Hızlı Teslimat
InPixio Photo Editor Premium Pre-activated Program

InPixio Photo Editor Premium Pre-activated Program

Pre-activated Program | 32-64 Bit | Tüm Sorunlara Çözüm

InPixio
(1)
54,99₺


İstenmeyen nesneleri sihir gibi kaldırın!

Resminizden arka planları ve istenmeyen nesneleri tamamen silin. Sizi yakalamaya çalıştığınız şeyden uzaklaştıran işaretler, kablolar, insanlar veya herhangi bir görüntü.
Silme işlevi, tam kalitesini korurken, herhangi bir nesneyi veya kişiyi resminizden silmenizi sağlar. Seçim aracı, fotoğrafı rötuşlamanıza yardımcı olan otomatik bir renk algılaması içerir.
Portreleri de rötuşlamak için Sil işlevini kullanın. Küçük kusurları giderin ve kırışıklıkların görünümünü azaltın – tıpkı parlak dergilerde olduğu gibi!

Birkaç tıklama ile kesin!

Fotoğraflarınızdan herhangi bir ayrıntı, kişi, nesne veya manzara öğesini kesin. İmleç sayesinde nesnenin şeklini seçin. Photo Studio algoritması otomatik olarak çalışır! Bu aynı zamanda kolay ama doğru bir arka plan silgisi olarak da çalışır.
Başarılı bir fotoğraf kesimi tutmak ve elde etmek için önemli ayrıntılar için “tutma” imlecini kullanabilirsiniz! Saç gibi ince detaylar bile inanılmaz bir hassasiyetle çıkarılabilir. Ardından, kolajlar veya fotomontajlar yapmak için kesik fotoğrafları herhangi bir arka plana yapıştırmanız yeterlidir – sadece 1 tıklamayla!

inPixio® Tek Tıkla Görüntü Düzeltme – Pro sürümü

% 100 otomatik akıllı teknolojiyi kullanarak tek bir tıklamayla harika görüntüler! Tam otomatik işlemimiz sayesinde resimlerinizin kalitesini ve renklerini 1 saniyeden kısa sürede iyileştirin. Mükemmel fotoğraflar oluşturmak için artık bir Photoshop uzmanı olmanıza gerek yok!

Otomatik düzeltme

Pro sürümü – Tüm düzenleme ihtiyaçlarınız için muhteşem özellikler

Perspektif Aracı – Yeni!

 

 

Bu yeni, otomatik düzeltme aracı, düşük bir açıdan çekildiğinde eğik görünen binaları ve yapıları düzeltmenize olanak tanır. Fotoğraf çekerken, kamera ile konu arasında yeterli mesafe yoksa, genellikle perspektif bozulması yaşarsınız. Bina çekimleri, perspektif düzeltmesi gereken en yaygın fotoğraflardır.

 

Eğme-Kaydırma ve Yumuşak Odak

 

 

Metin ve Çıkartmalar aracı

 

 

 

Renk Efektleri (LUT)

 

 

 

Otomatik Kırmızı Göz Düzeltme

 

 

 

Etkileyici fotomontajlar oluşturun

 

Photo Studio ile, fotomontajlar veya kolajlar oluşturmak için diğer görüntülere fotoğraf kesikleri ekleyebilirsiniz.
Kenar yumuşatma, fotomontajınıza daha da başarılı entegrasyon için konu ile arka plan arasında daha yumuşak bir geçiş için akıllıca pürüzsüz konturlar yapmanızı sağlar.

Kullanımı basit olacak şekilde tasarlandı

Böylece öğrenmeye daha az, fotoğraflarınızın keyfini çıkarmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.
  1. Alper Galata

    Henüz siparişim hazır değil