Windows Server 2022 Standard Lisans Satın Al | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Windows Server 2022 Standard Lisans

Windows Server 2022 Standard Lisans

Hemen Teslim | 1 PC | Süresiz Kullanım | Faturalı

Microsoft
(1)
1.349,99₺


Windows Server 2022 Standard Lisans

Günümüzde Windows server 2022 standard lisans ihtiyaçları oldukça fazladır. Pintipin, bu ihtiyaçları güvenle karşılamatktadır. Windows Server 2022, gelişmiş çok katmanlı güvenlik, Azure ile hibrit yetenekler ve esnek bir uygulama platformu sunar. Bu sürümün bir parçası olarak, donanım, bellenim ve Windows Server OS yeteneklerini gelişmiş güvenlik tehditlerine karşı korumaya yardımcı olmak için güvenli çekirdek özellikleri getiriyoruz. Güvenli çekirdekli sunucu, ürün yazılımı güvenlik açıklarından ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlardan kaynaklanan riski en aza indirmek için Windows Defender Sistem Koruması ve Sanallaştırma Tabanlı Güvenlik gibi teknolojiler üzerine kuruludur. Yeni sürüm ayrıca daha hızlı ve daha güvenli şifreli HTTPS bağlantıları, endüstri standardı SMB AES 256 şifrelemesi ve daha fazlası gibi birkaç yeni özelliği tanıtan güvenli bağlantı sağlar.

Windows Server 2022, önemli ölçüde geliştirilmiş VM yönetimi, gelişmiş bir olay görüntüleyici ve Windows Admin Center’daki daha birçok yeni özellik ile hibrit sunucu yönetimini iyileştirir. Ayrıca bu sürüm, daha hızlı indirme için daha küçük görüntü boyutları, basitleştirilmiş ağ ilkesi uygulaması ve .NET uygulamaları için konteynerleştirme araçları gibi Windows kapsayıcılarında önemli iyileştirmeler içerir.

Orijinal server işletim sistemine sahip olmak isteyen kullanıcılar Windows Server 2022 Datacenter Lisans satın alarak bu ürün anahtarına sahip olabiliyor. Gelişmiş teknolojileri içeren yazılım VM yönetimi noktasında en yenilikçi ve gelişmiş olanaklar sunuyor. Windows Admin Center alanında yer alan yeni birçok hibrit teknoloji, tüm işletim sistemleri için uygunluk gösteriyor. 

Tek bir server için geçerli olan ürün anahtarı süresiz kullanım olanağı sunuyor. Hızlı indirme ve görüntü boyutlarını küçültme ve basit ağ ilkesi ile önemli ölçüde iyileştirilmeler sunuyor. Ürünü satın alan kişiler kurulum için sürüm ve yükleme seçeneklerinden birini seçmeleri gerekiyor. Datacenter ve standart sürümleri kapsayan ürün kullanıcılar için yazılım teknolojisinin beraberinde getirdiği en eksiksiz ve kusursuz sürümdür. 

Windows Server 2022 Datacenter Lisans Satın Al

Hemen pintipin güvencesiyle sizler de Windows server 2022 datacenter lisans satın alabilirsiniz. Farklı değerlendirme seçenekleri arasından Windows cihazı için en uygun özellikteki serveri satın almak için sitemizi ziyaret ederek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Basitleştirilmiş Çince dil desteğine ek olarak; İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca gibi dil destekleri de mevcuttur. 

Güvenlik anlamında çok katmanlı bir alternatif sunan Windows Server 2022, Azure teknoloji ile esnek ve hibrit uygulamalara erişim imkânı sunuyor. En son sürümü destekleyen güvenlik duvarı sistemdeki donanım ve bellek alanlarını üst düzey koruma amacını taşıyor.
Ürün yazılımlarında bulunan güvenlik açıklarına güvenli çekirdekli sunucu eşlik ediyor. Sistem sunucusu aynı zamanda kötü amaçlı yazılımlara bağlı olarak gelişebilecek riskleri de minimize ediyor.  Windows Server 2022 Standard Lisans son sürümü ile kullanıcılarına HTTPS bağlantıları ile daha hızlı ve güvenli bir deneyim sunuyor. Geliştirilmiş özellikleri sayesinde VM yönetimi ve olay görüntüleme gibi işlemler iyileştirilmiş bir sistem geleneği sunar. 

Windows Server 2022 Standard Lisans Nereden Alınır?

Windows Server 2022 lisansı satın alan kullanıcılar sürüm ve kurulum alternatiflerinden birini seçtikten sonra Tam ISO ürününü cihazlarına yükleyebiliyor.  Kurulum aşamasında ise sunucu çekirdeği ve masaüstü deneyimli sunucu gibi iki farklı alternatiften biri seçilmelidir. Birden çok dil seçeneğine sahip standart lisansı güvenle satın almak için sitemizi ziyaret ederek online sipariş oluşturabilirsiniz. 

Bir sürüm ve bir yükleme seçeneği seçin:

Tam ISO’yu indiren müşterilerin bir sürüm ve bir kurulum seçeneği seçmesi gerekecektir. Bu ISO değerlendirmesi, Datacenter ve Standard sürümleri içindir. Datacenter sürümü en eksiksiz sürümdür ve sınırsız sunucu sanallaştırmaya ek olarak Datacenter’a özgü yeni özellikleri (Korumalı Sanal Makineler, Doğrudan Depolama Alanları ve Yazılım Tanımlı Ağ Oluşturma) içerir.

Kurulum seçenekleri:

Sunucu Çekirdeği: Bu, önerilen yükleme seçeneğidir. Windows Server’ın temel bileşenlerini içeren ve tüm sunucu rollerini destekleyen, ancak yerel bir grafik kullanıcı arabirimi (GUI) içermeyen daha küçük bir kurulumdur. Windows Admin Center, PowerShell veya diğer sunucu yönetim araçları aracılığıyla uzaktan yönetilen “başsız” dağıtımlar için kullanılır.

Masaüstü Deneyimli Sunucu: Bu, tam kurulumdur ve bu seçeneği tercih eden müşteriler için eksiksiz bir GUI içerir.

Değerlendirmenizi tamamladığınızda değerlendirme sürümlerinizi perakendeye dönüştürebilirsiniz.

Diller:

Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, İspanyolca

Değerlendirme seçenekleri:

Windows Sunucusu 2022 | 64 bit ISO

Windows Sunucusu 2022 | 64 bit VHD

MicrosoftAzure’da Windows Server 2022

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
  1. Agah Özer

    Anında teslim. Sorunsuz aktivasyon. Teşekkürler