Hızlı Teslimat
Quick Heal Server Edition

Quick Heal Server Edition

  • Lisans anahtarı olarak teslim edilir.
  • Kullanım süresi 1 yıldır.
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Quick Heal
(0)
429,99₺


Quick Heal Server Edition

Fidye Yazılım Koruması

Kritik fidye yazılımı saldırılarına karşı önemli verilerinize tam koruma sağlar. Davranış Tespit Teknolojisi ile desteklenen gerçek zamanlı olarak bilinmeyen fidye yazılımı saldırılarını tespit eder ve engeller.

Gelişmiş DNAScan

Quick Heal DNAScan teknolojisi bilinmeyen tehditleri algılar ve engeller. Güvenli olmayan programların davranışsal ve karakteristik denetimi ve izlenmesinin bir kombinasyonunu kullanır.

Otomatik Sessiz Mod

Kesintisiz PC kullanımı için Quick Heal’den gelen istemleri ve bildirimleri bastırır. Bu, sisteminizin güvenlik seviyesini etkilemez.

Tarama seçenekleri

Bir dizi tarama seçeneği sunar. Talep üzerine tarayabilir, düzenli taramayı planlayabilir veya belirli dosya ve klasörleri tarayabilirsiniz.

Tarama Koruması

Güvenli olmayan ve potansiyel olarak tehlikeli web sitelerini otomatik olarak algılar ve onları ziyaret etmenizi engeller.

E-posta Koruması

Virüs bulaşmış ekler veya güvenliği ihlal edilmiş veya sahte ve kimlik avı web sitelerine bağlantılar taşıyabilecek e-postaları etkili bir şekilde engeller.

Kimlik Avı Koruması

Kullanıcıların kimlik avı ve dolandırıcılık amaçlı web sitelerine erişimini engeller. Bu tür web siteleri, sizi kendi yararlarına kötüye kullanabilecek bilgisayar korsanlarıyla veri paylaşmaya çeker.

Veri Hırsızlığı Koruması

Verilerin bilgisayarınızdan yetkisiz USB sürücülere kopyalanmasını engeller.

Güvenlik duvarı koruması

Güvenlik duvarı, bilgisayarınıza İnternet üzerinden ulaşmaya çalışan harici tehditleri engeller. Ayrıca, sisteminize bağlı ağlarda ortaya çıkabilecek tehditleri de engeller. Gelen ve giden İnternet trafiği için korumayı yapılandırmanıza izin vermenin yanı sıra, gelişmiş Güvenlik Duvarımız ‘Ev’, ‘İş’, ‘Genel’ veya ‘Kısıtlı’ gibi ağ bağlantıları için bir Güvenlik Duvarı profili ayarlamanıza izin verir. Gizli Mod ek bir avantajdır. Bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden gizler.

IDS / IPS

Bilgisayar korsanlarının istenmeyen saldırı girişimlerini veya saldırılarını önler.

Harici Sürücü Koruması

CD’ler, DVD’ler ve USB tabanlı cihazlar dahil olmak üzere harici sürücülerden sızabilecek virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları engeller.

Virüs koruması

Her zaman tetikte olan Virüs Koruması, dosyalarınızı, belgelerinizi ve sistem klasörlerinizi kötü amaçlı yazılım veya virüslere karşı taramaya devam eder. Herhangi bir yeni dosya istisnasız taranır.

Anti-KeyLogger

Çevrimiçi bankacılık veya alışveriş yaparken ya da sadece İnternet’te gezinirken, keylogger adı verilen programların klavyenize yazdıklarınızı kaydetmesini etkili bir şekilde engeller.

Akıllı Tarama Motoru

Çok fazla sistem kaynağı kullanmadan dosya ve klasörleri daha kısa sürede tarar.

Güvenlik Açığı Taraması

Sisteminizdeki işletim sistemi (OS) ayarları ve diğer uygulamaların güvenlik açıkları veya zayıflıkları olabilir. Bu güvenlik açıklarını yamalanmadan bırakmak, bilgisayar korsanlarının bilgisayarınızı ve verilerinizi ele geçirmesine izin verebilir. Güvenlik Açığı Taraması, bu tür zayıflıkları tespit etmenize yardımcı olur. Bu özellik ayrıca işletim sistemi ayarlarında bulunabilecek güvenlik açıklarını gidermenize yardımcı olur.

USB Sürücü Koruması

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza yayılmasını engellemek için USB sürücüsündeki kötü amaçlı yazılımın otomatik olarak çalıştırılmasını durdurur.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma

Bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklam yazılımları, rogueware, çeviriciler, riskli yazılımlar ve diğer birçok olası tehdidi algılamak ve temizlemek için kayıt defterini, dosyaları ve klasörleri kapsamlı bir şekilde tarar.

Kayıt Geri Yükleme

Kritik sistem kayıt defteri girdilerini ve diğer alanları kötü amaçlı programlar tarafından yapılan değişikliklerden geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca sistem kayıt defterini de onarır.

Wi-Fi Tarayıcı

Bilgisayarınızın bağlandığı Wi-Fi yönlendiricisini tarar ve yönlendiricinin DNS korsanlığı, zayıf parola veya zayıf Wi-Fi şifrelemesi gibi güvenlik açıklarından etkilenip etkilenmediğini bilmenize yardımcı olur ve güvenlik önlemleri önerir.

Malware koruması

Bilgisayarınızı casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, tuş kaydedicilere, riskli yazılımlara ve diğer kötü amaçlı programlara karşı korur.

İçe ve Dışa Aktarma Ayarları

Quick Heal güvenlik ayarlarını tek bir bilgisayardan dışa aktarabilir ve diğer bilgisayarlara aktarabilirsiniz. Bu, yeniden yüklemelerin veya birden çok bilgisayar yapılandırmasının söz konusu olduğu durumlarda yararlıdır.

Harici Sürücüleri Tara

Harici sürücüleri, kötü amaçlı yazılım veya virüs için bilgisayarınıza takılır takılmaz otomatik olarak tarar.

Anti Rootkit

Çalışan işlemler, Windows kayıt defteri ve dosyalar ve klasörler gibi nesneleri herhangi bir şüpheli etkinlik için tarar ve herhangi bir imza olmadan rootkit’leri algılar.

Güvenli Mod Koruması

Bu tesis, sistem Güvenli Modda çalışırken yetkisiz kullanıcıların Quick Heal güvenlik ayarlarını değiştirmesini engeller.

Otomatik Yedekleme

Fidye Yazılımı Koruması, bir fidye yazılımı saldırısı durumunda sizi önemli verileri kaybetmekten kurtaran otomatik akıllı yedeklemeyi destekleyerek ek bir koruma katmanı sağlar. Bu özellik, tüm önemli dosyalarınızın otomatik olarak bir yedeğini oluşturur ve ayrıca, sisteminizin güvenliği ihlal edilse bile kolay geri yükleme için yedeklemenin harici cihaza kopyalanmasına izin verir.

Hızlı İyileştirme Uzaktan Cihaz Yönetimi (RDM)

Bu, Quick Heal özellikli cihazınızı ekleyebileceğiniz, mevcut durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kötü amaçlı yazılım bulaşmaları gibi kritik durumlardan haberdar olabileceğiniz ücretsiz bir portaldır. Aboneliğinizi portal üzerinden de yenileyebilirsiniz.

Hijack Restore

Kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve hatta sizin tarafınızdan değiştirilen Internet Explorer’ın varsayılan ayarlarını geri yüklemenize yardımcı olur.

Sistem Gezgini

Bilgisayar sistemini herhangi bir yeni kötü amaçlı yazılım veya riskli yazılım için teşhis etmenize ve sorunları çözmenize olanak tanır.

Gelişmiş Kişisel Koruma

Quick Heal’ın çalışan süreçlerini ve hizmetlerini korur.

Parça Temizleyici

Gizlilik ihlalini önlemek için üzerinde çalıştığınız dosya ve belgelerin izlerini temizleyin.

Dizüstü Bilgisayarınızı Takip Edin

Ücretsiz TrackMyLaptop hizmetimize kaydolun ve dizüstü bilgisayarınızın kaybolması veya çalınması durumunda izleyin. Servis, Quick Heal’ın her masaüstü ürünüyle birlikte ücretsiz olarak gelir.

Quick Heal kullanıcılarının bu kolaylıktan yararlanmak için Quick Heal Ürün Lisans anahtarlarını TrackMyLaptop portalına kaydetmeleri gerektiğini lütfen unutmayın. Quick Heal kullanmayan kullanıcılar, Dizüstü Bilgisayarlarının MAC Kimliğini kaydetmelidir.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.