Hızlı Teslimat
VMware 7 Vsphere Enterprise Plus

VMware 7 Vsphere Enterprise Plus

Hemen Kullanmaya Başlayın! Sınırsız Kullanım, Anında Teslim.

VMware
(0)
499,99₺


Vmware 7 Vsphere Enterprise Plus

VMware vSphere 7 Enterprise Plus Hızlandırma Kiti, altı VMware vSphere 7 Enterprise Plus lisansı ve vSphere 7 Lisansı için bir VMware vCenter Server 7 Standard içerir.

VMware vSphere Enterprise Plus, veri merkezlerini yeni nesil hız, güvenlik ve basitlik sağlayan basitleştirilmiş bir bulut işletim ortamına dönüştürmek için tüm vSphere özelliklerini içerir.

Basitleştirilmiş Yaşam Döngüsü Yönetimi
Güncellenmiş yaşam döngüsü yöneticisi ve güncelleme planlayıcısı ile VMware yazılım yamalarını ve ürün yazılımı yükseltmelerini basitleştirin. Huzurlu API’leri kullanmayı tercih ediyorsanız, JSON’u vSphere 7 kullanarak yaşam döngüsü yönetimini otomatikleştirmek için kullanabilirsiniz.

İç Güvenlik
Kapsamlı, yerleşik bir mimari ve basit, ilkeye dayalı bir modelle altyapıyı, verileri ve erişimi güvence altına alın. vSphere 7, vSphere Trust Authority kullanarak hassas iş yükleri için uzaktan doğrulama sağlar. Ayrıca, ADFS ile Kimlik federasyonunu kullanarak erişim ve hesap yönetimini güvence altına alır.

Vmware 7 Vsphere Enterprise Plus Lisans

Uygulama Hızlandırma için Performans ve Esneklik
Daha iş yükü merkezli bir yaklaşım gerektiren, tamamen yeniden tasarlanmış bir dağıtılmış kaynak planlayıcı (DRS) ile büyük iş yüklerini veri merkezinde barındırın. VMotion mantığındaki son geliştirmeler, özellikle büyük ve görev açısından kritik iş yükleri için, VM’lerin boyutuna bakılmaksızın kesintiye neden olmayan işlemler sağlar. Uygulamalarınıza daha düşük bir maliyetle ultra hızlı depolama sağlayan vSphere kalıcı bellek ile desteklenen donanım üzerinde gelişmiş uygulama performansı elde edin.

VSphere 7 Enterprise Plus Acceleration Kit lisansı kalıcıdır ve süresi dolmaz. VMware Temel Desteği, normal iş saatlerinde destek gerektiren kritik olmayan uygulamalar ve platformlar için tasarlanmıştır.

Temel SnS Desteği aşağıdakilerden oluşur:

– Önem Derecesi 1 sorunları için küresel, 12×5 destek
– Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma 07:00 – 19:00
– Kritik sorunlar için hızlı yanıt süreleri
– Sınırsız sayıda destek talebi
– Uzaktan Destek
– Belgelere ve teknik kaynaklara, bilgi tabanına, tartışma forumlarına çevrimiçi erişim
– Ürün güncellemelerine ve Yükseltmelere çevrimiçi erişim

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.