Xbox Game Pass Ultimate + Ea Play 1 Aylık

Xbox Game Pass Ultimate + Ea Play 1 Aylık

Anında teslimat. CD gönderilmez. Sadece yeni Microsoft üyeliklerinde çalışır. Trial keydir.

Microsoft
(8)
14,99₺


Xbox Game Pass Microsoft’un Xbox One, Xbox Series X/S ve Windows 10, Windows 11’de mevcut olan abonelik hizmetidir. Xbox Cloud Gaming ile birlikte IOS ve Android’de de kullanılabilir. Mobil sürümler Türkiye'de şu anda kapalı.

EA Play, Electronic Arts'ın Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Windows PC'ler için sunduğu abonelik temelli bir video oyun hizmeti. Ayrıca ek teşviklerle birlikte Electronic Arts tarafından yayımlanan belirli oyunlara erişim sunar.

Microsoft şirketine ait birçok işletim sistemi ile uyumlu özelliklere sahip olan Xbox Game Pass Ultimate + Ea Play 1 Aylık, IOS ve Android sistemler ile de uyumluluk gösteriyor. Türkiye’de henüz mobil sürümler aktif olmasa da, masaüstü yazılımlar kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Electronic Art tarafından Microsoft nazarında sunulmuş olan video oyun hizmeti olan ES Play, pek çok diğer oyunlara daha erişim olanağı sunuyor. Yeni açılmış olan Microsoft üyelikleri için geçerliliği bulunan yazılım, dijital ortamda satın alınması haline online teslimat yöntemleri ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Sağladığı avantajlara rağmen son derece uygun fiyatlı olması artan teknoloji olanakları ile birlikte kullanıcılara sunulan olanakları da beraberinde getiriyor.

Xbox Game Pass Ultimate + Ea Play Satın Al

Microsoft hesabına sahip olan her kullanıcı Xbox Game Pass Ultimate ürün anahtarını satın alabiliyor. Bilgisayar üzerinde çalışmayan yazılım Xbox PC üyeliklerinde aktiflik gösterir. Sizde güvenli bir satın alma için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanıcı dostu yazılımlarla tanışabilirsiniz. Sitemiz güvencesiyle Xbox game pass ultimate + Ea Play Satın alma işlemlerini gerçekleştirebilrisiniz.

1. Bilgisayarınızda oturum açın (kodu kullanmak istediğiniz Microsoft hesabıyla oturum açtığınızdan emin olun). 

2.Store yazın ve ardından Microsoft Store'u seçin.

3. Daha fazla … > Bir kod kullan ögesini seçin.

25 karakterli kodu girin, ardından komutları izleyin. Kısa çizgiler konusunda endişelenmeyin, sistem bunları sizin için halledecektir.

Bilgisayar ve XBOX üzerinde çalışmaz. Sadece yeni XBOX PC üyeliklerinde çalışır daha önce satın aldıysanız, yeni bir microsoft store hesabı oluşturup ondan girmeniz gerekir.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
 1. Rıdvan Kurtcephe

  İlk etapta kullanılmış kod geldi fakat M. hizmetleri sorunu çözüp yeni kod gönderdi. Güvenle alabilirsiniz.

 2. Mehmet Sinan Yeşilyurt

  Çok yorum yok biraz tereddüt etmiştim ancak sorun yaşamıyorsunuz. İlk baştaki kod kullanılmıştı müşteri hizmetleri yeni kod verdi sorunum çözüldü. Kısaca güvenle alabilirsiniz.

 3. Ege Akdağ

  Kullanmak için hesabınızın yeni olması gerekiyor. Ama fiyatı için normal 2 ay üstelik gayet iyi

 4. Yaren Akbay

  kod sorunsuz çalıştı çok teşekkürler

 5. mehmet sancak

  1 dakikada gelmiştir ve ürün sorunsuz çalıştı teşekkür ederim

 6. Enes Topcu

  Hemen teslim edildi, aktif ettim teşekkürler.

 7. Sadık Efe ÇEMREK

  Kod anında geldi girdim ve çalıştı güvenerek alabilirsiniz

 8. Burakefe Kaplan

  mükemmel ve hızlı servis