Hızlı Teslimat
SQL Server 2016 Enterprise Lisans

SQL Server 2016 Enterprise Lisans

Hemen Teslimat, 1 Sunucu, Şirketinize Faturalı

Microsoft
(0)
180.000,99₺


Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Lisans Satın Almadan önce bilmeniz gerekenler:

Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Lisans Nedir?

Microsoft SQL Server 2016 Enterprise uygulamasını sizler için en güncel şekilde sunuyoruz ve uygun ödeme seçenekleri ile lisanslıyoruz. Burada amaç amaç değişen ve yeniliklerle birlikte ortaya çıkarılan her türlü seçimi de profesyonel şekilde karşınıza çıkarıyoruz.

Microsoft tarafından geliştirilen bir yazılım olan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise yazılımı, daha çok veri tabanı üzerinde bir yönetim yapan özel bir uygulamadır. Bu sayede data yönetimi yapmak adına da büyük ve etkin bir çözüm üretmiş olursunuz. İngilizce olarak bakarsak RDBMS ismi ile de bazı kaynaklarda geçen bir çalışma sunuluyor ve bu sayede de farklı aşamaları kendine has olarak ön plana çıkarmış oluyoruz.

Veri tabanlarının yönetimine dair geniş bir ortam sağlayan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise yazılımı, hem güncel hem de microsoft tarafından üretilmiş olan en etkin seçimleri ortaya çıkaran bir yazılımdır.

Veri tabanları üzerinde yönetim gerçekleştirmeyi mümkün kılan yazılımlardan biri olan SQL Server 2016 enterprise lisans, data yönetimi alanında başarılı çözüm ve sonuçlar elde etmeyi sağlıyor. Kaydedilen verilere istenen anda ulaşmak, düzenlemeler yapmak ve yönetmek amacıyla tercih edilen yazılım, kişiye özel avantajları ile planlamaları hayata geçirmeyi sağlıyor. 
Microsoft tarafından şimdiye kadar geliştirilmiş olan en başarılı yazılımlardan biri olarak, veri tabanı uygulamalarını verimli bir şekilde yönetmeye olanak sunuyor. Tek bir kere ücret ödenerek satın alınan ürün anahtarı ömür boyu sınırsız kullanım ayrıcalığına sahiptir. 

SQL Server 2016 Enterprise Lisans Nereden Alınır?

Sitemiz güvencesiyle SQL server 2016 enterprise lisans alabilirsiniz. Profesyonel çalışmalara imza atmak istenen kullanıcılar zamandan tasarruf ettirme özelliğine sahip SQL Server 2016 yazılımını seçiyor. Mevcut kullanıcıların aşina olduğu birçok uygulamanın gelişmiş versiyonu çözüm odaklı sonuçlar elde etmeyi sağlıyor. 
İşletim sisteminiz için kusursuz bir sunucuya cihazınızda yer vermek için sitemiz üzerinden güvenli satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında kurulumunu yapacağınız ürün ile çalışmalarınızda fark oluşturan gelişmeleri birebir kaydedebilir ve keyifli ortamlar yaratabilirsiniz. 

 İşi veri kaydetmek ve onları yönetmek olanlar için geliştirilmiş olan SQL Server 2016 standard lisans, en güncel sürümleri ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Yazılım teknolojilerini tek tek en uygun şekilde tasarımlarına ekleyen Microsoft, profesyonel sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. 

Özel olarak geliştirilmiş olan uygulama veri tabanlarını yönetmek için ideal bir teknoloji sunuyor. Uygulamanın her aşamasını kendine özgü tekniklerle dizayn etmiş olan firma, güvenilir bir çözüm ortağına sahip olmayı mümkün kılıyor. Data yönetimi gerçekleştirirken kullanıcıların ihtiyacını duyduğu geniş ortamı bu yazılımda bulmak mümkündür. 

SQL Server 2016 Standard Lisans Nereden Alınır?

Her türlü veriyi basite indirgeyerek depolamak ve yönetmek adına SQL server, etkileyici bir servis hizmeti niteliğindedir. Log shipping ve database gibi hizmetleri öne çıkarmış olan yazılım, kurumları alt yapı yönetimi için şahane bir destek programına sahiptir. 
Sizde şirketinize faturalı ve süresiz bir ürün anahtarına sahip olmak için sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. E-posta adresin anında teslim edilen aktivasyon kodu beklemeden ya da sorun yaşamadan ürün etkinleştirmeyi de fırsatlar dahilinde sunuyor. 

Microsoft SQL Server 2016 Enterprise Lisans Uyumlu ve Güvenli

Kalitesini alt yapısındaki mühendislikten alan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise yazılımı, farklı sürümler ile de ön plana çıkarılıyor ve aşama aşama değişmeye devam ediyor. Eğitim amaçlı kullanılan bu yazılım için insanların isteklerini ve beklentilerini ön plana çıkarıyoruz. Ücretli olarak verilen hizmetler arasında yer alan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise yönetimi için lisansınızı alarak ömür boyu kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Farklı versiyonlarla birlikte sunulan bu ürünler için amaçlar doğrultusunda kullanabiliyorsunuz. Mobil aygıtların dahil olduğu sistemlerden tutun da, kişisel beklentilere varıncaya kadar ihtiyaç duyduğunuz bütün çalışmaları tek bir tıklama ile kullanabiliyorsunuz.

Microsoft SQL Server 2016 Acil Durum Kurtarıcısı ve Hızlı Erişim

SQL server şeklinde sunulan bu yönetim uygulamaları, servis hizmeti olarak ön plana çıkarıldığı için bir nevi servis hizmeti ismi ile sunuluyor. Bu yüzden de ayarları yaptırmak için karşınıza çıkarılan her türlü fırsatı ve beklentiyi en iyi şekilde incelemiş ve organize etmiş olacaksınız.

Sürekli veri incelemesi ve analizi yapmak adına büyük bir yapıda sunulan ve çalışmalarına devam eden bu sistem için tek yapmanız gereken aşama aşama değişen ve büyüyen bir süreç ile ön plana çıkmak olacaktır. Servisler adına hem database, hem de log shipping hizmetleri sunan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise yazılımı, kurumlar için büyük bir yönetim desteği sağlamaktadır.

Profesyonel bir çalışma ve ayrıcalıklı bir yenilik ile birlikte ön plana çıkarılan bütün bu seçenekler için sizler de zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçların tamamına kendi içinizde bir denge üreterek kullanmaya başlayın. Aşama aşama değişen ve kişisel beklentiler ile ön plana çıkarılan çözümler için daha rahat ve daha hızlı bir denge sizlere destek veriyor olacaktır.

Microsoft SQL Server 2016 Büyük ve küçük verileri basitleştirin

Kurum içinde SQL Server ve Microsoft Azure’da bulunan veritabanı altyapınızı yönetmek için zaten sahip olduğunuz becerilerin yanı sıra Azure Active Directory ve SQL Server Management Studio gibi bildiğiniz araçlardan yararlanın. Yeni nesil web uygulamaları, kurumsal uygulamalar, iş zekası uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturmak için sektörde standart haline gelmiş API’ları çeşitli platformlarda uygulayın ve Visual Studio tarafından sağlanan güncelleştirilmiş geliştirici araçlarını indirin.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.