Office 2019 Ev ve İş Mac İçin Satın Al | Win 10 key, Windows 11 fiyat, Office 365 PintiPin
Otomatik Teslimat
Office 2019 Home & Business Mac İçin Bireysel Dijital Lisans

Office 2019 Home & Business Mac İçin Bireysel Dijital Lisans

Anında Teslimat | Orijinal | Süresiz | Office 2019 Home & Business Key

Microsoft
(0)
1.990,90₺


  • Microsoft Office 2019 Home&Business Lisans Anahtarı
  • Microsoft Office 2019 Ev ve İş Lisans Anahtarı

Not: Ürün sadece son sürüm Mac sistemlere uyumludur.

Bu Lisans, Global ve Tam sürümdür.  Tüm sistem mimareilerinde (32-64 Bit) ve tüm dillere uyumludur. Tarafınıza 1 PC MAC için Office 2019 Home&Business lisans gönderilecektir. İndirme talimatlarıda sipariş verdikten sonra Gittigidiyor mesaj kutunuza ve mail adresinize gönderilecektir. Ürün Anahtarı Online Etkinleştirmedir. Kurulum adımlarını "Nasıl Etkinleştirilir" kısmında görebilirsiniz.

Ofis uygulamaları kapsamında Mac kullanıcılarının tüm gereksinimlerini karşılayacak teknolojiye sahip olan Office 2019 Home & Business Mac için, geliştirilmiş olan en profesyonel son sürümdür. İşletim sistemi MacOs olan cihazlar için elverişli olan ürün anahtarı üst düzey fonksiyonlara tek seferlik satın alma ile sahip olmayı mümkün kılıyor.

Apple cihaz kullanıcılarının alışkın oldukları konforu tek bir yazılımda sunan uygulama, üç temel ofis programlarını içeriyor Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarında kusursuz metin belgeleri oluşturmak oldukça kolay ve keyifli.

Office 2019 Home & Business Mac İçin Nasıl Alınır?

Sitemiz güvencesiyle satın alma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımı ile sizin çalışma stilinize kısa sürede adapte olabilen Office 2019 Home, organize olmayı ve geniş grafik seçenekleri ile başarılı sonuçlar elde etmeyi sağlıyor.

PowerPoint’te yer alan yakınlaştırma ve morf modu görsel zenginliğe sahip pek çok sunum gerçekleştirmeye olanak veriyor. Yüksek verime sahip kullanışlı bir ofis yazılımına sahip olmak için sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ofis yazılımlarına ömür boyu lisanslı bir şekilde sahip olmak sizin için mümkün olacaktır.

Cihaz: 1 Bilgisayar

Lisans Süresi: 1 Bilgisayar'da Sınırsız Kullanım

Kargo gönderimi yoktur. 

Format sonrası kullanılabilir. 

Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Microsoft Office 2019 Ev ve İş Mac için Lisans ürününü yüklemek için öncelikle redeem.microsoft.com/ sayfasına giriş yapın ve lisansınızı Microsoft hesabınıza tanımlayın.

Daha sonra buradan indirdiğiniz dosyayı açın ve kurulumu başlatın, ardından ekranınıza gelecek kurulum yönergelerini uygulayın.

Microsoft Office 2019 ,Yalnızca MacOS'un güncel sürümler ile uyumludur. MacOS'ta çalışır. Detaylı bilgi için üretici sayfasını ziyaret ediniz.

Yorum Yap

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.