Semrush Guru en uygun fiyatlarla PintiPin'de! | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Hızlı Teslimat
Semrush Guru Satın Al

Semrush Guru Satın Al

1 Aylık üyelik ile rakiplerinizin önüne geçin!

Sermrush
(0)
150,00₺


Online rekabette öne geçmek isteyen pazarlama ve SEO profesyonellerinin tercihi Semrush Guru, üst düzey veri analiziyle stratejilerinizi bir adım ileri taşıyacak. Pro planından daha kapsamlı özellikler sunan Guru planı, pazarlama stratejilerinizi derinleştirmek ve rakiplerinizi daha yakından takip etmek için idealdir.

Kapsamlı bir pazar araştırması yapın, rakip backlink stratejilerini çözümleyin ve sosyal medya performansınızı en ince detayına kadar inceleyin; tüm bunlar Semrush Guru ile mümkün. 15 proje yönetimi kapasitesi ve özelleştirilmiş raporlama seçenekleriyle markanızın görünürlüğünü artırmanın yanı sıra profesyonel izlenim bırakacak beyaz etiketli raporlar da oluşturabilirsiniz.

Bir pazarlama ajansıysanız ya da orta ve büyük ölçekli bir işletme iseniz, Semrush Guru sizin ve ekibiniz için vazgeçilmez bir araçtır. SEO ve dijital pazarlama stratejilerinizi en üst düzeye çıkarmak, sosyal medya ve marka yönetimi alanlarında detaylı analizler yapmak için gereken her şeye sahip olacaksınız.

Özellik Pro Planına Göre Fark
Veri Miktarı Artırılmış
Proje Sayısı 15'e kadar
Raporlama Seçenekleri Genişletilmiş & Özelleştirilebilir
Sosyal Medya Araçları Geliştirilmiş
Marka İzleme Kapsamlı
API Erişimi Var

SEO ve pazarlama dünyasında liderlik etmek isteyenler için Semrush Guru, iş ve rekabet analizinde en derin sonuçları elde etmeniz için tasarlandı. Kendi nişinizde lider olmak için gerekli her türlü analitik veriye bu platform ile ulaşın.

Herhangi bir sorunuz mu var? Ekibimiz, Semrush Guru'nun size nasıl yardımcı olabileceği konusunda size yardımcı olmak için her zaman hazır. Şimdi deneyin ve dijital pazarlamanın gücünü keşfedin!

1-)Semrush.com adresine giriş yapın.

2-) Sizinle paylaşılan hesap bilgilerini girin.

3-) Hesabı kullanabilirsiniz.

Not: Hesabı kullanırken sürekli ip değiştirmenize gerek yok. Güvenli bir şekilde 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.