro en güvenilir işletim sistemlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Bulut tabanlı bir güvenlik sistemi sunan Windows 11 Pro, Windows Home sürümünden daha profesyonel bir deneyim sunduğu için iş kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Dijital kalem özelliği internet sayfaları üzerinde not alma, karalama ya da değişiklik yapma imkânı sunuyor.  Windows 11 Pro Online Key satın alan kullanıcılar aynı zamanda Windows serveri de satın alarak tek bir cihazdan diğer bilgisayarlara kolayca erişebiliyor. 

Bilgisayar kullanıcıları ve cihazlar için özel güvenlik ağı ilkelerini tanımlamak da söz konusu. Kişiye özel bir kullanıcı deneyimi sunması ile her kullanıcı kendine özgü deneyimler elde edebilir. Profesyonel ve büyük çaplı işletmelerin birçoğu Windows 11 Home ürün anahtarını tercih etse de, ideal bir performans için Windows 11 Pro asıl tercih edilmesi gereken üründür. 

Windows 11 Pro Online Key Gelişmiş Özellikleri

İş yönetimi konusunda kusursuz bir işletim sistem arayan kullanıcılar, Windows 11 Pro ile aradıkları teknolojiye sahip olabiliyor. Öne çıkan en önemli özelliği ise önemli verilerin korunmasına yönelik üst düzey bir güvenlik duvarına sahip olmasıdır. Sitemiz üzerinden güvenli bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Windows 11 Pro’nun Windows Temel Özellikleri Nelerdir?

Windows 11 Home’dan daha profesyonel olduğu iş için tercih edilen Windows 11 Pro’nun temel özellikleri hemen hemen Windows 11 Home ile aynı olmakla beraber şu şekildedir:

 • Dijital kalem ile yaptıklarınıza fark katarak not alabilir, internet sayfalarının üzerini çizebilir, istediğiniz yerleri karalayabilir ve internette gezinebilirsiniz.
 • Windows 11 için özel olarak geliştirilmiş olan Microsoft Edge sayesinde cihazlarınızda daha hızlı bir gezinmeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Edge pil ömrünüzü korumanıza yardımcı olur.
 • Windows 11 Pro’nun pil tasarrufu özelliği ile arka plan etkinliğini ve anında iletilen bildirimleri kısıtlayabilir, böylece cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Bahsedilmiş olan bu temel özelliklerden dolayı Windows işletim sistemi sıklıkla tercih ediliyor.

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı satın alma işlemlerini pintipin.com güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 11 Pro’nun İş Yönetimi Özellikleri Nelerdir?

İş için harika bir alternatif olan Windows 11 Pro ile kendi ilerleme hızınıza uygun bir bulut tabanlı yönetim sistemine geçiş yapmanıza yardımcı olur. Windows 11 Pro ile Windows 11 Server’ı etkinleştirerek bütün bilgisayarlara, kullanıcı hesaplarına ve dosya ile yazıcılara kolayca erişebilirsiniz.

Hem bilgisayarlarda bulunan kullanıcılar için hem de cihazlar için özel olarak güvenlik ve ağ ilkeleri bile tanımlamanız mümkündür. Windows 11 Pro cihazlarda kullanılabilen Atanan Erişim, kullanıcıya özel deneyimler sunar ve her kullanıcının deneyimi kendine has olarak kalır.

Windows 11 Pro Nerede ve Kimler Tarafından Tercih Edilmelidir?

Windows 11 Home işletim sistemi uygun fiyatlı olduğundan iş yerlerinde de kullanılsa da aslında büyük çaplı iş merkezlerinin kullanması gereken işletim sistemi Windows 11 Pro’dur. Bunun sebebi Windows 11 Pro’nun iş temelli bir sisteme sahip olmasıdır.

Windows 11 Pro iş için özel olarak geliştirilmekle beraber iş güvenliği konusunda birçok özellik sunan bir işletim sistemidir. Bu sebepten dolayı iş yerlerinin tercih etmesi gereken sistem Windows 11 ’un iş için özel olan Pro versiyonudur.

Windows 11 key

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı Nedir ve Neden Kullanılır?

Windows ürünlerinin hangi sürümünü alırsanız alın, ürünleri kullanabilmeniz adına size bir aktivasyon kodu verilecektir. Bu aktivasyon kodu 25 adet alfanumerik karakterden oluşmakla beraber Windows’un sunduğu imkanlardan yararlanabilmeniz için gereklidir.

İnternet sitelerinde kolayca bulabileceğiniz veya Windows’un orijinal sitelerinden alabileceğiniz windows 11 ürün anahtarı bilgisayarınız için önemlidir. Windows 11 Pro kullanabilmek için de windows 11 pro key almalısınız.

Anında teslimat, orjinal ürün garantisi ve canlı destek hizmetlerimizle windows 11 pro key ihtiyaçlarınızda daima hizmetinizdeyiz.

Windows 11 Home ile Windows 11 Pro Arasındaki Temel Farklar Nelerdir?

Windows 11 Home tamamen ev kullanımı için geliştirilmiş bir işletim sistemi modelidir, haliyle evde kullanılması daha uygundur. Windows 11 Pro ise iş yerlerinde kullanılması amacıyla geliştirilen bir işletim sistemidir. Windows 11 Pro’nun birçok iş yönetimi özelliği bulunuyor, ayrıca Windows 11 Pro iş içerisinde paylaşılan verilerin de çalınmasını önleyen bir güvenlik duvarına sahiptir. 

Windows lisans anahtarı Microsoft dijital hesabınıza kaydolur, formattan sonra otomatik olarak etkinleşmesi gerekir. Fakat etkinleştirilemez ise yardımcı olamayız çünkü bu bir Retail 2021 keydir, OEM değil.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Naci Gökmen

  Herhangi bir sorun yaşamadan etkinleştirildi. Teşekkürler.

 2. Haluk Isikmen

  Çok hızlı ve güvenilir